Age of Conan: Hyborian Adventures - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Age of Conan: Hyborian Adventures - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לבקשת כמה חברים הכנתי דיון ראשי למשחק הזה.

אני לא הולך לשחק בו כרגע אז לאלו שכן,תדאגו בבקשה לעזור במידת האפשר לשחקנים האחרים.

נא תיצמד לחוקי הפורום- לא להספים ולא לדבר על הורדות פירטיות, למרות שאין להן משמעות במשחקים מהסוג הזה.

אז האם קם יורש ל WOW ?

נחיה, תשחקו, ונראה ;)

המשחק שוחרר לאירופה וכבר קוצר הצלחה היסטרית, במכירות.

לא קיים דמו למשחק.

50376-forside.jpg

הפצה - Funcom / Eidos Interactive

פיתוח - Funcom

ז'אנר - Massively-Multiplayer Online Role-Playing Game

מס' שחקנים - אלפים

שיחרור - May 20, 2008

אתר הבית : http://www.ageofconan.com/

וויקי אינפו : http://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_Conan

טריילרים http://www.gametrailers.com/game/1905.html

דרישות מערכת

Minimum

Processor: 4 3Ghz or equivalent

Display Card: Video card: NVIDIA 6600 or better

Memory: 1024MB

Free Disk Space: 30GB

Operating System: XP/Vista

Recommended

Processor: Intel 2 Duo 2.4 GHz (E6600) or better

Display Card: NVIDIA 7900 GTX or equivalent

Memory: 2048MB

Free Disk Space: 30GB

Operating System: XP/Vista

מידע ורקע על המשחק *

קונאן. לרבים ממכם, מדובר בארנולד שוורצנגר ומסעו הטלווזיוני להשתלט על מדינה שהיא לא קליפורניה. עצם הרעיון שמדובר בעולם פנטסיה עמוק ומפורט יפתיע אתכם. אבל חשבתם מהיכן הגיע הדמות של קונאן? היא לא נוצרה בשביל הסרט - אלא היא אדפטציה של סדרת ספרים וקומיקסים מצליחה מאוד מאמצע המאה העשרים, שפורסמה עוד לפני ספריו האפיים של טולקין. במהלך השנים האחרונות סדרת הספרים של קונאן המשיכה וסחפה אחריה עשרות מיליונים, וגם חלק מסופרי הפנטסיה הטובים בעולם - כמו רוברט ג'ורדן - כתבו לה ספרים. אז הנה יש לנו עולם פנטסיה עשיר ומרתק - העולם שלנו, לפי עשרת אלפים שנה, מיד לאחר עידן הקרח. זוהי תקופה שבה ממלכות פרמטיביות מנסות להתמודד עם כוחות מיתולוגיים ואלים אשר עדיין מהלכים על פני האדמה, שבו ניצולי אטלנטיס מנסים לשרוד ולהקים מחדש את התרבות שלהם. עולם מרתק, ללא ספק, שבו עדיין עבדות, אלימות, רצח וטבח עם הם חלק מכל. מה אנחנו הולכים לעשות איתו?

לכאן נכנסת חברת Funcom, חברה נורווגית מבריקה שהייתה אחראית על משחקי מצליחים ומקוריים כמו Anarchy Online מצד אחד, לכמה מהמשחקים העלילתיים הטובים ביותר אי פעם - כמו The Longest Journey, קווסט משובח להפליא. היא מביאה לנו את Age of Conan - משחק יפיפייה ומתקדם טכנולוגית, קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת המשחקיות והתפיסה לכל ז'אנר משחקי התפקידים ברשת.

משחק המחשב יתחיל כמשחק תפקידים לשחקן יחיד לכל דבר. משחק ארוך עם עשרות שעות משחק ועלילה, דיבוב מלא, גרפיקה נהדרת וקווסט ארוך ומפותל. היוצרים מבטיחים שמדובר במשחק שלם בפני עצמו, ראוי לחלוטין לעמוד לבדו וששחקנים רבים ירכשו את המשחק אך ורק בשבילו. במהלך משחק היחיד נמצא את עצמנו כדמות רגילה המנסה לשרוד בעולם האלים ונלכדת לתוך עלילה מפותלת של מתנקשים המנסים לחסל את מלך אקווילוניה, קונאן בכבודו ובעצמו. בעוד שזהו משחק בפני עצמו, כאמור, הוא גם משמש כלי הכנה...

הכנה למה? למשחק הרשת ההמוני הבא, משחק מבטיח בצורה מדהימה. לאחר שתשחקו במשחק היחיד, תסיימו את העלילה, תעלו לדרגה 20 (המקסימלית במשחק היחיד) וכבר תחזיקו בידיכם ציוד, ניסיון במשחק והכרת המערכת... אתם תוזמנו להצטרף למשחק הרשת ההמוני. משחק ללא "newbies", שאנשים נכנסים אליו עם דמות מוכנה. ועם ההבטחה הזאת, האווירה של המשחק והגרפיקה המדהימה לא משכנעים אתכם שמדובר כבר במשחק מבטיח, אז מה עם הדגש העצום על הקרב?

בקרבות יחיד מול יחיד החברה מתגאה שהיא מציגה את המערכת הפתוחה, החופשית והכי מלאת האקשן שיש לכל משחק . לא יותר משחקיות בתורות שמנסה למצוא פתרון לזמני הלאג האדירים שיש בכל משחק המוני, אלא תפיסה אחרת שמאפשרת לכם לבחור בעצם היכן תתקיפו את האויב ולבצע התקפות במהירות אשר בהתאם לתזמון וליכולות שלכם יתורגמו לקומבואים. המטרה היא לשים דגש על יכולת ומיומנות השחקן, לא רק הנתונים שלו. שחקן מיומן היטב יוכל לשלוט בשדה הקרב... ואם תקראו הלאה, תגלו איך עוד תוכלו לשלוט.

בקרבות ההמוניים שהמשחק יציע כנגד כמויות אדירות של אויבים, מצורים ומפלצות על (elite), כל איום שידרוש ממכם בעצם לנוע כקבוצה, המשחק יציע לכם את שיטת המערכים. מערך הוא קבוצה של שחקנים הנעים כמקשה אחת ונהנים מיתרונות משמעותיים (אם כי מספר חסרונות) כאשר הם שומרים על המקשה. כמו כן, בהתאם לסוג המערך, חלק נכבד מהשליטה האסטרטגית של השחקנים בדמויות תועבר לדמות מיוחדת, המפקד.

כל אחד מהשחקנים יכול להתמקצע, כחלק ממשחק הרשת. המפקד, כאמור, יכול לפקד על מערכי שחקנים (וגם NPC העובדים לצידך) ולהעניק להם יתרונות חשובים. התמקצעויות אחרות כוללות יצירת חפצים, אצילים אשר זוכים למשרת צמית העוקב אחריהם (מתפקד בערך כמו Pet ב-World of Warcraft) וגנרלים הזוכים לבונוסים בקרבות המצור ההמוניים. קרבות המצור יהיו החלק המעניין ביותר במשחק - שחקנים יוכלו, עם הזמן, להתחיל ולהקים ערים עם חנויות, בתי מגורים, פונדקים ועוד. על מנת להקים על הערים האלו תצטרכו גם להקים מערכי הגנה בצורת טירות, קטפולטות וחומות מבוצרות היטב. שחקנים יוכלו להקים , לפקד על קפטפולטות ולנסות ולהשמיד ולכבוש את ערי האויב (השייכים לצדדים שאינם של השחקנים). האויב, מצידו, יתחזק יחד עם השחקנים (הערים שלו יתפתחו ככל שלשחקנים יהיו ערים רבות וגדולות יותר) ויבצע התקפות אדירות משלו שרק צבאות ענקיים של מאות שחקנים יוכלו לעצור.

עם אקשן בלתי פוסק, קרבות עצומים ועולם יפיפייה ומפורט, אין ספק ש-Age of Conan יהיה משחק נהדר... גם לשחקן היחיד וגם לשחקן הרשת.

* קרדיט לאתר פריק - http://www.freak.org.il/sg_product~99135830115~3~3.htm

ביקורות למשחק

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/ageofconanhyborianadventures

ביקורת ראשונה של המגזין הדני גיימריאקטור- Gamereactor

העניק למשחק את הציון 9/10

תקציר הביקורת- http://www.n4g.com/News-145478.aspx

נספח לדרישות נוספות ועלויות:

2516561509_3a37ffd9d7.jpg?v=0

גיימספוט

http://www.gamespot.com/pc/rpg/ageofconanhyborianadventures/index.html?tag=result;title;0

תהנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבין שהמשחק מתחיל כ SINGLE PLAYER

האם דרוש בשלב זה חיבור לרשת ?

מישהו משחק בו ?

מה התרשמות שלכם ?

אם אחליט לרכוש אותו האם אני חייב לקנות את הגירסה האירופאית או אני יכול להזמין מארה"ב ?

למישהו יש BUDY CARD ויכול לשלוח לי בפרטי ?

אני יודע הרבה שאלות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אזכיר קודם שהמשחק הזה הוא מהשמנים ביותר שראיתי אי פעם -_-

שיחקתי בבטא עם כמה ימים לפני השיחרור האירופאי ועדיין על ההגדרות הכי נמוכות המשחק בקושי זז

חוץ מזה המשחק דיי אחלה

הקרב זורם והיכולות שאני ראיתי בינתיים עובדות כמו שצריך

אגב,שהייתי בבטא הנושא העיקרי בפורום היה דיבור על "למה הורידו את הסינגל מהמשחק והאם הולכים להחזיר אותו?" בנתיים לא קראתי ביקורות כי אני לא ממש מתעניין במשחק אבל יש סיכוי שהחזירו את הסינגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה מרשימה ולכן המשחק כבד, ממש כבד. בניגוד ל Blizzard שתכננו את WoW כך שיפעל על כל מחשב באו Funcom ובנו משחק שמיועד לגיימרים שמשקעים במחשב. Funcom חידשו את מערכת הקרבות שיהיו שילוב של mmorpg עם שליטה חדשנית בנוסח mortal combat כך שאפשר לכוון את כיוון המכה של הנשק ושילובי combo ואילו הצד השני יכול לכוון את המגן בהתאם. שיטה זאת מאפשר לכישורים של השחקן להיות חלק משמעותי ולא רק לציוד.

Funcom גם ביטלו את מנגנון ה auto swing שקיים ברוב משחקי הג'אנר, בתחילה זה נשמע שיפור למשחקיות אבל הרבה אנשים מתלוננים שכמות הלחיצות על המקלדת אינטסיבית מדי ברמה של שבירת אצבעות.

ב Age of Conan כל אדם יכול להיות אויב פוטנציאלי ולכן יש gankfest מטורף, ובכלל ב aoc חשוב להיות ב guild חזקה ובשבילה אתה חי או מת. חברי ה guild יכולים לבנות מבצר ולהתקיף מבצרים של גילדות אחרות ולהרוס אותם או לבזוז אותם עם נשקי מצור.

עדיין קיימת במשחק מערכת צבירת xp כמו ב wow כלומר "go there, kill that get a bunny" נחמד בפעמיים הראשונות אחרי זה כבר לא קוראים את המשימה.

אז האם קם יורש ל WOW ?

היורש יהיה (Warhammer Online: Age of Reckoning (WAR ולדעתי שווה לחכות לו, כמה נקודות שיהיו ב WAR :

* המשחק WAR מבוסס על משחק הלוח (דומה ל D&D) עם הסטוריה של 25 שנה ו lore אדיר עם ירידה עמוקה לפרטים.

* המשחק הוא מבית היוצר של mythic שהביא לעולם את dark age of camelot.

* מערכת RVR שכל הדברים שאתה עושה עוזר ל Realm שלך (realm ב war זה לא ה realm ב wow)

* במערכות של RVR מקבלים xp ולכן לא צריך לבצע את משימות ה pve הרגילות כדי לעלות ברמות.

* רוצה לעשות ganking לרמות נמוכות ?? שתכנס לאזור שלהם תהפוך ל chicken.

* משימות ה pve הם חלק מהמערכה באותו אזור ואם הורגים מפלצות שאינם ב quest הנוכחי יהיה ניתן לקבל עליהם קרדיט בשלב מאוחר יותר.

וכו וכו וכו (המון וכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר על mmorpg חשוב להזכיר שרושם ראשוני אינו מייצג את המשחק, ועם הזמן יהיה שינויים רבים.

גם מבחינת המשחקיות וגם מבחינת הגרפיקה לאורך הזמן יהיו שינויים, התאמות ושיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מצד שני צריך לקבל את ההגבלות (אין מי שישלם,אני או ההורים שלי, על המשחק הזה כך שאני אוכל לבדוק אותו)

ולכן אין סיבה לזרוק לחלוטין את הטיעונים של אדם כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין בבטא ומחכה בקוצר רוח לעותק שלי שאמור להגיע יום יומיים עוד...

משחק מטורף חשוב להגיד שהוא לקהל ה MATURE ולא ילדים(כהההה למרות שבכל זאת הם יהיו שם אני יודע)

אוהב את האוירה הברבארית המוסיקה מטריפה ברמות דם קללות עירום ומה לא...

מי שרוצה להרוג חזירים וארנבים ולראות אלפים עם אוזניים מחודדות אז שישאר ב WOW....

למרות שהוא בחיים לא יעבור את WOW במכירות ובפופולריות..אבל למי איכפת....

משחק מנצח בשבילי מכל בחינה (חוץ צהתשלום החודשי :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין בבטא ומחכה בקוצר רוח לעותק שלי שאמור להגיע יום יומיים עוד...

משחק מטורף חשוב להגיד שהוא לקהל ה MATURE ולא ילדים(כהההה למרות שבכל זאת הם יהיו שם אני יודע)

אוהב את האוירה הברבארית המוסיקה מטריפה ברמות דם קללות עירום ומה לא...

מי שרוצה להרוג חזירים וארנבים ולראות אלפים עם אוזניים מחודדות אז שישאר ב WOW....

הבטא לא נגמרה ממזמן? הייתי בטוח שראיתי הודעה כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי לקרוא ל WoW סוס מת כשיש להם 10 מיליון מנויים משלמים אבל WoW כרגע בדרך למטה וחוץ מילדים ו hardcore pve לא ישאר שם אף אחד.

תשלום חודשי מבטיח לך שרת יציב עם גיבוי לדמות, קהילה קבועה, טיפול במקרה של הטרדות, רמאויות ותמיכה.

עוד כמה שבעות/ חודשים יהיו שרתים פרוצים של אבל זה לא יהיה החוויה של לשחק על שרת רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי לקרוא ל WoW סוס מת כשיש להם 10 מיליון מנויים משלמים אבל WoW כרגע בדרך למטה וחוץ מילדים ו hardcore pve לא ישאר שם אף אחד.

תשלום חודשי מבטיח לך שרת יציב עם גיבוי לדמות, קהילה קבועה, טיפול במקרה של הטרדות, רמאויות ותמיכה.

עוד כמה שבעות/ חודשים יהיו שרתים פרוצים של אבל זה לא יהיה החוויה של לשחק על שרת רשמי.

לWoW אין 10 מיליון משלמים הם מעולם לא אמרו זאת

הם אמרו members מה שכולל גם את הלא משלמים והמספר הזה הרבה יותר הגיוני

--

ואפשר לשרוד גם בלי תשלום חודשי guild wars לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטא לא נגמרה ממזמן? הייתי בטוח שראיתי הודעה כזאת...

ה OB נגמרה מזמן אז נשארה CB ואחרי זה הם עשו את זה כ LIVE TEST SERVER שכרגע אני בו...אבל עוד כמה ימים הוא אמור להיסגר סופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אומר את זה כמישהו ששיחק ב Guild Wars?

האם (עם יד על הלב) אתה יכול להגיד של guild wars לא חייבת את ההצלחה שלה לעובדה שזה משחק ללא תשלום חודשי ??

וכן, שיחקת תקופה קצרה עם חשבון של חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...