Age of Conan: Hyborian Adventures - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Age of Conan: Hyborian Adventures - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמר פה ברנש מי שמביא משכורת נאה הביתה הסכום הזה זניח בהחלט אם אתה בכל הקטע של ה MMO...

גם אני חושב ש 75שח זה מוגזם ומן הסתם אם לא הייתי עובד לא הייתי משלם להמוני ביכלל הייתי חוזר לחרא קוריאני חינמי...

אין מה לעשות על "איכות" משלמים...

ואני מוסיף המשחק מרתק מאוד וזה נכון שכרגע אין באלנס וגיוון אבל שוב המשחק יצא לפני 6 יום אז מה אתם מצפים מ MMO חדש..ככה כל משחק היה בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מוסיף המשחק מרתק מאוד וזה נכון שכרגע אין באלנס וגיוון אבל שוב המשחק יצא לפני 6 יום אז מה אתם מצפים מ MMO חדש..ככה כל משחק היה בהתחלה.

מסכים, משחקי mmoprg הם כל כך דינמים והחודשים הראשונים לא מייצגים את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר פה ברנש מי שמביא משכורת נאה הביתה הסכום הזה זניח בהחלט אם אתה בכל הקטע של ה MMO

זה הקטע הכי אבסורד, מי שמביא משכורת נאה הוא טיפוס שלא משחק דברים כאלה כי הוא עובד מספיק שעות בחיים האמיתיים אז אין לו פנאי לזה.

ומי שאין לו משכורת יפה זה בטח קוסם לו מאוד כל הרעיון.

אבל אולי זה סתם נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לז'אנר הזה אין גיל מסתבר ולא רק בחו"ל.

מכיר אישית מספיק שחקנים מבוגרים חלקם עם משפחות.

דבר אחר, יש כאן ביקורת טובה על המשחק רק שלא מצאתי ציון.

http://www.atomicgamer.com/article.php?id=569

מוזר שלא יצאה עדיין ביקורת רשמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה האתרי ביקורות משחקים עד רמה מתקדמת ואז נותנים ציון.. זה לא משחק סינגל שאחרי חרישה של ערב אפשר לגמור את המשחק... הבחור צריך לשבת לראות איך הקהילה לעשות קווסטים ואז לתת ביקורת רצינית.

מה שראית עכשיו זה רק רושם רישוני...

עכשיו לא מבין מה קשור למי שיש משכורת לא משחק בדברים האלה...

זה כמו להגיד למי שיש משכורת לא הולך לעשות מנוי לטלויזיה או YES ב 250 שקל לחודש ואז יושב רואה חרטא כמו כוכב נולד והישרדות והדוגמניות....

לי יש עבודה ואני עושה כסף ואני מעדיף לשחק משחקים במחשב מאשר לראות "קרב סכינים" או רוקדים עם כוכבים בזמן שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 27.05.2008 בשעה 20:15:45

חכה האתרי ביקורות משחקים עד רמה מתקדמת ואז נותנים ציון.. זה לא משחק סינגל שאחרי חרישה של ערב אפשר לגמור את המשחק... הבחור צריך לשבת לראות איך הקהילה לעשות קווסטים ואז לתת ביקורת רצינית.

מה שראית עכשיו זה רק רושם רישוני...

ביקורת של אתר גיימזון- Gamezone

ציון 94/100

http://pc.gamezone.com/gzreviews/r26352.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני לא מבין את התגובה שלך. אנשים מדברים על ועל WAR כבר כמה שנים אז אין כאן שום הפתעה.

wow כבר מזמן הוא לא אותו משחק אטרקטיבי ואנשים משחקים אותו בעיקר מכוח האינרציה/ רוב החברים שלהם משחקים wow/ לשרוף זמן עד war או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לא מבין מה קשור למי שיש משכורת לא משחק בדברים האלה...

זה כמו להגיד למי שיש משכורת לא הולך לעשות מנוי לטלויזיה או YES ב 250 שקל לחודש ואז יושב רואה חרטא כמו כוכב נולד והישרדות והדוגמניות....

לי יש עבודה ואני עושה כסף ואני מעדיף לשחק משחקים במחשב מאשר לראות "קרב סכינים" או רוקדים עם כוכבים בזמן שלי.

בסדר אבל ההנחה היא שרק מי שיש לו כסף וזמן והמון זמן יכול לשחק משחקים כאלה, בד"כ -ואני מכיר מספיק זוגות נשואים עם ילדים וכולי, אין זמן לכלום חוץ מלדאוג לדברים...אבל אולי זמנים השתנו.

הקהל היחיד שנראה לי מתאים זה מישהו שעובד והוא לא נשוי, או מישהו שנשוי ועובד יחסית לא הרבה ומרוויח מספיק-זה מספיק מדויק?

בכל מקרה לדעתי קהל היעד הוא למבוגרים יחסית והקווסטים כל כך טיפשיים ב MMORPG שזה מגוחך...אבל זה כבר לדיון אחר...

---

AoC ממש לא הולך להיות WoW killer ואפילו לא לפגוע בו

זה פשוט לא מרגיש ככה... מה אני אגיד? הרגשה של ממורפגר וותיק

גם ההרגשה שלי, אבל הוא בטוח הולך להיות יותר מעניין מWOW וזה שיש קצת אנשים שמשחקים זה רק הופך את זה ליותר טוב.

הייתי בטעם העיר היום בת"א איזה 100 אלף איש קונים אוכל בגודל של דיסק ומשלמים עליו מחיר מופקע ועוד מעיזים להגיד שהם נהנים וזה בזול...

100 אלף איש כולם טועים ובענק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה לדעתי קהל היעד הוא למבוגרים יחסית והקווסטים כל כך טיפשיים ב MMORPG שזה מגוחך...אבל זה כבר לדיון אחר...

war ישנה את התפיסה הזאת, ב ה quest-ים עדיין מפגרים.

* להיות שחקן hardcore ב mmorpg מצריך המון השקעה ואני יודע את זה יותר מדי טוב, ללמוד תואר+חברה+wow תופס את כל היום ולא משאיר זמן לדברים אחרים. אם מוסיפים לזה ילדים, אישה ועבודה אז כבר צריך להיות סופרמן. למרות שכבר ראיתי אנשים שמתמודדים עם הכל ביחד. אבל אפשר גם לשחק mmorpg לא hardcore. אומנם זה מצריך שינוי מחשבתי "לא להיות בטופ העולמי/ טוב של השרת" אבל זה גם אפשרי (אפשרי, לא אמרתי פשוט).

* wow לא ימות כל כך מהר אבל בחצי שנה הקרובה 50% מהשחקנים יעזבו, לא יהרוג אותו כיוון שלהרבה אין מחשב שיחזיק את המשחק. ביגוד ל wow שרץ מצויין על מחשבים מלפני 6 שנים. שנה הבאה תצאה גירסה של ל 360 מעניין איך שחקנים יגיבו לזה.

* דרישה של 70 שקל לחודש יחסית לתמורה של המשחק הוא מחיר סביר ולא צריך להיות עשיר כל עוד עושים את החשבון נכון. רק לצאת מהבית לשתות או סרט+פופקורן או מסעדה וכו כבר שורפים אותו סכום של כסף או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...