Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי מספיק להחזיר את הEXE של הגרסא הקודמת.

לא צריך התקנה מחדש.

תודה אני אנסה את זה.

*זה עבד..

סוף סוף אני יכול לסיים את המשחק הזה בלי שיקרוס...

ועכשיו גם זה עובד הרבה יותר חלק, לא יודע תחושה שלי הפאטצ' 1.2 רק דפק את כל העסק במקום לתקן ולשפר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

משחק מוי כיף..קשה לי להסכים שהנהיגה בו היא מציאותית,כי היא לא(נסו את GTR ותראו מה זה אמיתי..),אבל בהחלט משחק המרוצים הכי מושקע וכיפי שיצא למחשב בשנים האחרונות..אולי מאז NFS PORCSHE...

בכל מקרה,גם אני משחק עם מקלדת והמשחק די קל ברמה השלישית(SERIOUS),כשאת הדריפטים האני מנצח ברמה הקשה ביותר בלי יותר מדי בעיות..ככה שלהגיד שחייב הגה או גיימפאד זה ממש לא נכון..

חבל מאוד שCODEMASTERS העדיפו לעבוד על DIRT2 ולא על GRID2(אם כי אלה שני STUDIOS שונים,ככה שנקווה שהמפתחת של GRID תכריז על GRID2 עוד מעט,ולא על TOCA4..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר יותר מתאים למשחק הזה מאשר חבילת הרחבה, יש למשחק מנוע גרפי משובח, משחקיות מדהימה, הכל ריאליסטי, הוא רק קצר מידי, במסלולים, אין עלילה, נגמר מהר מידי וחבל כי יש לו פוטנציאל גדול.

אני חושב שצריך להוציא חבילת הרחבה למשחק הזה או בדחיפות GRID 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעשו יותר מסלולים,בעיקר..ליסוע במסלול מסויים חמישה סיבובים,ורגע אחרי לעשות את אותו מסלול בדיוק לצד השני,זה פשוט מעליב...

ושיוסיפו מכוניות..מצד אחד בקטגוריות מסויימות יש מבחר נאה של 6-7 מכוניות,ולעומת זאת בקטגוריה אחרת אין לך בכלל בחירה ויש רק מכונית אחת..(TOURING CARS,FORMULA3,FORMULA1000..)

אין ספק שהמשחק הזה גדול מהחיים,אבל חסר לו קצת מהLAVISHNESS של משחקים אחרים(סטייל גראן טוריסמו 4 עם ה700 מכוניות שלו,או פורזה מוטוספורט..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים

איך יכול להיות שמשחק טוב כמו RACE DRIVER GRID לא תומך בהגה ..?

סתם קניתי ב150 שקל??

אני חיפשתי בהגדרות המשחק כל דבר שמזכיר הגה חיצוני ולא מצאתי

אולי מישהו יודע ויכול להסביר לי??

בכל מקרה

מחפש המלצות על משחקי מרוץ מכוניות טובות ועטורות גרפיקה

שתומכות בהגה חיצוני

אם אתם יודעים את המחיר גם טוב ושם מדוייק

תודה ושבוע טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...