המפרט הסופי(הערות אחרונות) 4500 עם אופציה לאוברקלוק - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הסופי(הערות אחרונות) 4500 עם אופציה לאוברקלוק

TapUdi

Recommended Posts

ה-512KB L2 CACHE הזה לא מוסיף כלום לביצועים {לפחות לא במעבדי AMD}

כי בתכלס במבחנים ה-2400 עובר את ה-2500 שאתה רוצה בגלל איזה משהו שיש ב-2400 {אם מישהו יודע שיגיד}

וכנראה שאתה לא מבין כי באס יותר גבוה = ביצועים הרבה יותר גבוהים ממעבד יותר מהיר,

הסבר: אם תיקח AXP 2100 AIUHB 0.13M TB-A תוכל להמהיר אותו בקלות לרמה של ה-2700 או ל-2800 עם לוח

טוב וקירור אוויר, ותקבל באס של 200-210Mhz {ואם תרצה אפשר יותר} והמחשב פשוט טס.

Maphisto אמר שמתי שהוא הוריד את האוברקלוק {הכוונה החזיר את המעבד למהירות רגילה ובאס רגיל} הוא פשוט

לא יכל בגלל שהוא התרגל למהירות הרבה יותר גבוהה {לא של המעבד אלא של הבאס}, אז הנה לך הוכחה שבאס יותר

גבוה שווה ביצועים הרבה הרבה הרבה הרבה יותר גבוהים ממהירות מעבד יותר גבוהה.

בקיצר בעיה שלך. ??? כולם אמרו לך ואתה לא מקשיב, אז בשביל מה בכלל פתחת את הת'רד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגעע

לא הבנתי מה הקטע עם הצורב

רשמתי את ה-

48X12

ואמרת לי שזה לא טוב אז לקנות

48X24

ולא היה בחנות

אז היה את ה-

52X24

שעולה בסה"כ 20 שקלים יותר מה-

48X12

אז זה לא ביג דיל באמת!

מבחינת אני לא חושב שאני יצליח להרכיב אותו בעצמי אז אני לא מתכוון לקנות מאוחר יותר מקסימום אם תהיה בעיה אני יוסיף

חוץ מזה נייק שדיברתי איתך באיסיקיו ואמרת לי שאם ה-

OC לא מיועד למקסימום אז אין טעם ב-2100 אלא ה-2500 יהיה מצוין ובטח אחרי הורדת המחירים בזמן האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר שאמרתי את זה. כלומר, מהו ההפרש העקרוני שבמפרט של שני המעבדים? 33MHz FSB וכמה מאות מגהרצים שבמהירות הליבה. מה מכסה את זה? פשוט מאוד. מהו הפרש המחירים? 200שקלים? תאמין לי שהAXP2500+ אינו משתלם אף לאוברקלוקר החלש ביותר. מאז והגעת לביצועי ה2500+, מאז כבר תתחיל לבצע מעין OC חדש. כלומר, לבצע את הOC שהיית עם ה2500+ (אם זה היה המעבד) בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...