Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל פעם שאני פותח קריירה חדשה ושומר

אז אחר כך שאני נכנס למשחק שוב, וזה אומר לי שהטעינה של השמירה נכשלה וצריך להתחיל הכל מחדש,סעמק למה זה ככה?

אני בעצם לא יכול לעשות את המשחק האמיתי רק את המרוצים שסתם בוחרים מסלול ומכונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר עזרה או משהו?

המשחק הזה דפוקקק לגמרייי

אני לוחץ קצת שמאלה אני מוצא את עצמי מקיף איזה בניין 30 סיבובים.

השליטה גרועעהההההה.

יש אפשרות אולי להוריד את הרגישות של זה? אני לא מצליח לעבור את המסלול הראשון בניצחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתפריט הoptions אם אני לא טועה בcontrols יש advanced ושם יש רגישות.... שים לב שייתכן שייקח לך זמן עד שתצליח למצוא את מה שיתאים לך במדיוק ולכן אמליץ לך על ההמלצה שקיבלתי ושאני מתכנן לעשות היום/מחר.... לקנות בקר 360 שמסתנכרן מצויין לזה ואמור להיות פרפרט... (שונא מקלדות במרוצים!)

*עריכה*

ובכלל נכנסתי לאשכול בשביל לשאול משהו ושכחתי....

ראיתי שגריד לא תומך CF כ"כ, בינתיים הוא הולך סבבה, חשבתי לבטל את הCF בשביל המשחק

ומישהו שמע אם אולי פאצ'ים עתידיים יתמכו יותר טוב בCF ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מתיש..

ממש גורם לך להרגיש כמו הילד הגרמני ההוא מיוטיוב - אני מוצא את עצמי עושה לפעמים 20 פעמים RESTART בגלל כל המכוניות המתחרות - אני נוסע יותר טוב מהן, והן נתקעות בי בסיבובים ואני מאבד שליטה. שוב ושוב. פשוט מתיש.

גם אצלכם זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד מכוניות שלא מאבדות שליטה כל כך מהר וגם אם יש סליידים קטנים יוצאים מזה בקלות.

כתבתי את התגובה בעקבות איזשהו מרוץ צפוף עם formula 1!! כל נגיעה קטנה פשוט מעיפה את המכונית לעזאזל. אני מרגיש שאני נוהג במכונית צעצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מתיש..

ממש גורם לך להרגיש כמו הילד הגרמני ההוא מיוטיוב - אני מוצא את עצמי עושה לפעמים 20 פעמים RESTART בגלל כל המכוניות המתחרות - אני נוסע יותר טוב מהן, והן נתקעות בי בסיבובים ואני מאבד שליטה. שוב ושוב. פשוט מתיש.

גם אצלכם זה ככה?

כן..

אני לא קולט פה איך אנשים כותבים שהם בשלבים מתקדמים או אפילו סיימו את המשחק, שאני בינתיים לא עברתי אפילו מרוץ אחד :nixweiss: :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן..סוף סוף הגעתי מקום 1 בפאקניג LA MANS...

מה שכן אכן המשחק הופך מהר מאוד להיות מונוטוני..אין חידושים או תפניות...הכול ישר...

אבל כמובן שמבחינת משחקיות/נהיגה אין מה לדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..

אני לא קולט פה איך אנשים כותבים שהם בשלבים מתקדמים או אפילו סיימו את המשחק, שאני בינתיים לא עברתי אפילו מרוץ אחד :nixweiss: :'(

חח אחי אני לא עד כדי כך גרוע ;)

קבל טיפ:

לפני פנייה, שים לב שיש מנורה בצד שמאל. יש לה שלושה מצבים:

1. אדומה - אין שום סיכוי שתעבור את הסיבוב במהירות הנוכחית, בלי לפגוע בשוליים. האט.

2. צהובה - אם אתה בא בדיוק בזווית הנכונה ובתזמון הנכון, תוכל לעבור את הסיבוב במהירות הנוכחית. (לא מומלץ לך כי כבר סכמנו שאתה לא משהו :lol:)

3. כבויה (אין מנורה) - אתה יכול לעשות את הסיבוב בכיף.

אז תנסה להסתכל על המנורה בזווית העין לפני כל סיבוב.. תאט עד שהיא נכבית. וככה תנצל כמעט מקסימום מכל סיבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה שעות עם המשחק אני חייב לציין - אהבתי.

רץ אצלי חלק לגמרי על הגדרות מקסימליות כולל הכל על הכי גבוה FSAAX8 עם כל האפקטים על HIGH עם V-SYNC על 1360X768..

משחק מדהים ויזאולית. מדהים. וחייב לציין שפשוט חובה השלט של ה X360 בשבילו.. הכל נוח וכיף במיוחד על ה LCD הגדול בחדר.. ממש תענוג..

שיפור עצום מ DIRT הקודם שרץ אצלי פשוט זוועה לא חשוב על איזה הגדרות..

האמת אני מאמין שהמשחק עצמו ישעמם אותי עוד מעט כי הוא באמת חוזר על עצמו (כאילו איזה משחק נהיגה לא..) .. אבל , וכאן מבחינתי זה אבל גדול :

יש דריפטינג. אחד מהתרומות הכי גדולות בעולם שהעניקו היפנים לעולם המערבי (אחרי הוידאו 4 ראשים)..

ודריפט אני מסוגל לשבת שעות ופשוט לשרוף צמיגים עד מאוחר בלילה / מוקדם בבוקר. זה פשוט מחלה וזה לא נמאס עליי.. כל הזמן יש שיא חדש שחייבים לשבור..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...