אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3) - עמוד 51 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3)

TheReaper

Recommended Posts

אני לא יודע בדיוק מה הולך עם DIVINITY 2,אבל כבר קרה לא פעם שמשחקים אירופאים שנראו ממש מבטיחים יצאו בסופו של דבר רק בגרסא מצומצמת בשפה זרה..האחד שקופץ לי לראש וצורם לי זה CHAMELEON,שיצא רק בפולנית אאל"ט..

בכל מקרה,בגלל שכאן מדובר בהמשך למשחק די מפורסם,שאני מניח שיש לו פאן בייס כלשהו,אז יש תקווה שאיזו חברת הפצה תרים את הכפפה ותכין גירסא עולמית ראויה..אבל בין אם זה קורה עכשיו או שעוד לא,מישהו נרדם בשמירה ולא דואג לעדכן את העולם לגבי תוכניותיהם..וזה חבל..

בכל מקרה,אם כבר בRPG עסקינן,אני נושא עיני לעבר RISEN שאמור לצאת ב2 באוקטובר(גיימספוט),וכמו שכבר ציינתי כאן,מספיק שיהיה מדובר בכפיל מלוטש טיפה יותר של גות'יק 3 בכדי שיהיה כאן משחק משובח..נקווה שלא תהיה דחיה של איזה שנה וחצי בשבוע בו הוא אמור היה לצאת.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 821
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בונא התאכזבתי מוולפנשטיין משחק אקס בוקסי לגמרי,תגידו אני היחידי ששונא את מה שפלייסטיישן ואקס בוקס עשו למשחקי המחשב ?? אולי הם הוסיפו עוד גיימרים אבל גם הרסו את משחקי המחשב על הדרך,מלא משחקים ניראים לי עם ממשק פשוט וזול כזה...אקס בוקס זה לסאטלנים שלא רוצים להפעיל את הראש יותר מדי עם משחקים כמו : GEARS OF WAR,LEFT FOR DEAD שאין לך מה לעשות חוץ מלירות וללכת קדימה...בלי תחכום ובלי עלילה....אין אבל אין אין אין כמו האחד והיחיד :HALF LIFE 2....בסאונד,עלילה,משחקיות,גרפיקה,אווירה,פס-קול,מנוע פיזיקאלי ובקיצור הכל !!!!!

מחכה כבר בקוצר רוח לEPISODE 3 דרך FALL OUT 3 דווקא לא רע בכלל,מין OBLIVION אבל יותר בסגנון שלי...עם עתידני ורובוטים....

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

יללאה שיהיה אחלה שבוע !!!!

:-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

התגובה שלך לא כל כך קשורה :lol:

וחזרה לנושא. Manhunt 2 יצא למחשב :yelclap: ודירוג הגיל יהיה AO :o בעזרת השם הפעם יעשו פורט טוב יותר, לפחות גירסת המחשב תהנה מדירוג גיל גבוהה יותר ומשחק אלים הרבה יותר ;D

מקור: ESRB (אי אפשר לתת קישורים מהאתר שלהם, אתם יכולים להיכנס לאתר ולעשות חיפוש אם אתם רוצים)

http://www.esrb.org/ratings/search.jsp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,ומה עם DIRT 2?

הרי פורסם לפני כמה חודשים שגירסאת המחשב תידחה לסוף השנה הנוכחית בכדי שתבוא מוכנה עם DX11,אבל עם זאת,אתרים גדולים,ובראשם METACRITIC.COM,טוענים בעקשנות שגרסאת המחשב תגיע יחד עם כל שאר הגרסאות בעוד שבוע-ב8 בספטמבר..

אז,למי נאמין? אם המשחק יוצא עוד שבוע אלו חדשות פשוט נהדרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יותר ממוזמן להיכנס לMETACRITIC,שאמור להיות אתר מהימן ומעודכן ביותר,ולהיווכח בעצמך מה רשום שם..גם אני מודע להודעה ההיא שאמרה שהמשחק נדחה,אבל אתה יודע..יש פה שני מקורות סותרים.

בכ"מ,לדעתי זה טפשי..יש בימינו איזה פטנט קטן שנקרא פאץ' אם הם באמת רוצים להוסיף DX11..ככה יהיה להם גם יותר "שקט נפשי" לעשות אימפלנטציה ואינטגרציה הרבה יותר טובה של הDX11(כי המשחק עצמו כבר בשוק ונמכר),לעומת זאת עכשיו,הם יהיו "לחוצים בזמן" להוסיף את הDX11 ולהוציא את המשחק הכי מהר שניתן/לתאריך שהבטיחו,ובסוף עוד נקבל משחק DX11 מקרטע,במקום משחק DX9/10 מרשים ומלוטש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של CM , הוא ישוחרר ב8.9 ולפי Gamestop כל הPRE Order ישלחו ללקוחות ב12.9.

לפי מה שכתוב הוא כבר ישוחרר עם תמיכה בDX11...

אם האתר של CM אומר אז כנראה שאין לי מה להתווכח..משום מה לא עלה לי הרעיון לבדוק שם :s07:

בכל מקרה,כן,זה ברור שהוא יצא עם תמיכה "מובנית" בDX11,זו הייתה המטרה המוצהרת של הדחיה(ולא,למשל,מיקסום הרווחים ממכירות המשחק לקונסולה,מה שמהווה בד"כ את הסיבה לדחיות גרסאות המחשב),אבל מה שאני אומר הוא שנראה לי שתוך פחות מחודש מאז שתוצג הטכנולוגיה של הDX11(אולי אצל CM נמצאים DEVELOPER TOOLS לפני כמובן,אבל מנגד עוד לא ראינו שום מידה מודלף על הDX11..),יכול לצאת משחק שיתמוך בטכנולוגיה בצורה באמת מלאה וטובה(אפשר להביא את הDX10 כדוגמא,שבחצי השנה הראשונה לא היה אף משחק שהצליח להציג יתרון כלשהו של הDX10 על הDX9..)..לדעתי מדובר בגימיק שיווקי ותו לא,ובגלל זה אני קצת רוטן בטענה שהם היו יכולים לגמרי להוציא את המשחק כמו שהוא(DX10/9),ולהביא את התמיכה בDX11 כפאץ' אחרי חודש-חודשיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך אבל יכול להיות שחוץ מלדחות את המשחק כדי לתת לו כביכול תמיכה בDX11 אולי גם שיפרו כמה דברים בDX10.

הרי ברור גם לCM שייקח זמן עד שאנשים ירכשו חומרה תואמת ואת WIN7 (בגירסאות הRC יש כבר DX11? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו של DIRT זמין לבעלי הקונסולות ואני חושב שהוא פשוט מעולה

גרפיקה טובה ושליטה מעולה כמו שCodemasters יודעים הכי טוב לעשות

חבל שדחו אותו לPC כי אני חושב שאיך שהוא מרגיש עכשיו ונראה זה מספיק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתמך בדר"כ על האתר שממנו אני רוכש משחקים:

http://www.game.co.uk/PC/Driving/Rally/~r342755/Colin-McRae-DIRT-2/?s=DIRT

אולי הם טועים, לא יודע

ביקורת ראשונה למשחק בגירסת ה PS3

93

Games Master UK

For all its glamorous, "radical!" makeover, DiRT 2 is still the best handling rally game in the business. -Oct 2009, p.66

http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/dirt2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת ראשונה למשחק בגירסת ה PS3

For all its glamorous, "radical!" makeover, DiRT 2 is still the best handling rally game in the business. -Oct 2009, p.66

ציטוט מן העתיד... :)

ועדיין רשום שהוא ישוחרר ב8.9 כמו הPS3

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/dirt2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע,אז גם באתר של CM רשום שגרסאת המחשב תשוחרר ב8.9?? האם זאת אומרת שהמשחק לא נדחה אחרי הכל(!!)?

..אני קצת מעופף,כי כשכתבת פעם ראשונה 8.9 חשבתי שזה עוד חודש וקצת מהיום..עוד לא התרגלתי שאנחנו בספטמבר.. :silly:

נו טוב..נשאר לחכות כמה ימים ואז כבר נדע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...