פרויקט קירור מים הבנוי מרכיבים של Swiftech *עדכון תמונות* - הפרויקט הושלם - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט קירור מים הבנוי מרכיבים של Swiftech *עדכון תמונות* - הפרויקט הושלם

Mr Gadget

Recommended Posts

במה ראש למשאבה תורם?

ומה ההבדל מבחינתי בין צינורות 8\3" (פנימי) עם חצי אינץ חיצוני מול עבים יותר של 8\5" חיצוני, הוא גמיש יותר? מה הוא נותן לי בעצם חוץ מכיעור של צינורות קצת יותר עבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראש ? בעקרון לא משהו מיוחד..הוא מעלה את הלחץ ומאפשר להתקין ראשים משלך..אני מתכנן לחבר את המיכל ישירות לכניסה של המשאבה (עם מתאם) וכל השאר למערכת..

ובגדול צינורות עם קיר פנימי עבה יותר..יעמדו טוב יותר בכיפוף מאסיבי..אבל כל עוד אין לך איזה פניה חדה של 90 מעלות (שלזה יש מתאם) אין סיבה משמעותית להשקיע בTygon במיוחד לא במחיר המוגזם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר הרבה כאבי ראש ועבודה שידרגתי טיפה את המערכת ל Swiftech Apogee™ GTZ Performance Cpu WaterBlock

והוספת Swiftech SmartCoils לכלל הצנרת ושינוי הסירקולציה במארז, הצלחתי להוריד את הטמפ' פלאים...

במנוחה אני ב 27C ב OC ל 3.4GHZ כרגע זמני ....

ובמאמץ Prime לא עובר את ה 50C , לפני כל הבלאגן הייתי מגיע ל 70C ב Prime של כמה שעות.

תמונות בהמשך(כרגע יש בעייה עם המצלמה)

כמו כן בוצע גם קיצוץ בצנרת פה ושם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי אם אתה זוכר היה לי קיפול בצנרת שבין ה MICRO RES לבלוק CPU שאותו פתרתי בזמנו בקליפס.

עכשיו כמו שאתה רואה אין צורך.

כמו כן שאר המאוררים מכניסים אוויר אז הראדיאטור מוציא ותאמין לי זה הוריד את הטמפ' בצורה מדהימה

דרך אגב - עם ה MICRO REZ שלא תעז להוסיף שום דבר עם אלכוהול למערכת - זה יאכל את המיכל.

כן אלכוהול ופלסטיק לא אוהבים אחד את השני זה ידוע... למה לך קרה משהו דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד אלירן

כמה שאלות\הארות:

1. בקשר למיכל ולאלכוהול - מהנסיון שלי , אציטון הוא זה שאוכל פלסטיק ומוצריו, מה אלכוהול עושה? (אין סיבה שהוא יאכל את הפלסטיק)

2.קיצוץ בצנרת זה תמיד טוב - פחות אורך, פחות התנגדות!

3.בחזית המארז, אני מאמין שRADGRILLZ יפתרו לך את בעיית המאווררים "התקועים"..

4.המארז גדול, ואתה מקרר רק את המעבד, יש סיכוי שזה יתפתח לכיוונים נוספים?

5. ואם כבר מארז גדול, נסה לשפר קצת את סידור הכבלים ;)

שבוע טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית קודם כל תודה להתייחסות המקצועית...

1. למיכל אף פעם לא השתמשתי באלכוהול ואני לא רואה צורך בכך.

2. אני בטוח :)

3. מאוררים תקועים? למה RADGRILZ? על הראדיאטור ישנם 4 מאוררים 2 מאחורה ושניים מקדימה שמוציאים אוויר( PUSH>PULL)

4. שיצא אולי מים למפלצת (כרטיס מסך) אז יש מצב גדול... מוספטים אין טעם לקרר ו Chipset מהניסיון המר של הלוח Blitz Formula עדיין לא כדאי לפרק.

5. אתה לא מאמין כמה שניסיתי - הכבלים יחסית מסודרים ויש עוד מוסתרים בדלת האחורית של המארז. - תסתכל על המפרט ותראה כמה כבלים צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית קודם כל תודה להתייחסות המקצועית...

1. למיכל אף פעם לא השתמשתי באלכוהול ואני לא רואה צורך בכך.

2. אני בטוח :)

3. מאוררים תקועים? למה RADGRILZ? על הראדיאטור ישנם 4 מאוררים 2 מאחורה ושניים מקדימה שמוציאים אוויר( PUSH>PULL)

4. שיצא אולי מים למפלצת (כרטיס מסך) אז יש מצב גדול... מוספטים אין טעם לקרר ו Chipset מהניסיון המר של הלוח Blitz Formula עדיין לא כדאי לפרק.

5. אתה לא מאמין כמה שניסיתי - הכבלים יחסית מסודרים ויש עוד מוסתרים בדלת האחורית של המארז. - תסתכל על המפרט ותראה כמה כבלים צריך

1.גם אני לא , פשוט יש כאלו שמשתמשים בזה, אין שום סיבה ואין שום יתרון כאשר אתה עובד עם נוזל ייעודי

3.חזית המארז לטעמי צריכה עוד נגיעה קטנה, בעיקר בגלל שאתה רואה את המאווררים חשופים, בלי שום מסגרת או משהו מסביב

4.כבר קיימים בשוק בלוקים עבור הכרטיס מסך שלך.. שווה לשקול

5. זה כאב ראש.. מה לעשות.. מבין אותך, לפעמים קשה להגיע לתוצאה הרצויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...