שאלה לבעלי הצג Dell 2407WFP-HC - בעניין הגדרות הצג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי הצג Dell 2407WFP-HC - בעניין הגדרות הצג

lharpaz

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני אשמח שמי שיש לו את הצג 2407WFP-HC יגיד לי עם אילו הגדרות תצוגה הוא עובד (קיבלתי את הצג אתמול ואין לי ממש זמן להתחיל להתעסק עם כל ההגדרות...).

אם אני זוכר נכון דובר על זה שערכים של אדום-86, ירוק-85, כחול-84 אמורות להפחית את הגוסטינג.

מה בקשר לבהירות וכו'? האם יש ערך מומלץ?

ומה בקשר למצבי התמונה? מה הם משנים בכלל? (אם אני זוכר נכון יש מצב gaming, מצב desktop ועוד משהו - בדגמים אחרים אני יודע שזה איכשהו השפיע על בנדינג - מה עם הדגם הזה?)

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה?

הכל בסדר, תודה.

איך אצלך?

מצב רגיל, אני לא משתמש במצבים של התצוגות

מה זה רגיל?

בחלק של ה-image mode יש 3 אופציות: desktop, multimedia, gaming

תתחדש על המסך, וטוב שבחרת את ה24 בסוף...:)

תודה.

גם אני חושב ככה... :)

ודבר נוסף - ב-display settings - מה ההבדל בין 1:1, aspect ו-fillת בהנחה שהגדרתי בכרטיס המסך לעבוד ברזולציה המלאה (1920*1200) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הצג פועל על desktop mode ובהגדרות צבעים הוא מוגדר ב normal

ניסיתי את ההגדרות שנתת אבל הוא נראה אדמדמם מידי

בתכלס,לא ניתן לשים לב לגוסטינג, לא יצא לי פתאום לקלוט מריחה גדולה על המסך(חדש מלפני 3 ימים)

הדבר שכן מפריע לי זה המעבר מ100Hz ל60Hz. זה מאוד משפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בdesktop mode בלבד ולא משנה מצבים

האפשרויות של 1:1 aspect & fill זה כאשר המסך לא עובד ברזולוציה שלו, אז אתה יכול להגדיר את האפשרויות השונות

סליחה על "גניבת הטראד", אבל שאלה קטנה לי אליכם...

המצב הזה קיים גם ב2007wfp??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הצג פועל על desktop mode ובהגדרות צבעים הוא מוגדר ב normal

ניסיתי את ההגדרות שנתת אבל הוא נראה אדמדמם מידי

בתכלס,לא ניתן לשים לב לגוסטינג, לא יצא לי פתאום לקלוט מריחה גדולה על המסך(חדש מלפני 3 ימים)

הדבר שכן מפריע לי זה המעבר מ100Hz ל60Hz. זה מאוד משפיע.

איך בידיוק אתה מרגיש את המעבר בין התדירויות? מסכי LCD לא מרצדים כמו מסכי CRT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר נוסף - ב-display settings - מה ההבדל בין 1:1, aspect ו-fillת בהנחה שהגדרתי בכרטיס המסך לעבוד ברזולציה המלאה (1920*1200) ?

ראה כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=224420.msg1970053#msg1970053

איך בידיוק אתה מרגיש את המעבר בין התדירויות? מסכי LCD לא מרצדים כמו מסכי CRT

מצטרף לשאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מחפשים את הגוסטינג - מוצאים אותו.

אישית זה נראה לי לא מפריע בשימוש רגיל (למשל כשצופים בסרט ולא רק מחפשים את הגוסטינג...), אבל הבעיה אכן קיימת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגוסטינג קיים ומעיק במשחקי FPS. אני חווה צל שחור אחרי אובייקט שזז מהר (או שאני מסובב את הראש) ממש ברמה שמפריעה וזה די מבאס.

את הכיול של המסך שלי עשיתי בעזרת לוח הבקרה של נוידיה והצבעים מצוינים, הרבה יותר טובים מאשר ב226BW הקודם שהיה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגוסטינג קיים,אני רואה אותו כשאני מזיז תיקיות או את העכבר אבל זה כל כך מינמלי שאני לא שם לב בדרך כלל.

המעבר מ100Hz ל60Hz משפיע לי מאוד במשחקים,אני שחקן CS כבד ונאלצתי להפסיק בגלל שפשוט אי אפשר לשחק ב60 אחרי שהמשחקים ב100. זה עולם אחר. לא יצא לי להריץ משחקים כי אני כרגע על מחשב ישן, אפילו סרטי HD לא מריץ לי נורמלי.

הדבר היחיד שמפריע לי זה כשאני גורר תיקיות נורא מהר ואז פתאום כל המסך מתמלא לי ב"שאריות" של התיקיה,אבל אני חושד שזה בעיה בכ.מסך+מעבד P4 בעייתי.

xVertigo,אם תוכל בבקשה להסביר איפה בדיוק כיוונת את ההגדרות שיתאימו לרצונות שלך אני מאוד אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...