המלצה ללוח אם P35 שיתאים ל Q9450 ? ושיתאים לשדרוג קל בעתיד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם P35 שיתאים ל Q9450 ? ושיתאים לשדרוג קל בעתיד

ron533

Recommended Posts

כותרת,

אני מתלבט בין לוחות של ו ,

לא מתכוון להוסיף לו כרטיס מסך נוסף (SLI),

מעוניין בעתיד לשדרג לו יותר מהירים מ 800MHZ , כך שחשוב שיתמוך בתדר יותר גבוה,(שיהיו גם 4 חריצי הרחבה)

OC לא חשוב לי כרגע.

RAID לא ממש חשוב גם כן.

מעוניין ביציבות אמינות ומהירות!

מה המלצתכם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לך 4 חריצי PCI?

אני אישית מעדיף את זה:

GA-P35-S3G

או שפשוט תחכה להשקה הרשמית של צ'יפסט P45 ביום חמישי הקרוב

אני התכוונתי לחריצי זכרון,

אבל גם סלוטים של PCI אני רוצה כדי להוסיף כרטיס קול יותר רציני מהאונבורד (שלי Audigy) וכרטיסים אחרים (לכידת ...)

מה ה P45 יתן לי שאני באמת צריך לטובת המעבד שציינתי כאן? למה לחכות לו?

אין לוח שימצה את הפוטנציאל של המעבד כבר עכשיו? עם P35??

תנו הסבר מפורט בבקשה שיסביר למה כדאי לוח כזה או אחר , חסרונות/יתרונות, עם דגש על מיצוי הפוטנציאל מהחומרה שלי (המעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לך על לוח P45. אין כבר טעם ללכת על P35...

מה התקציב כרגע?

עד 700 ש"ח יש לך P5Q של .

ב 750 יש לך P5Qpro ו DFI P45-T2RS

אני מוכן להוציא עד 750 ש"ח ללוח, השאלה האם הוא יתן לי מה שכתבתי למעלה? (מספיק חריצי PCI וזכרון למשל),

[המחשב ישמש בעיקר למשחקים ואני מעוניין בלוח של או בעקרון]

אני גם רואה באתר של לגבי הלוחת שכתבת (P5Q ו PRO) שהוא לא תומך ב 1333MHZ לזכרונות, האם זה לא יגביל את המעבד שלי שרץ ב 1333 כשיגיע הרגע והמחירים יוזלו לזכרונות??

(Dual-channel 1200/800/667 MHz ), זה לא צוואר בקבוק? אני לא רוצה להגביל את עצמי לעתיד, בגלל זה שאלתי על הלוחASUS P5KC שתומך במהירויות האלה (גם וגם , יש לזה חסרון?) למרות שהוא P35?...

מה עם תמיכה בלוח ב PCI Express 2.0? (מה ההבדל ומה הכרטיסים שתומכים בזה? חשבתי כרגע לקנות 8800GT ואחר כך לשדרג)

סליחה על כל האילוצים האלה, אבל אני מחפש מחשב עם לוח אם שניתן לשדרג אותו תקופת זמן מסויימת (בהתאם למחירים שיורדים ומאפשרים לקנות אחר כך יותר מהיר וכ.מסך למשל) כך שימשוך מה שיותר, פחות או יותר בתקציב הנ"ל.

מקווה שהבנתם את "הראש" ולא קיבלתם כאב ראש... :)

תודה לעונים ולתשובות מקיפות ורציניות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורג אותי שאנשים עושים קישור בין ערוץ ה FSB למהירות הזכרונות.....

זה לא קשור

שום צוואר בקבוק לא יהיה, 1333MHZ זה בכלל DDR3. הם איטיים יותר מ של 800MHZ, בגלל שהתזמונים שלהם גבוהים בטירוף.

אם כבר מישהו לוקח , לוקחים 1600MHZ.

הלוחות שהצעתי לא תומכים בכלל , אז מן הסתם הם לא יתמכו ב 1333MHZ לזכרונות, זה מיותר לגמרי.

אתה לא הולך לעשות קרוספייר, לך על הדגם הפשוט של ה P5Q.

PCI-e 2.0 זו גרסה חדשה של PCI-e עם רוחב פס כפול. בתכל'ס, אין שום הבדל, כל הכרטיסים עובדים על שני החריצים כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור

כי אנשים שוכחים שמכפלת ה-FSB היא 4, ומכפלת ה- היא 2. לכן FSB=1333 מתאים למעשה ל-DDR=666 ב-1:1. ולכן בכל מצב של מהיר יותר דווקא ה-FSB עושה את צוואר הבקבוק (עד כמה שזה עושה הבדל אפשר להתווכח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור

שום צוואר בקבוק לא יהיה, 1333MHZ זה בכלל DDR3. הם איטיים יותר מ של 800MHZ, בגלל שהתזמונים שלהם גבוהים בטירוף.

אם כבר מישהו לוקח , לוקחים 1600MHZ.

הלוחות שהצעתי לא תומכים בכלל , אז מן הסתם הם לא יתמכו ב 1333MHZ לזכרונות, זה מיותר לגמרי.

אתה לא הולך לעשות קרוספייר, לך על הדגם הפשוט של ה P5Q.

PCI-e 2.0 זו גרסה חדשה של PCI-e עם רוחב פס כפול. בתכל'ס, אין שום הבדל, כל הכרטיסים עובדים על שני החריצים כרגע.

OK PIKA, תודה על ההבהרות,

איזה לוח מקביל למה שהצעת קיים אצל ג'יגהבייט? ואיזה מהחברות עדיפות?

מה דעתך בכל זאת על הלוח שהעליתי קודם P5KC? למרות שהוא P35, ובכלל מה התכונות ב P45 שעדיפות לי אם בכלל?

אני לא מכיר את ההבדלים בין הצ'יפסטים והיתרונות והחסרונות שלהם (אם תוכל לפרש בקצרה).

*בעקרון אני לא מתכוון לשים 2 כרטיסי מסך יחד, אבל נניח שכן, האם זה שהוא תומך ב X-FIRE של ATI יגביל אותו ב של כרטיסי NVIDIA? זה אמור להוות שיקול בבחירת כרטיס המסך והשילוב עם הלוח?? (כרגע אני מתכוון לקנות כרטיס של NVIDIA).

* באופן כללי, האם זה שהלוח תומך למשל ב 800 ו 1200 MHZ בזכרונות, אומר שהוא לא יתמוך בתדר ביניים כלל ,

כמו 1066, או שכן יתמוך ויוריד את התדר ל 1066?

שוב תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...