פירמוור חדש ל- LINKSYS WRT54GL 16MB מתנת כניסה :) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פירמוור חדש ל- LINKSYS WRT54GL 16MB מתנת כניסה :)

baracuda

Recommended Posts

להחליף את המקורי זה בטוח, אין פה שאלה. השאלה היא לאיזו

בכל מקרה, הרבה עושים OC לראוטר שלהם, אגזים ואומר שכמעט כל הלינקסיסים מגיעים ל250 MHZ (שיפור קטן אבל למי איכפת? :smile1:)

עיין פה http://forum.openwrt.org/viewtopic.php?pid=50853#p50853 http://www.linksysinfo.org/forums/showthread.php?t=54035 http://www.overclock.net/other-hardware-mods/316899-how-install-40mm-fan-heatsinks-linksys.html :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה...

סורי על הזליגה בנושא...

אני מעוניין לקנות את הראוטר המדובר (GL)

מישהו יכול לתת לי חוות דעת בעבודה עם בנלאומי והכבלים בלי חייגן?

המון תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nim901 , יש צדק בדבריך , אגב באתרים שהצגת כאן מדובר במודים הרבה יותר מתקדמים אישית לדעתי מכדי לבצע על ראוטר חדש...

ואישית אני לא מכיר אף אחד כאן שיודע לעשות DUMP של הפלש כדי לצרוב אותו מחדש לפלש חדש לגמרי ולהפוך את הראוטר ל16M+64M.

הבעיה היותר גדולה כאן אפילו ותרצה לבצע ומצאת דרך לבצע DUMP של כל המידע בפלש , אתה עדיין תצטרך לצרוב אותו מחדש לפלש חדש כמו שהבחור עשה כאן.

אני לא מכיר הרבה אנשים עם צורב כזה או אחר לפלשים היותר גדולים.

דבר שני , הבחור מציין שהוא ניסה לעשות OC וכ"ז ע"י שינויי בתכנות הראוטר , שגם כאן אני לא מכיר הרבה שיידעו לבצע עד שיהיה מישהו שיקח יוזמה מבורכת וינסה ויספר ...אגב אני ציינתי כאן בפוסט אחר שלי , אין לי אישית הרבה מושג ב , אני WIN GUY.... :)

אגב אותו בחור נכון להיום כבר לא יכול לעשות OC... בגלל מוד הפלש והזיכרון...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://forum.openwrt.org/viewtopic.php?pid=50853#p50853

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The SDRAM seems ok though when doing a simple write/read test. Maybe the flash chip is feeling challenged by the higher speeds (I installed a 16MB Flash 28F128-150). If that's the case, I'll try to change it back to the original one, and instead use an MMC card or something else to get more space for packages and logs.

Before adding the flash and RAM, it used to run on 275MHz with modded CFE. Now it cannot handle even to 250MHz. I tried setting sdram_ncdl = 0x000000 by default but it has no effect. I also tried with original timings as per sdram_ncdl and there is no difference. Any time I try to go to 250MHz, it gets bricked and doesn't want to boot any more.

Last time I left it for a while and then started it and it booted with many errors (see my previous post). I copied /usr/sbin/nvram (which was missing due to the errors) from another and set clkfreq back to 200MHz. Now the is pretty stable and has the filesystem back to normal (no errors and no missing files). Any idea on what else to try?

My last guess was that maybe the flash chip is causing this trouble because memory seems to test OK after booting in 250MHz, but the nvram filesystem is completely messed up until I return back to 200MHz. I can try to replace the flash once again and see if it will help.

Last edited by pzh (2007-06-20 06:43:13)

אז נכון הרבה מנסים לעשות OC לראוטר אבל ללא הצלחה יתרה עקב חוסר ידע בנושא CFE, שזה החלק בפירמוור ששולט על התנהגות החומרה ....

אבל הניסיון הוא העיקר...וזה מה שחשוב.

אז החלטתי לעשות מעשה... אין לי מושג איך זה עובד אבל ככה זה יוצא אז החלטתי לצרף לכן את הסקרין של הראוטר שלי... הוא טיפה יהיה שונה ממה שאתם רגילים בטומאטו כי אצלי זה REMODED TOMATO FIRMWARE ...

ESALY לגבי שאלתך ... אני בכבלים עם MPLS OVER L2TP (וגם PPTP) עובר דרך בב"ל ללא בעיות כלל...

תן לו בראש בכיף , נסה למצוא את גרסה GL-V1.1 עם תחילת הסידורי: SN:CL7B או SN:CL7C .

OFEKY1 אין שום בעייה חבר תמיד טוב לחשוב לפני מעשה...אגב אציין שיש לי כבר 2 ראוטרים GL 7B ושנייהם "עדיין" בתקופת האחריות, שנתיים עברו עוד שנה לסיום האחריות....

ואני כבר מתכונן לשים את ידי ולבדוק את גרסת ה 802.11N......

ועכשיו אני אחזור למהירות הסטוק כי כבר אני רואה שה OC שלי לא הכי יציב... :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...