קניתי מחשב לגרפיקה וידאו ואנימציה - חוות דעת - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב לגרפיקה וידאו ואנימציה - חוות דעת

yonni

Recommended Posts

נפתח מחדש ....תודה!

התחלתי חשוב גם בכיוון של 5600 FX עם ....דעתכם?

אני רק הזמנתי, עוד לא קיבלתי ואם עדיף הFX 5600 VIVO אז אבקש להחליף.

השאלה אם הוא יתן ביצועים יותר טובים ב- 3D STUDIO MAX...לא מצאתי טסט כזה

בכלל במבחנים שראיתי הוא לא ממש יותר טוב מה- TI 4200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הבעייה עם הכרטיס????משחקים הם עניין זניח במחשב.

אני צריך כרטיס עם , בשביל עריכת ושישמש גם לאנימציה וגרפיקה.

בכל הבנצ'מרקים שראיתי הכרטיס עדיין חזק מאוד, ובטח בשביל 950 ש"ח הוא הכי כדאי.

RADEON 9600 לכשיצא, לא יעלה פחות מ1300- 1400 ש"ח וה-9200 אומנם מצוייד במקודד איכותי אבל מציג ביצועים חלשים ביותר ב3D....

רק רציתי לומר שה radeaon 9200 לא מציג כאלה ביצועים חלשים וחבל שככה סתם מזלזלים בו :nono:יש לי אותו ולדעתי הוא כרטיס מצויין שגם ביחס של עלות מול טועלת הוא מאוד כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיין לא משתלם. לשום שימוש. הR9100 לקח את מקומו כבר מזמן. אין לי מושג למה רכשת את הכרטיס הזה בכלל, ISmile4U.

אם כבר מעוניינים בVIVO, בתוספת מחיר קלה רוכשים את הTi4200, מקבלים גם וגם ביצועים טובים יותר. הR9200 אינו משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיין לא משתלם. לשום שימוש. הR9100 לקח את מקומו כבר מזמן. אין לי מושג למה רכשת את הכרטיס הזה בכלל, ISmile4U.

אם כבר מעוניינים בVIVO, בתוספת מחיר קלה רוכשים את הTi4200, מקבלים גם VIVO וגם ביצועים טובים יותר. הR9200 אינו משתלם.

ראשית כרטיס ti4200 עולה יותר וזה לא תוספת קטנה זה לפחות איזה 400 שקל יותר (אני קניתי ב 670 שקל) שנית האיכות לקידת וידאו של ATI יותר טובה משל כל ה למיניהם.

עכשיו אני בעיקר משתמש במחשב לאינטרנט וגרפיקה ופה ושם אני גם משחק לפעמים וביינתים כל המשחקים שהרצתי טסים ועובדים לי יפה מאוד על רזולוציות גבוהות את רובם אני משחק ב 1024x1280 ועובד ממש אחלה.

ככה שאין לי שום ספק שהכרטיס הזה אחלה ובשביל המחיר הזה קבלתי כרטיס אחלה.

בו נומר שלו היה לי את התקציב והיה ניתן להשיג בארץ פה את כרטיסי ה AIW של ATI אלו שמצויידים ב 128 מגה אז כניראה שההיתי הולך עליהם אבל מאחר ואין לי את התקציב והכרטיסים לא קיימים כאן בארץ אז אני חושב שקניתי את האופטימלי לצרכיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כרטיס ti4200 עולה יותר וזה לא תוספת קטנה זה לפחות איזה 400 שקל יותר (אני קניתי ב 670 שקל) שנית האיכות לקידת וידאו של ATI יותר טובה משל כל ה למיניהם.

Leadtek Ti 4200 +VIVO - 850 NIS

בהחלט תוספת קטנה ולא 400 ש"ח כמו שציינת...

אני הייתי בדילמה קשה אבל הזמנתי לבסוף את הLeadtek Ti 4200 +VIVO כי ביצועיו ב- 3D הרבה יותר טובים, ובווידאו טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...