audigy in XP - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

audigy in XP

ofer_mat

Recommended Posts

סאונד בלסטר הוא כרטיס ממוצע, לא יותר.

לפי דעתי, ברמקולים של מחשב, אי אפשר להבדיל בין כרטיס לכרטיס, וכאשר מחברים למערכת ביתית, משתמשים בחיבור דיגיטלי.

כאשר מחברים בחיבור דיגיטלי אין שום הבדל אפילו לא תאורתי בסאונד (אני לא מדבר על עיבוד קול , או לפי דעתי עיות קול) בגלל שזה דיגטלי, 0,1,0 וכדומה.

TERRATEC

גיל,חבל שיחסית הכרטיס המעולה הזה (והלא מוערך בארצנו) עולה הרבה יותר מהמתחרה שלו הסאונד בלאסטר לייב 5.1

לכן אני ילך על הסאונד בלאסטר, שוב אי אפשר לשמוע את הבדלי האיכות ברמקולים למחשב.

אבל מי שרוצה כרטיסהי אנד יכול לקחת אותו בעינים עצומות.

אגב מי ש5.1 באנלוגי, לא מענין אותו כל כך יכול לקחת שני כרטיסים מעולים, או

Terratec Pci 512i או Terratec Pci 1024i

DIGITAL SOUND CARD - 4 SPEAKERS EXIT - OPTI/DIGITAL OUT FOR DTS/AC3 - 1024 WAVE - HARDWARE EQULIZER

שנתיים אחריות

אחלה כרטיסים שבעולם, ועולה רק 260 שקלים. (512)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב דיי להשמיץ את אודיג'י רק בגלל בעיה מסכנה. הוא יוריד דרייברים חדשים בwindows update או באתר של קרייטיב וזה בטוח יסתדר.

בטוח ?

אל תהיה כל כך בטוח !

אני חיכיתי לדרייברים טובים עבור חלונות 2000 לכרטיס SB LIVE ואחרי זה SB LIV EPLATINUM 5.1 ולא היו עד שהפסקתי להשתמש בכרטיסים של קריאייטיב בכלל.

ומה זה "רמקולים של מחשב " ? יש לי את ה- DTT2200 ושומעים בהם יותר טוב עם ה-TERRATEC מאשר עם הקריאייטיב לייב פלטיניום 5.1 . הכרטיס של TERRATEC לא היה יקר כשרק יצא האודיג'י אבל איכשהו קריאייטיב קיצצו וקיצצו במחיר כדי לפצות על הכרטיסים הבינוניים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DTT 2200?

היא נחשבת למערכת הי אנד של קראטיב, אבל אני מצטער אני מתעב את הרמקולים של קראיטיב! (לא משהו אישי)

הם פשוט נשמעים נורא.

יכול להיות שאתה מבחין, אבל ב2200 אין כניסה דגיטלית?!

לא יכול להיות שאתה שומע הבדל אם זה בדיגיטלי, זה פסיכולוגי או שאתה משתמש באקוליזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DTT 2200?

היא נחשבת למערכת הי אנד של קראטיב, אבל אני מצטער אני מתעב את הרמקולים של קראיטיב! (לא משהו אישי)

הם פשוט נשמעים נורא.

יכול להיות שאתה מבחין, אבל ב2200 אין כניסה דגיטלית?!

לא יכול להיות שאתה שומע הבדל אם זה בדיגיטלי, זה פסיכולוגי או שאתה משתמש באקוליזר.

ה-DTT2200 היו הרמקולים הכי זולים לצליל היקפי 5.1 כשקניתי אותם (1000 ש"ח), מה לעשות, אין לי 3000 ש"ח לזרוק על רמקולים טובים שמתחברים בצורה דיגיטלית לכרטיס הקול. ולא רק שאני משתמש באקוליזר (המצוין) שמציע הכרטיס של TERRATEC אלא שאני משאיר אותו על מצב 5.1 כל הזמן והוא עושה UP MIX. זה גורם לסנטר לעבוד תמיד (טוב כשרואים או משהו בוידאו) ומדגיש את הסאבוופר שזה תמיד טוב.

בכל מקרה זה ויכוח סרק. מי שכבר הוציא את הכסף שלו על אודיג'י חדש לא יזרוק אותו לזבל.

לי יש את ה-TERRATEC ואני נהנה ממנו. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אתם סתם מבלבלים אותו, וזורקים לו פתרון לא לעניין - "דרייברים". מה זה חרא?

לא בשביל זה אנשים נכנסים לפורום כדי שיגידו להם "דרייברים חרא".

ועכשיו לעניין:

תיכנס להגדרות הביוס ותגדיר disable pci delay transaction

אני יודע שבכרטיסי audigy, יש בעייה בקטע הזה. אתה לא היחידי.

אם הבעייה ממשיכה לך לפורום של קריאייטיב (באתר שלה), יש להם כל מיני פתרונות משונים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אתם סתם מבלבלים אותו, וזורקים לו פתרון לא לעניין - "דרייברים". מה זה חרא?

ועכשיו לעניין:

אם הבעייה ממשיכה לך לפורום של קריאייטיב (באתר שלה), יש להם כל מיני פתרונות משונים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לעניין:

בהצלחה.

כן, זה אני.. אני מודה שיש לי בעיה. אני אומר לאנשים את האמת בפרצוף גם אם לא תמיד זה נעים. זאת האמת ויש בעיות עם דרייברים של קראייטיב בחלונות 2000 ו- ולא רק אני התלוננתי על זה בעבר.

לא מצאתי פתרון לזה אז לא היה לי משהו יותר טוב מזה להציע למי שהתחיל את התרד הזה.

אם לך יש פתרון טוב אז גם אני אשמח לקרוא וללמוד משהו חדש :) ואני בטוח שבעל הכרטיס הבעייתי ישמח אפילו יותר אם תוכל לפתור לו את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים,

גם לי יש ואודיג'י פלטיניום, ועד כה אין תלונות.

הדרייברים שאתה מוריד לXP מהאתר, מתקנים את הבעיות עד כמה ששמתי לב.

הבעיה היחידה שיש לי זה שהם עוד לא הוציאו שתומכים ב44KHZ ל-ASIO, ובגלל זה אני לא יכול להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעל כרטיס audigy אין שום בעיות אני לא יודע על מה אתם מדברים ,אם לא מעדכנים את הדרייבר שיתאים ל-xp לא ניתן להשתמש

ב-sound font תוריד את העדכון האחרון ולא יהיו לך שום בעיות.היו לי את כול הכרטיסים של החל מ-sb16 ועד ה-audigy

ולא היו שום בעיות עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תרגעו תרגעו

אתם יוכולים להתווכח עד מחר אבל אם עובדות לא מתווכחים

הורדתי את הדריברים ואין יותר בעיות!!!

דרל הגב הכרטיס הקודם שלי היה 5.1 LIVE ותתפלאו פתאום אני שומע יותר צלילים והצלילים יותר נקיים.

לטעמי קיבלתי את התמורה המלאה לכרטיס במיוחד שיש בו FIREWIRE

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תרגעו תרגעו

אתם יוכולים להתווכח עד מחר אבל אם עובדות לא מתווכחים

הורדתי את הדריברים ואין יותר בעיות!!!

דרל הגב הכרטיס הקודם שלי היה 5.1 LIVE ותתפלאו פתאום אני שומע יותר צלילים והצלילים יותר נקיים.

לטעמי קיבלתי את התמורה המלאה לכרטיס במיוחד שיש בו FIREWIRE

:jump:

מזל טוב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...