Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Gico

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  169
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  1793יום 10ש' 10דק' 21שנ'

דירוג

20 טוב

אודות Gico

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. ממש מייגע לקרוא אתכם. מתווכחים על נגזרת שלישית של נתוני הכרטיס (ביצועים --> צריכת חשמל --> רלבנטיות של צריכת חשמל להערכת כרטיס). השלב הבא: האם הוספת נקודה בסוף המשפט מעלה או מורידה מכדאיות הקנייה. הרבה מדי אגו ופרטים לא רלבנטיים, ופחות מדי תוכן ועובדות. אחלה כרטיס בעיניי. יש לי תמיד סימפטיה ל-Underdog, אבל קשה להתווכח עם נתונים כאלה. לא קניתי פסקל כי לא נתן מענה ל-1080p במחיר הוגן (בעיני). 1660 בהחלט עושה זאת.
 2. זה לא משנה. NUC הוא מוצר שלם, עם\בלי זכרון ואחסון, תלוי בדור ובקונפיגורציה. אי אפשר להוסיף לו שמות מותג של חברות אחרות. ברגע שלא הגיע כ-NUC שלם מאינטל, זה מחשב מבוסס אינטל, אך לא NUC, גם אם חומרתית הוא זהה ל-NUC.
 3. מצטרף לדעתו של huber. קניתי מ-Eglobal בעבר ויש לי דיעה טובה עליהם, אבל במקרה זה נראה לי שהם משתמשים בשם NUC ללא רישיון מאינטל. יש בפנים חומרה מאינטל, אבל הקופסה שונה מהעיצובים הרגילים של ה-NUC, כך שאני חושד שזה לא NUC מקורי של אינטל.
 4. אפשר לעשות זאת בתוכנה: Unraid (רשיון בסיסי - 59$) ועליו VM של Windows. לא Raid 5, אבל כן פיתרון של יתירות. ידרוש ממך ללמוד את מערכת ההפעלה הזו ואת ניהול ה-VM שלה. לא בטוח שהשקעת הזמן הזו שווה את העניין, אלא אם אתה נהנה ללמוד דברים חדשים.
 5. אני לא חושב במושגים של "מגיע להם" או "לא מגיע להם". אמוציות בקניית חומרה השארתי מאחורי כשהפסקתי להיות טינייג'רית, שאף פעם לא הייתי כי אני גבר.... 99% משוק היד השניה אינו רלבנטי עבורי כי אני צריך חשבונית מס.
 6. מה לגבי שוק הביניים והשוק התקציבי? מתחרה ל-2060 ול-2070? האם אמרו אם צפוי, ומתי?
 7. זה אוטומטי בקבצים מסוג EXE. אם אתה סומך על האתר ממנו אתה מוריד (ורצוי שיהיה לך אנטי וירוס לכל מקרה) אמור לו "שמור".
 8. תפעיל בטלפון את אפשרות ה-Hotspot (באנדרואיד זה תחת הגדרות --> רשת), ואז הוא יוצר מעין רשת אלחוטית שניתן להתחבר אליה. אתה מגדיר בטלפון את שם הרשת האלחוטית שהטלפון יוצר + סיסמא, ואז יכול במחשב הנייד להתחבר לרשת הזו. שים לב לא לצרוך מעבר לגודל החבילה הסלולרית שלך. כמו כן (לפחות אצלי) הפעלה של זה זוללת סוללה של הטלפון, כך שכבה את ה-Hotspot כשאינך משתמש בו. בחלק מהטלפונים ה-Hotspot נכבה לבד כשאין לו "לקוחות"במשך זמן כלשהו.
 9. אני מניח שאתה צריך מקום על הדיסק הקשיח, ואז השאלה אם לקנות קשיח פנימי עכשיו או עוד שנה. דיסק קשיח בד"כ מחזיק מעמד לא מעט שנים, כך שמבחינה טכנית הוא יהיה משומש רק בקטנה כשתעביר אותו למחשב הבא. אם צריך מקום עכשיו, הייתי קונה קשיח פנימי עכשיו, ומעביר אותו למחשב הבא.
 10. זו את שטועה. במקום השטות של "לקבל תנאים שווים" שיתרכזו במה שהם נותנים לנו הלקוחות. אם כל ההבדל יהיה ה-17% הללו שלא נגבים עד 75$, תאמיני לי שהיו קונים בארץ. אחריות ושירות מקומיים שווים הרבה יותר. כשאני מזמין מאמזון, אני משלם על המשלוח הרבה יותר מיבואן שמביא עשרות\מאות\אלפי יחידות. איפה כאן ה"תנאים השווים"? חלק מההטבות שזוכים להן בייבוא פרטני הולכות ממילא על דמי המשלוח.
 11. עסקנים עלובים. רכזו רת מאמציכם לתת מחירים שפויים ושירות טוב במקום להילחם בתחרות. אם אינכם יכולים לעשות זאת, אין הצדקה לקיומכם.
 12. בדוק Storage Spaces בסביבת מיקרוסופט. אני לא מכיר זאת, אבל יש שם גם parity spaces שנשמע מתאים. יש מארזי Tower שמאפשרים 8 דיסקים. חפש כאן דוגמאות, ואז אולי תדע מה לחפש בארץ, אם כי זה לדעתי בד"כ ייצא יותר יקר. חוץ מזה היכנס סתם כך לאיזו חנות KSP\RSM\אייבורי\פלונטר או שלח להם מייל לשמוע מה מציעים. לחלקם יש מוצרים שלא מופיעים באתר. לוח אם זה הדבר הכי קל: מומלץ כל לוח אם עם שתי יציאות של 1GB, ואם השרת לא מועמס, גם יציאה בודדת יכולה להספיק. ללוח האם מוסיפים כרטיס כזה (הזמנתי לאחרונה ב-Ebay), שעם הכבלים המתאימים ניתן לחבר אליו שמונה דיסקים. הכבל שתצטרך במקרה כזה יהיה תלוי במארז: האם נדרש לחבר כל דיסק בנפרד, או שהמארז מחבר אותם לקווי SAS. השרת שלי בבית בנוי עם לוח אם כזה שמאפשר חיבור של עד 20 דיסקים, בלי צורך בכרטיס נוסף. זהו מעבד Xeon די חלש, שמולחם על הלוח, אבל עבור NAS הוא מעל ומעבר.
 13. Raid אפשר לבנות בתוכנה או בחומרה. אני אישית לא אוהב פתרון RAID5 כי הוא תלוי חומרה, הוא מורכב, יקר יותר, ופחות גמיש. כל מערכות ה-NAS שאני שמעתי עליהן מחייבות שתעתיק אליהן את המידע כשהמערך שלהן כבר מוקם, משמע תצטרך לפחות שני דיסקים מהשמונה שיהיו ריקים כדי לבנות את מערך ה-Raid החדש (שמפרמט אותם במהלך הזה), להעתיק תוכן של דיסק אחד מהאחרים למערך, להרחיב את המערך בדיסק נוסף, להעתיק תוכן דיסק נוסף אל המערך וחוזר חלילה עד העברת כל הדיסקים. כמובן צריך שסוג ה-Raid שאתה בוחר יאפשר פונקציונליות של הרחבת מערך. "שיהיה אפשר להתחבר אליו מרחוק" - זו פונקציה של מערכת ההפעלה. תבחר קודם כל איזה NAS אתה שם ואז תבדוק את הדרישות שלו. לקנות חומרה שמאפשרת בדיוק את מספר הדיסקים שיש לך כיום אומר שאם תצטרך להרחיב את המערך, כנראה תצטרך לקנות חומרה חדשה, אז בדוק שנפח הדיסקים הקיימים מאפשר מספיק נפח עד שתצטרך להרחיב את המערך. איני מכיר QNAP, אבל הם נפוצים, ויש אנשים שמרוצים מהם. אולי זה שבמשרד שלכם מיושן, ושרת חדש של QNAP יהיה טוב? אני מציע רק בגלל שאני משער שיהיה יותר קל לעבור משרת QNAP אחד לשרת QNAP אחר מאשר לעבור לכל פתרון NAS אחר, ואולי לא תצטרך לעבור את התהליך שתיארתי.
×
 • צור חדש...