התרשמות אישית מ-Samsung 2243bw - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרשמות אישית מ-Samsung 2243bw

zurkin1232

Recommended Posts

דעה שלי על המסך:

אצלי המסך 2243BW מונח על שולחן יציב ולכן אני לא מרגיש שהמסך רועד\לא יציב בכלל.

הארגונומיה כן חשובה מאוד, אלא אם כן הדבר היחידי שאתם עושים עם המסך זה לצפות בו בלי לזוז מהכסא. אם למשל תרצה לשכב במיטה ולראות סרט אז פתאום הארגונומיה במסך TN כן תהיה חשובה לך כשתרצה לכוון את המסך בדיוק לפנים שלך ולראות הכי טוב שאפשר במסך עם פאנל TN.

לגבי הGHOSTING - אני חייב להגיד שאני ממש לא שם לב לGHOSTING. אני משחק בCounter-Strike, Crysis, Assassins Creed, Rakion ועוד כמה משחקים ובאמת שלא מרגישים בגוסטינג. אולי מי שיחפש בכח ימצא אבל למשתמש הממוצע שלא בודק כל מ"מ במסך לא ירגיש בשום תופעה כזאת בכלל !

כי בסה"כ הרוב פה לא מעצבים גרפיים או משהו ולא מחפשים שלמות במסך TN.

מבחינת איכות - האיכות מצויינת, לראות סרט HD זה תענוג :) לשחק במשחקים הגודל 22" גם כן מוסיף קצת [אם כי לא הרבה] ובכלל זה נוח יותר עם 22" :]

כמובן שמדובר במסך TN, ובתור אחד שלא היה לו מסכים איכותיים יותר באמת שאין שום בעיה של איכות צבעים.

אבל כמו שאמרתי מקודם, מי שמחפש שלמות במסך גם מבחינת איכות והיה רגיל למסכי ודומים אז לא ימצא את זה במסך TN כזה.

אבל כרגיל, למשתמש הממוצע שלא היה עם כל החיים שלו, יהיה קשה להגיד שהאיכות צבעים נמוכה.

מבחינת עיצוב של המסך - המסך נראה מעולה לדעתי :) משתלב פרפקט עם הרמקולים G51 והעכבר G5 שלי :)

ובתור משתמש ממוצע (אינטרנט, משחקים, , תכנות מדי פעם לבצפר) הציון שלי למסך הוא 8/10

2 נקודות יורדות על זה שקודם כל המסך לא מושלם :) ועל זוית צפייה (אין מה לצפות מפאנל TN)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוס מוביל בדיוק צבעים חדות וזמן תגובה מול הסמסומג. יש באתר ביקורת מקיפה, אתה יכול גם לבדוק באתרים אחרים לביקורות.

בעיקרון האסוס עדיף אם אוגרונומיה לא משנה לך (לאסוס ציפוי מסך מבריק, אם זה מפריע לך).

עמיתי לאתר,

אני מסכים שהאסוס הנו מסך טוב. אולי באמת טוב יותר מהסמסונגים. אבל, פעם אחר פעם אתה מטעה את הקוראים באתר!

כאשר נערכה הסקירה בה הוביל האסוס, עוד לא היו ה-2243 וה-2253. לכן, הם לא השתתפו בסקירה. אי לכך, לומר שהוא טוב יותר מהם בהסתמך על אותה סקירה, הנה הטעייה ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...