שאלה חשובה בקשר ל-200P7ES? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה בקשר ל-200P7ES?

KingYog

Recommended Posts

שלום,

שמתי לב לתופעה מוזרה במסך שלי (philips 200p7es), כאשר אני מדליק את המסך לאחר זמן רב שהוא היה כבוי( בלילה או אחרי עבודה), המסך נדלק במין תנועה של ריצוד - כאילו המסך מעלה לאט את הבהירות עד לרמה הרצויה (המסך מכוון על 60 בבהירות). הריצוד לוקח משהו כמו שניה עד שהריצוד מתייצב. - כאילו שלוקח למסך זמן להתחמם...

אני לא בטוח שהתופעה הייתה קיימת מהיום הראשון של המסך, יכול להיות שרק עכשיו שמתי לב לתופעה.

האם זו תופעה טבעית למסכי LCD או למסכים בעלי פאנל IPS?

האם תופעה זו מצביעה על בעיה במסך?

-- המסך נקנה לפני חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריצוד, שלא נשאר בקביעות, ונראה בעת הדלקת מסך נורמלי לחלוטין בהרבה מסכי LCD. במסכים חסרי מנגנון ייצוב בהירות המנורות הפלואורסצנטיות בעת ההדלקה מרצדות לפרק זמן, שאורך עד כשתי שניות, ואחרי כן הבהירות מתייצבת על העוצמה המתבקשת. גם ב- 2407 זה קורה. לא משהו שצריך להדאיג. ליתר ביטחון אם אתה רוצה להרגיש בטוח שזו לא בעיה טכנית, צור קשר עם שירות התמיכה של היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

אני כבר יצרתי קשר עם התמיכה של אסטרוניקס ואני מקווה לתשובה מהם במהרה.

אשמח לשמוע מעוד אנשים שברשותם מסך דומה או פאנל ידווחו אם הם חווים את אותה תופעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן התחממות הוא דבר נורמלי, בד"כ לוקח למסך LCD ~שעתיים להגיע לבהירות הנומינלית

אשר אליה הוא הוגדר. אם הריצוד נעלם לאחר שניה אני לא מאמין שיש סיבה לדאגה כלשהי.

כנ"ל לגבי אפקטים אחרים כמו עיוות גלי,מעין גלים אשר נגרמים משינוי הטמפ' שחווה המסך בעת הדלקה כאשר המנורות

מתחממות והפאנל עצמו קר ומוביל לעיוות זמני(כתוצאה מהפרשי טמפ' מהירים) של הפאנל הנראה כגלים פיזיים על המסך.

האפקט נעלם לאחר שכל הפאנלך מגיע לטמפ' אחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל החבר'ה שעזרו. :yelclap:

שמתי לב שמידי פעם התופעה מתרחשת, אני לא יכול להצביע על חוקיות.

בכל מקרה אם יהיו התפתחיות או תופעות שהן לא טבעיות אני אדווח.

בכל מקרה שאלה שלא קשורה.

על כמה זמן מומלץ לכוון את Screan Saver ואת ה-PowerSave לתצורה אופטימילית, כזו שלא תצרוב פיקסלים ולא תכבה ותדליק את המסך כמות מיותרת של פעמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לשים שומר מסך אחרי פרק זמן קצר כמו 10 דקות אבל לכבות את המסך רק לאחר שעתיים(כיבוי אוטומטי), ככה נמנעים

מפרק הזמן שלוקח למסך "להתאושש", לדעתי זה גם בריא יותר לתאורה האחורית מאשר לכבות כל פעם שעוזבים את המחשב.

אבל כאן ניתן למצוא סימוכין לכאן ולכאן(למה כדאי לכבות ולמה לא כדאי לכבות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כיוונתי את האפשרויות בהתאם. עכשיו רק נשאר למצוא איזה שומר מסך מגניב...

יש למישהו שומר מסך כזה מהמטריקס, כזה שרואים בו מספרים ואותיות בירוק יורדים מהר מלמעלה למטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...