Age of Conan: Hyborian Adventures - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Age of Conan: Hyborian Adventures - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבעס ביותר עניין הביצועים, זה גם ככה ב EVERQUEST2 בזמנו, פשוט פוגע בחווית המשחק, וזה לא קשור לרמת המחשב, אלא לזה שהשרת מחזיק מלא מחשבים אחרים וזה מאיט את הקצב של התנועות כדי לשמור על סינכרון עם כולם.

אפילו בטריילר זה לא חלק.

אני חושב שזה טימטום העניין של ה MASSIVELY כי אין באמת שרתים שיכולים לפצות על זרימת נתונים איטית מכל העולם, כי הבעיה היא לא אצל השרת של המשחק אלא של השחקנים, אבל לשרת אין ברירה הוא חייב להאט...פיסחות.

רעיון מצוין אבל אין שתעמוד בזה לדעתי-לא אלא תשתית...

ואני אומר דברים מניסיון שיחקתי שנה וחצי ב EVERQUEST2 לפני כמה שנים שזה היה נחשב משחק כבד...וזה עוד לא היה עם אלפי שחקנים בשרת -בסביבות מאה מאתיים מקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אני בבטא והם כל שעה שמים פאטים חדשים שמשפרים את ה FPS... על הגדרות גבוהות המשחק רץ אצלי על 50 FPS בערך... אבל יש בעיה חמורה ב BALANCE... אתה מקבל חפצים לרמה 2 שיותר חזקים מחפצים רמה 20...

אבל רואים שמשחק מושקע מאוד .... רק צריך עוד זמן לתקן את הדברים

רק מה..... התשלום החודשי יוצא 75 שקל לחודש!!!! 75 שקלים !אנשים אתם קולטים מה זה.. 15 יורו אני משתגע איך יש להם את החוצפה הזאת... שרתים יציבים או לא.. אבל 75 לחודש אהההה זה צריך לחשוב לפני שקונים כי אנשים יצחקו עלי שישמעו

ש 75 שקל כל חודש אני משלם על משחק לך תסביר להם...

קבלו תמונה של הדמות שעשיתי בבטא נראה פ33ה ורץ על 50 FPS תיקנו את הבעיה של האיטיות!!!!!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מה..... התשלום החודשי יוצא 75 שקל לחודש!!!! 75 שקלים !אנשים אתם קולטים מה זה.. 15 יורו אני משתגע איך יש להם את החוצפה הזאת... שרתים יציבים או לא.. אבל 75 לחודש אהההה זה צריך לחשוב לפני שקונים כי אנשים יצחקו עלי שישמעו

ש 75 שקל כל חודש אני משלם על משחק לך תסביר להם...

אף משחק לא שווה 75 שקל בחודש :S (לפחות בינתיים P=)

או 900 ש"ח בשנה :kopfpatsch:

לא כולל רכישת המשחק עצמו

כיום יש עשרות מיליונים של שחקני mmorpg שמשלמים מנוי חודשי בעולם, אז כולם מטומטמים ?

נכון שלרוב הילדים 70 שקל בחודש זה סכום לא מבוטל אבל לאדם שעובד זה סכום זניח יחסית לתמורה.

בד"כ שחקני mmorpg לא ישחקו משחק נוסף ולכן ה 900 שקל שהזכרת זה הסכום השנתי על משחקים.

אנשים התרגלו לא לשלם על משחקים (לא נכנס לסיבות) אז הסכומים נראים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים התרגלו לא לשלם על משחקים (לא נכנס לסיבות) אז הסכומים נראים גבוהים.

אנשים התרגלו לקבל בסכום הזה 4 משחקים מעולים שכוללים מולטי

לא אצל כולם משחק אחד הוא אורח-חיים שהופך להיות חלק אינטגרלי מהם.

חוץ מזה גם צריך לפנק את החיים האמיתיים מפעם לפעם ולתת להם התייחסות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

שוב, שחקן mmorpg בדרך כלל משחק רק משחק אחד בזמן נתון מתוך בחירה.

ואם מסתכלים על ההוצאה השנתית היא שווה ל gamer אחר שמשחק כמה משחקים.

הכל לפי הסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל אתה כבר קנית את המשחק בכסף מלא 220 שקל ואז שוב להביא לך סכום של 75 כל חודש...

מילא אם היה 30 שקל אבל 75 .. בנתיים בבטא אני רואה זה משחק מושקע אבל בוא לא נגזים זה לא GOTY

יש המון מה לתקן.

75 לחודש הייתי משלם על משחק המוני בסגנון של COD 4 באטלפילד עם משחק תפקידים.. משהו משוגע בקרבות שאתה הולך

עם 32 חברים בשרת מכסחים טרוריסטים בזמן אמת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

המחיר החודשי יהיה $14.99 באמריקה או 12.99 באירופה (כמובן שיש הנחה אם משלמים על שלושה או שישה חודשים מראש, ואני לא כל כך בטוח בקשר למס שמצויין בעומד הראשון ב thread הזה).

הדבר המוזר הוא ש $14.99 הם 9.53 לפי השער של היום או במילים אחרות כל הזין בלהיות שייך לאירופה (גם אנחנו בקבוצה הזאת).

עוד דוגמא לאיך המחירים באירופה יותר יקרים מארה"ב -

"Warhammer online CE pre-order" (זאת לא גירסת ה CE הרגילה) עולה באנגליה £59.99 באמריקה המחיר לאותה גירסה $79.99 .

כאשר $80 צריכים להיות קצת יותר מ £40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...