עבור לתוכן
 • צור חשבון

Gico

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  197
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  2013יום 18ש' 9דק' 40שנ'

דירוג

26 טוב

אודות Gico

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לגבי הנתב: אחלה נתב, משרת אותי נאמנה כבר מספר שנים עם קו 200Mb סימטרי. שמתי עליו OpenWRT. אמין, מחובר 24/7 ללא ניתוקים. עם זאת הוא מיושן וכנראה אפשר כבר להשיג נתבים עם חומרה יותר חזקה במחיר סביר. איני מכיר נתבים אחרים כך שאיני יכול להמליץ.
 2. No-One הזכיר יתרונות של APU עבור תוכנת OBS. איני מכיר OBS, אבל עבור פלקס APU מהווה מכפיל כוח ל-CPU. עבור מי שרוצה לבנות שרת פלקס בתקציב מוגבל, APU הוא חובה.
 3. זה נראה די טוב, אבל ממש לא בתקציב שלי אז אני לא ממש מתעניין. אין כיום הרבה משחקים שתומכים ב-RT, וגם הביצועים של ה-2070 סופר הם לא משהו עם Ray Tracing - ראה כאן. בעיניי כיום רק מי שיכול להרשות לעצמו 2080 יכול לחשוב על Ray Tracing.
 4. תשכח מ-RT עם ה-2060 סופר. זה יעבוד אבל יפגע בביצועים כך שזה לא כדאי. ה-5700 XT חלש רק ב-6-7 אחוז מה-2070 סופר, אז ודאי שהוא עדיף מה-2060 סופר. ראה כאן השוואה עדכון: מול ה-2070 סופר הוא כאמור 6-7 אחוז יותר חלש, אבל 25% יותר זול. תחליט אם זה שווה לך את ההפרש.
 5. גם אני נתקלתי בכך. בינתיים לפחות רצוי לא ללחוץ פעמיים אלא לבדוק אם עברה.
 6. מערכות אחסון יכולות להינות מאוד מ-PCI-E 4.0, אבל מה היתרונות ש-PCI-E 4.0 נותן למשתמש השולחני הממוצע \ גיימר? מישהו בכלל מנצל עד תום את 3.0? נראה לי שלפחות ל-95% מאיתנו זה סתם Buzzword במלחמה בין AMD לאינטל. אם אינטל תעביר את כל החוכמה שצברו בחמש שנים של ייעול תהליך ה-14nm אל תהליך ה-10nm כבר בגלגול הראשון שלו, זה יעזור להם מאוד בתחרות מול AMD.
 7. ליאור, לומר שהמחירים של אינטל מנופחים יחסית לביצועים לא יגרום לך להישמע פחות נייטרלי - זו המציאות. אתה בטח לא צריך להישאר נייטרלי כשמדובר בצרכנים מול חברה כזו חזקה, וזה העניין, לא אינטל מול AMD. אני שונא מונופולים וחברות דומיננטיות שאין לך ברירה אלא לקנות את מוצריהן ולשלם פרימיום מופרך. אינטל ואנוידיה בראש הרשימה שלי. אז יכולים לומר שאיני נייטרלי. אין לי טענות לטכנולוגיה עדיפה. אני מפרגן. למעשה הזמנתי אתמול GTX 1660 כי הוא יותר מתאים לצרכים שלי מאשר RX 590. וכן...לטכנולוגיה עדיפה צריך לשלם פרימיום. השאלה היא כמה פרימיום. שילמתי 20%, שבעיניי זו פרמיה סבירה. עם אינטל, מאז יציאת Zen 2 בבירור מי שקונה מעבד שולחני של אינטל משלם פרימיום על טכנולוגיה נחותה. אתה ושכמותך שבעלי השפעה על אחרים צריכים להשמיע את קולכם בעניין. כמו התייחסות ששמעתי ב-Hardware Unboxed: מה זה ה-"S" ב-9900KS? זה עבור Spend More 🙂
 8. חשמל, קירור ומהירות מעל 10Gbps אינם שיקול רלבנטי כיום למשתמש ביתי, ובזה אנחנו דנים כאן - תשתית ביתית, לא ארגונית.
 9. תשובה לשאלה בפתיחת השרשור: מגבלת המהירות כיום היא בראש ובראשונה מהירות התקשורת החוצה, לאינטרנט, כך שכל עוד שיש רשת ביתית בסיסית של 1Gbps, היא לא תגביל אותך בגלישה והורדות וכו'. אם רוצים לשמור על אפשרות שדרוג בעתיד ברשת הביתית (נניח ל-10Gbps), עדיין CAT6 הוא התשובה הטובה ביותר כי הוא תומך במהירות הזו, וחבל להשקיע כיום יותר מכך, כשמחיר מימוש רשת 10Gbps הולך ויורד עם הזמן. המקום היחיד שיש לשקול על כבילה אחרת\טובה יותר זה אולי אם בונים בית חדש ונדרשת החלטה איזו תשתית כבילה לשים בקירות. סרטון שמציג בצורה טובה את האפשרויות השונות לרשת 10Gbps, אם כי הוא בן תשעה חודשים אז יכול להיות שהמחירים קצת השתנו.
 10. עודכן Firmware ל-SSD. על הדרך התברר שהביוס עבד ב-IDE Mode במקום AHCI. נחכה ונראה...
 11. בלי להריץ טורנט, אין הצדקה למחשב הזה. זה כל מה שהוא עושה בחיים 🙂 לדעת שהבעייה היא בטורנט לא יעזור לי, כי היא לא מצדיקה החלפת קליינט טורנט. כבר עדיף שאקנה איזה מפסק חכם, וכל פעם שאגלה מרחוק שהמחשב קפא, אאתחל אותו בעזרת המפסק.
 12. מהמחשב שהיה בעייתי לפני פתיחת השרשור נלקח ה-SSD (כולל התקנת החלונות שעליו), והועבר למחשב עם חומרה זהה, וגם מחשב זה קפא.
 13. הפתעה הפתעה...המחשב קפא שוב. אז האפשרויות היחידות הן רק ה-SSD (האם יכול להיות שגורם לקפאון מוחלט של המחשב?) או משהו ב-Windows.
 14. יש לי מחשב זהה בקונפיגורציה שלו, למעט סוג שונה של SSD וזכרון אחר. העברתי את ה-SSD למחשב השני וכעת הוא יעבוד 24/7, אז עוד כעשרה ימים (במידה ולא יקפא) תהיה לנו תשובה אם זה הדיסק. במחשב הבעייתי אריץ בדיקת זכרון איזה יום-יומיים. תודה על העזרה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close