קיבלתי את ה-2007FP דל, התרשמות ואולי בבקשה הכוונה מבעלי המסך... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-2007FP דל, התרשמות ואולי בבקשה הכוונה מבעלי המסך...

Usagi

Recommended Posts

אוקי, אז את המסך הבאתי ביום שלישי, בדקתי בחנות למשהו חריג.. או איזה נקודות שחורות או פיקסלים שרופים... טפו טפו טפו אין...

הגעתי הביתה וחיברתי עם חיבור הכבל DVI שהגיע עם המסך...

בהתחלה כמעט התעוורתי, כן בהיר... אז פישפשתי כאן בפורום ולפי הגדרות שאחרים עשו... הגדרתי את שלי על:

בהירות: 30%

RGB - כל אחד מהערוצים על 75%.

לבינתיים מספיק לי...

הורדתי את התוכנה softMCCS... איך אני עובדת איתה, לשיפור יותר? אשמח אם תכוונו אותי...

רואים מדהים...

ועוד שאלה... כרגע אני שמתי אותו על שומר מסך אחרי דקה ללא שימוש... וכיבוי צג אחרי 10 דקות ללא שימוש.

יש לכם עוד הכוונה בשבילי לנושא? אני רגילה לשומר מסך... השאלה מה הכי טוב לעשות עם המסך שלא יגרם נזק או צריבות ?

התרשמות שלי... מסך מדהים... אני אפילו לא התקנתי את ה-CLEARTYPE לא צריך...

שטח עבודה מדהים...

סרטים... עדיף באיכות HD על מסך מלא - רואים מדהים...

משחקים אמממ... תלוי איזה משחק והרזולוציה שלו... אבל משחקים הרגילים להיות ברזולויה נמוכה.. ושמים במסך מלא יש הבדל לרעה במיעוט לעומת CRT.

מי שמחפש מסך למשחקים - רק CRT.

אני מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את התוכנה softMCCS... איך אני עובדת איתה, לשיפור יותר? אשמח אם תכוונו אותי...

SOFTMCCS מאפשרת לך לשלוט בכל אחד מ-3 ערוצי ה-RGB בעזרת סמן העכבר / מקשי החיצים ימין ושמאל של המקלדת. ערוצים אלה נמצאים בחלק Image adjustment

Red/Green/Blue video gain

Luminance שולטת בבהירות

Contrast בניגודיות.

ועוד שאלה... כרגע אני שמתי אותו על שומר מסך אחרי דקה ללא שימוש... וכיבוי צג אחרי 10 דקות ללא שימוש.

יש לכם עוד הכוונה בשבילי לנושא? אני רגילה לשומר מסך... השאלה מה הכי טוב לעשות עם המסך שלא יגרם נזק או צריבות ?

כאן תמצאי מידע מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום לי:

V1B22 HN210

סגלגל בזויות הצדדיות... והמס' סידורי מסתיים ב-L.

המסך הוא: A05 ויוצר בצ'כיה/אירלנד (שניהם היו רשומים על הקופסה), ויוצר ב-שבוע השישי של 2008 (פברואר 2008 לערך)

חייב להיות S-. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

רק שאלה קטנה האם ניסית (או משהו אחר) את המסך כמסך טלויזיה?

מישהו יכול לתת חוות דעת על איכות הצפייה במסך הנל? כי אני שוקל לרכוש אותו כמסך משולב - מחשב+TV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת כהה מידי? הוא מגיע כברירת מחדל עם בהירות על 100 אחוז ו על מאה אחוז שאני הדלקתי את שלי פעם ראשונה כמעט התעוורתי

אני מחבר אותו בVGA, אז זה 50 50, ודי כהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

רק שאלה קטנה האם ניסית (או משהו אחר) את המסך כמסך טלויזיה?

מישהו יכול לתת חוות דעת על איכות הצפייה במסך הנל? כי אני שוקל לרכוש אותו כמסך משולב - מחשב+TV

אצלי הוא מחובר ככה,זה משהו שמאוד הפחיד אותי לפני כי אמרו שרואים גרוע ואני חייב לציין שרואים טוב למדי כמובן זה לא HDTV אבל עדיין בהחלט טוב.אני מדבר על ממיר דיגיטלי בחיבור RCI ככה שיש אולי חיבורים איכותיים יותר גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...