Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

שמתם לב לכמה דברים מוזרים?

1. אנחנו מדברים על העתיד ועדיין צריך ללחוץ על כפתורים בשביל לפתוח דלתות - מעצבן.

2. אפילו המעלית בת ה 25 השנה בעבודה שלי יורדת ועולה יותר מהר מהמעליות במשחק.

3. הדמות הולכת באיטיות מעצבנת יחסית לכמות המרחקים שצריך לגמוא במשחק.

אני מרגיש שאני מבז 50 אחוז מהזמן במשחק בהליכה, בהמתנה לפתיחת דלתות ומעליות שעולות ויורדות.

ד"א - אם אילו דמויות אתם משחקים? אני לוקח לוחמים (הבחורה האנושית מההתחלה והיצור הגדול) ואחרי שהקרבות נגמרים אני חוזר עם הדמויות שמתמחות ב TECH בשביל לפתוח ארגזים נעולים. אני מרגיש שהדמויות התומכות לא ממש עוזרות - יותר מהוות בשר תותחים מכח עזר אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בטוח שזה בקובץ הזה?! אני לא מוצאת ערכים כאלו (גם שמם ערך וגם מספרית) בקובץ הנ"ל.

בדקתי עכשיו שוב. בקובץ BIOGame.ini יש את השורות האלה תחת

[bIOC_Base.BioPlayerController]

m_fMovementStickDeadzone=0.3

m_fMovementDebounceDeadzone=0.0

m_fMovementWalkRunTrans=1

m_fMovementWalkUpperMult=4

m_fLeaveConvPitch=-20.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אנחנו מדברים על העתיד ועדיין צריך ללחוץ על כפתורים בשביל לפתוח דלתות - מעצבן.

אני מרגיש שאני מבז 50 אחוז מהזמן במשחק בהליכה, בהמתנה לפתיחת דלתות ומעליות שעולות ויורדות.

ד"א - אם אילו דמויות אתם משחקים? אני לוקח לוחמים (הבחורה האנושית מההתחלה והיצור הגדול) ואחרי שהקרבות נגמרים אני חוזר עם הדמויות שמתמחות ב TECH בשביל לפתוח ארגזים נעולים. אני מרגיש שהדמויות התומכות לא ממש עוזרות - יותר מהוות בשר תותחים מכח עזר אמיתי.

יאו !

אני מזה חושב בידיוק כמוך וכמעט רשמתי הודעה בידיוק כזאת רק לא היה לי כוח :P

שרק התחלתי לשחק, בקטע שצריך להגיע לכאוס דן (המועדון), אני חושב שהיתברברתי איזה רבע שעה עד שהגעתי לשם !

כל כך מיותר ! והמעליות... :pissed:

וה- FPS... פשוט מרגיז.. 25-30 לא משנה מה אני מגדיר בהגדרות של הגרפיקה, ה FPS נשאר נמוך והגרפיקה מלאה באגים ובעיות...

ד"א למי שיש ATI ורואה אור מפוקסל אפשר לבטל את ה- DOF דרך הקונפיגים של המשחק, בתוך המסמכים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאטיות של המעלית, משתמשים בזה כLOAD SCREEN, למרות שבגרסת הPC יש גם LOAD SCREEN קטנים במקומות שונים.

אני שיחקתי עם הINFLITRATOR והADAPT מאוד עזרה לי. האויבים כל הזמן ריחפו באוויר והיו מטרות קלות במקום לירות עלי.

הדמויות האחרות דיי דומות לבשר תותחים, אבל ברמת קושי הכי גבוה אתה לא יכול להסתדר ללא בשר תותחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסמכים שלי > ביווואר > מאס אפקט > קונפיג > ביו-אנג'ין > ללחוץ קונטרול+F > רושמים שם DepthOfField > ואת הערך משנים ל FALSE.

אבל זה לא פיתרון, אני משער שבימים הקרובים ATI תוציא דרייבר שייסדר כמה בעיות עם המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לאנבידיה בזמן אני מניח.

איך סיימתם את המשחק כזה מהר?

המשחק הזה כ"כ מהנה כשמשחקים אותו לאט (לא בהגזמה אבל בכל זאת )

ח"ח למפתחים על משחק מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק קצר מאוד. אם לא עושים את כל המשימות הצדדיות יש לך בערך 5 משימות לעשות (מרגע שאתה יוצא עם החללית). המשימות הצדדיות אומנם מוסיפות אורך חיים למשחק אבל העלילה המרכזית קצרה יותר מאשר COD4.

בכלל בריצה שניה אני שם לב להרבה יותר חסרונות שלא שמתי לב אליהם בפעם הראשונה. הייתרון הגדול של המשחק הזה הוא הסטנדרט החדש שהוא מציב למשחקים האחרים בז'אנר. הVOICE ACTING פשוט מעולה, הסנמטיקה של המשחק משנה את תנאי השוק. מצד שני עלילה מרכזית קצרה מאוד. המשימות הצדדיות הרבה פעמים לא מושקעות מספיק. מרגישים בהרבה מקרים שהמשחק נוטש את ז'אנר הRPG לטובת SHOOTER. אין גיוון ו/או תוצאות למעשים שלך. אומנם בריצה ראשונה לא שמים לב לזה אבל בריצה השניה שמים לב שברובם המכריע של המקרים זה לא משנה מה תאמר התוצאה הסופית תהיה זהה. אני משער שזה נובע מהעלות הגבוה של VOICE ACTING איכותי, אם היו צריכים לעשות דיאלוגים מתאימים לכל האופציות כמות המלל הייתה מוכפלת פי כמה.

חוסר האפשרות לדלג על הסרטונים בתוך המשחק מאוד מעיקה בריצה השניה. כמות האינטראקציה והמשימות שקשורות לחברי הצוות האחרים ממש לא מספקת. וההשפעה היחידה שיש למוניטין שלך היא תוספת של משימה צדדית אחת אם אתה מקבל 75% צדיק או 75% רשע, מלבד זה אין למוניטין השפעה על המשחק.

למרות כל החסרונות האלה עדיין מדובר במשחק מוצלח ביותר שכיף לשחק בו. בתקווה בפעם הבאה יהיה אפילו יותר מוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי אותו מהר בכוונה בלי כל המשימות הצדדיות - כדי להתחיל לשחק אותו מיד שוב פעם שניה, והפעם לעשות את כל מה שדילגתי עליו. ככה גם בפעם השניה אתה מגלה דברים חדשים.

אגב, לכל מי שהתלונן על מהירות ההליכה האיטית - אתם יודעים שאפשר לעשות SPRINT ואז להתקדם די מהר יחסית?

אני לא ממש הרגשתי שהדמות שלי הלכה במהירות איטית יותר יחסית למשחקים אחרים.

וההשפעה היחידה שיש למוניטין שלך היא תוספת של משימה צדדית אחת אם אתה מקבל 75% צדיק או 75% רשע, מלבד זה אין למוניטין השפעה על המשחק.

זה לא מדויק, כי המוניטין (בעצם זה נקרא שמה "מוסריות") שלך גם משפיע בכך שאתה מקבל כוחות מיוחדים ב25%, 50%, 75% (למרות שדי קשה לשים לזה לב אני מודה). מה שכן, אני מסכים שחבל שאין לזה השפעה על העלילה של המשחק ששם זה היה יותר מעניין.

http://masseffect.wikia.com/wiki/Morality

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - איך אני יודע באלו כוכבים כבר ביקרתי? הרי יש כמול לא מבוטלת ואני לא משחק כל יום, איך אני אמור למנוע מצב שבו אני חוזר סתם לכוכבים בהם כבר ביקרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק... שמרתי שנייה לפני הסוף ולפי המשחק עצמו שיחקתי כ20 שעות לערך.

וכן, עשיתי 99% בערך מן המשימות הצדדיות.

בסופו של דבר, המשחק די קצר... אומנם הוא יחסית ארוך למשחקי 5-6 שעות שנהיים נפוצים בזמננו, אך הוא לא מגרד אפילו את המאות שעות שמורווינד ואובליביון נותנים לשחקן.

חוץ מזה, כמו שכבר אמרו כאן, נראה לי שבזבזתי, בטוטאל, לפחות שעתיים על "ריצה" ממקום למקום ועל הפיכת Modים מיותרים לOmni Gel כי התקרבתי למכסה של 150 דברים.

מחכה למאס אפקט 2 :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להפוך חפצים לאומני ג'ל?! לא הצלחת לפרוץ בפעם הראשונה? עשה QUICKSAVE לפני והעלה את השמירה במקרה שלא הצלחת. אני לא השתמנשתי אפילו באומניג'ל אחד - כל מוצר מיותר מכרתי.

שמתם לב שיש מעט מאוד כסף? אני כבר לקראת האמצע ואין לי מספיק כסף אפילו לקנות שיריונות נורמליים, אני לצערי מסתמך על חפצים רנדומליים שמקבלים...

ד"א - מישהו יודע אולי איך אפשר לדעת באלו כוכבים כבר ביקרת שלא אצטרך לחזור בטעות לכוכב שמיציתי כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מתחיל משימה ופותח את מסך הציוד ואומרים לך "יש לך 149 חפצים, עוד מעט תהיה חייב להפוך חפצים לאומני ג'ל" אז עדיף להפוך חפצים ישנים לאומני ג'ל.

אין שום סיבה למכור דברים שיש לך האמתי... אתה מקבל עליהם כלום כסף וגם ככה אין מה לקנות במשחק, פשוט אין.

כל פעם שקניתי משהו, אפילו דברים יוקרתיים(ב120 אלף), כבר במשימה אחרי זה מצאתי את אותו דבר בדיוק בארגז.

אני סיימתי את המשחק עם בערך 400,000 קרדיטים, בלי למכור כמעט כלום... ברגע שמתחילים לקבל כמעט 1000 קרדיטים על כל אויב שאתה מפצפץ, כמות הכסף שלך עולה די מהר, ואין לך מה לעשות איתה.

סינדרום ידוע בRPGים "פתוחים"... בTwo Worlds ואובליביון פשוט לא היה שום ערך לכסף, אולי בשעה הראשונה של המשחק... אחר כך, כל דבר שתמצא בחנות פשוט עולה יותר מדי ומספק תמורה פחותה מדי.

במורווינד רוב תחילת המשחק חנויות הן פשוט חובה, אבל גם בו הן(ובהתאמה, כסף) מתחילים להיות חסרי כל תועלת וערך ממשי.

אני מניח שזה בגלל שגם אובליביון וגם Mass Effect הם Leveled, כלומר, החפצים שאתה מוצא מותאמים לרמה של השחקן... אין שום מקום סודי וקשה מאוד שברמה 8 תמצא ציוד אלוהי... ברמה 8 תמיד תמצא ציוד ברמה 8, ברמה 20 תמיד תמצא ציוד ברמה 20.

אני נגד השיטה הזו, הו כמה שאני נגדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...