ת'רד הקיטורים הגדול - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הקיטורים הגדול

NAZRAK

Recommended Posts

לא. פשוט אל. אם אתה מדבר על חברת הסקרים TNS, שבה עבדתי בקיץ שעבר, פשוט תחסכו לעצמכם כאב ראש אחד גדול.

אלא אם כן אתם סוג כלשהו של חייזר שנהנה להעביר 7 שעות עבודה בלעשות סקרים על סוגים שונים של מיונז. אני עדיין בטראומה מזה -_-

ועל מה לי יש לקטר? התיכון נגמר. בפועל נגמר עכשיו, ורשמית בעוד חודש פלוס מינוס.

התגלתה אצלי אפילפסיה בתזמון מושלם לפני הגיוס לצה"ל ואני עדיין מחפש חיים להשכרה כי לי אין מה לעשות. עצוב -_-

אנשים שרוצים כסף עושים הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 254
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחר יש לי מתכונת במתמטיקה

יום רביעי מתכונת בהיסטוריה

יום ראשון הבאה בגרות בתנ"ך

יום שלישי הבאה בגרות באנגלית

יום חמישי הבאה מתכונת בגאוגרפיה

יום שלישי ה24 בגרות במתמטיקה

יום שני ה-30 בגרות בהיסטוריה

יום רביעי ה-2 ביולי בגרות בגאוגרפיה

לא חודש כפי במיוחד

לפחות סיימתי עם מחשבים מוקדם (אני מתתתת לדעת את הציון בגרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר גם פה,מתץמטיקה מחר מתכונת (המנהלת שכבה האדיבה הסכימה שאני אעשה מחר כי אתמול הייתה הבגרות בפיזיקה) ושבוע הבא באזרחות וגם אני רוצה להשאר עוד קצת בתיכון.

באיזה להקה אתה ומאיזה עיר אתה?

אני מראשון. להקה שנקראת קזנובה, יכול להיות שאני ועוד שני חברים מקימים עוד הרכב.

מאיפה אתה? יש לך להקה?

מחר יש לי מתכונת במתמטיקה

יום רביעי מתכונת בהיסטוריה

יום ראשון הבאה בגרות בתנ"ך

יום שלישי הבאה בגרות באנגלית

יום חמישי הבאה מתכונת בגאוגרפיה

יום שלישי ה24 בגרות במתמטיקה

יום שני ה-30 בגרות בהיסטוריה

יום רביעי ה-2 ביולי בגרות בגאוגרפיה

לא חודש כפי במיוחד

לפחות סיימתי עם מחשבים מוקדם (אני מתתתת לדעת את הציון בגרות)

עסוק. אני סיימתי עם מחשבים וכימיה. אנגלית שנה שעברה ירד ממני, נשאר לי מתמ' תנ"ך ואזרחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה

נמאס לי נכשלתי כבר 3 טסטים והלך לי כמות עצומה של כסף על השיעורי נהיגה האלה וזה כסף שתכננתי לנסוע לחו"ל איתו לפני שאני מתגייס לצבא

ובנוסף לזה התקררתי ואני מרגיש שאני שומע הכל בהד אחד גדול ומעצבן אנשים מתקשרים אלי לטלפון חושבים שהם מדברים אם רוצח סידרתי בעל משנה קול לעזאזל :bash:

סה"כ הכל טוב יש לי החודש מלא מבחנים מתכונות ושאר הירקות :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה

נמאס לי נכשלתי כבר 3 טסטים והלך לי כמות עצומה של כסף על השיעורי נהיגה האלה וזה כסף שתכננתי לנסוע לחו"ל איתו לפני שאני מתגייס לצבא

אני מכיר בערך את ההרגשה. עברתי שני אבל הטסטר בטסט הראשון שלי התייחס אליי כמו זבל, כל דבר שעשיתי צרח עליי וזרק הערות כמו "אתה מנסה להרוג אותנו?"

"אני לא מבין למה הגישו אותך לטסט" ועוד כל מיני דברים, חזרתי הביתה בשוק. אל תילחץ מזה, תעבוד קצת בקיץ, טסט הבא תעשה בצהריים 11-1 השעות הכי טובות, תהיה רגוע ואתה עובר ידידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי 1950XT ואני תקוע בלי כבל לטלויזיה ועכשיו גיליתי שאין כזה כבל קקי עם 9 פינים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! רק בבאנדל של הכרטיס מסך יש! או ב שהמשלוח עולה כמו הכבל! ובגלל זה ראיתי אבודים על ה 17' הרקוב שלי! שיש לו גם פיקסל שרוף אדום באמצע!

מאיפו אני משיג כבל ??????

תבוא תקח כבל 9 פין לTV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר בערך את ההרגשה. עברתי שני אבל הטסטר בטסט הראשון שלי התייחס אליי כמו זבל, כל דבר שעשיתי צרח עליי וזרק הערות כמו "אתה מנסה להרוג אותנו?"

"אני לא מבין למה הגישו אותך לטסט" ועוד כל מיני דברים, חזרתי הביתה בשוק. אל תילחץ מזה, תעבוד קצת בקיץ, טסט הבא תעשה בצהריים 11-1 השעות הכי טובות, תהיה רגוע ואתה עובר ידידי.

תראה, טסט ראשון ואללה היה טוב רק חבל שאיזה חתיכת חרא חסר סבלנות עקף אותי מצד ימין באמצע השתלבות

טסט שני היה לי טסטר פוזל סתם נגע לי בהגה פעם אחת ואחרי זה נתן ברקסים נראה לי כי הכרס שלו הפריעה לו

טסט שלישי היה לי טסט מעולה אבל איזה מנייאק החליט שהיום הוא ממהר ופרץ לי לכיכר באיזה 100 קמ"ש וחטפתי על זה ברקס [הטסטר הגיב לפני]

נקווה שהטסט הרביעי ילך ככה נכנסתי לאוטו ויצאתי ובשעה 4 טלפון מהמורה אייל! עברת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל כל השוק הזה של הסטטים והנהיגה זו מסחטת כסף אחת גדולה. על כל שטות לוקחים כסף, טסט פנימי בשביל מה זה טוב?

בשביל מה המורה לוקח לכיס 350 שקל מכל תלמיד שהוא מגיש לטסט?

עצבים גם עם זה, מזל שסיימתי עם זה.

לפחות הגיבסון שלי חזרה נקייה אחרי גלח"צ מטיפול השבוע =].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לכם! למחשבים אין רגשות!!@!@!@@!@!2 :pissed::bash:

הייתי היום בבגרות במדעי המחשב, באה לי איזו בוחנת ג'חשה (כן כן! אם את רואה את זה את ג'חשה מניאקית! אבל נקווה שאת לא רואה את זה), אומרת לי תעשה חיפוש באתר לפי שני משתמשים, קישור לדף מנהל, ובהרשמה תבדוק שאין נקודה בסוף האימייל (למה שמישהו לכל הרוחות ישים נקודה בסוף האימייל? מה את אהבלה?).

קיצר עשיתי את כל זה, אבל הקטע של הנקודה הרס לי הכל, המחשב התחיל לשמור דפי הרשמה בcache ולהשתמש בהם! המניאק לא וויתר! אפילו שעשיתי ריסט הוא שוב שמר לעצמו, והייתי צריך לעבור מחשב, גם שם! אני אומר לכם, אסור לחבר מחשבים ברשת, הם מתאחדים והורסים לך את החיים.

בסוף עשיתי את הבדיקה בדף HTML חדש, אז היא באה לי "טוב... והולכת"

אמא שלך אלפקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל כל השוק הזה של הסטטים והנהיגה זו מסחטת כסף אחת גדולה. על כל שטות לוקחים כסף, טסט פנימי בשביל מה זה טוב?

בשביל מה המורה לוקח לכיס 350 שקל מכל תלמיד שהוא מגיש לטסט?

עצבים גם עם זה, מזל שסיימתי עם זה.

לפחות הגיבסון שלי חזרה נקייה אחרי גלח"צ מטיפול השבוע =].

תתעודד. יש לי חבר שעבר טסט 12. (אגב, לכל מחפשי המיתוס- הטסט ה 10 הוא אכן בחינם, אחריו כבר לא)

אני אומר לכם! למחשבים אין רגשות!!@!@!@@!@!2 :pissed::bash:

זו די כל הנקודה שבדבר.... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, יש לכם תקופות לפעמים שאין לכם כח לצאת עם חברים, אין לכם כח לעשות דברים אלא רק להישאר בבית, להתפנן כל היום?

קורה לי בתקופה האחרונה וחברים שלי מתעצבנים שאני לא יוצא איתם ולא מארגן איתם דברים :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכשלתי ב-3 תיאוריות, 5-6-6 טעויות, איזה זין \=

כבר הגיע לי למייל מבחן אחד מתוך 5 (כן, אנחנו עושים מבחני בית) ואין לי כוח להתחיל אותו בכלל

כמה ת'רדים הורידו את הת'רד הנוכחי, זה ממש הרגיז אותי...

אקטר על העובדה שהת'רד לא בסטיקי! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט צריכה 3 שבועות כדי לשלוח את הדיסק עם ה שהזמנתי...

וקיבלתי 70 בספרות, אמא שלי לא מרוצה, והמרוה ה*** שלי מוכנה לקבל שאלות על המבחן רק במכתב..

היום היו לי 6 שיעורי צרפתית...אבל מחר המבחן, אז זה נסבל, והכל יהיה בסדר...אלא אם, באופן פתאומי, אני אעבור לעולם שכולו טוב ...

היום, בשעה ה-4 של צרפתית התחלתי לעשות את זה > :s07: והראש כואב קצת...

ורק שתדעו, בצרפתית המילה kaki, פירושה אפרסמון או חאקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...