המפרט הסופי(הערות אחרונות) 4500 עם אופציה לאוברקלוק - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הסופי(הערות אחרונות) 4500 עם אופציה לאוברקלוק

TapUdi

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים מצחיקים אותי. לא קיימים בכלל הבדלים בין כרטיסי הקול הללו. הALC650 טוב יותר מהAudigy. אמנם כמעט מגיע לביצועיו של הAudigy2 אבל הרבה יותר משתלם ממנו. מבחינתי ביצועי התאכלס, הAC97 מציג כמעט את אותם ביצועיו. ובקיצור, אותם כרטיסי OB "פשוטים" שבלוחות מבוססים צ'יפסט nForce2, הם טובים מאוד. מהרגע ורכשת אחד, אין טעם עקרוני לרכוש כרטיס קול נוסף (PCI). NF7 משתלם בהרבה אם אין שימוש ב-Firewire. כרטיס הקול והS-ATA הם כל לא אופציה לשיקול טרם ביצוע הרכישה.

בקשר למעבד.. זה לא עקרוני. יתכן והוא נתקל בAXP2400+ בעל הסטפינג הנ"ל והוא הפיק עימו ביצועי OC טובים מאוד. הנקודה כאן היא שאם תרכוש מעבד בעל סטפינג זהה, אתה לא תזכה לאותו פוטנציאל אוברקלוקינג. לפחות לא בהכרח. כלומר, זהו עדיין הימור. כפי שצוין לא פעם ולא פעמיים, לא קיים סטפינג טוב לOC אשר ידוע לגבי הAXP2400+.

אתה יודע מה? אני אמנה לך סיבה אחרת לכך שהוא לא משתלם לOC. אם הAXP2400+ היה ידוע לגבי סטפינג CIUXB, למשל, והיה ידוע שהוא בעל אותו פואנציאל OC שכמו האחד של הAXP2100+. עדיין הוא לא היה משתלם, משום שאנחנו משלמים 200שקלים בעבור 100-150MHz. זוהי הסיבה השניה לכך שהוא אינו מומלץ. לדוגמא, ישנו קו הP4 של לליבת הNorthwood אשר להם 800MHz FSB. אתה חושב שבשביל OC כדאי לקחת את הP4-2.4C? אז אתה טועה. הP4-1.8C משתלם יותר לOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל

הסטפינג שהוא רשם בהודעה זה מה שהם מוכרים לי בחנות..

עכשיו אני משלם הכסף בשביל 200 מה"צ וגם בשביל גרסא חדשה של שעוברים למעשה לסוג חדש(כפי שזכור לי אתה בעבר גם אמרת את זה והצעת לי לקנות אותו לפני שהמלצת על ה-2100)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שאמרתי את זה. סוג חדש? ::)

אני המלצתי על הAXP2400+ משום שלא תוכנן OC. תוספת הביצועים הייתה ונשארה משתלם מאז AXP2100+, במקרה של 2400+.

בכל אופן, לך על הAXP2100+ עם הAIUHB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הבארטון?

שווה לי לקנות?

לא מיועד OC גדול כמו שרשמתי

משהו בינוני

הוא ישתלם?

לגבי ה-2400 נייק הנה

Alex: 2400 is excellent for OC

Alex: stepping AIUHB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תגדיר בינוני, אני אוכל לעזור לך.

גם במקרה של הAXP2500+ וגם במקרה של הAXP2400+ אתה עלול להתקל בסטפינג גרוע. הבנתי כבר את מה שאמרת קודם, ואין צורך לחזור. אני אסביר. שלא כמו בAXP2100+, שני מעבדי AXP2400+ בעלי סטפינג זהה עשויים להיות בעלי יכולות שונות. כלומר, אמנם זהו סטפינג AIUHB שנחל הצלחה במקרה מסוים, אבל זה לא בטוח שגם הAXP2400+ שאתה תקבל יהיה בעל אותו פוטציאל OC. כלומר, הדבר אינו מובטח לך. תאמין לי שהנתקל בAXP2100+ AIUHB אינו חושב על OC בינוני. כלומר, גם אם מתוכנן בינוני, כשהוא יגיע לבינוני הוא ימשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יסביר לך

המטרה שלי ב-

OC היא לא לבוא לפה ולהגיד שעשיתי

OC

אלא היא באמת לשפר את המחשב במקומות שאני יצתרך וככה להגיע לביצועים טיפה יותר טובים במקרה הצורך

מה שאומר שאני לא מתכוון לסכן את המחשב אפילו לא טיפה

אני מעדיף לקנות את המחשב כ-

2400+ ואחרי OC להוסיף לו נגיד 300 Mhz

מאשר לקנות את ה-2100+ ולהוסיף לו 600 מגה"צ

אני מעדיף לשלם את הכסף הזה בשביל לקבל ביצועים עדיפים לפני ה- OC

כי הרי הוא מיועד להיות כמה שיותר רחוק

תקן אותי אם אני טועה

אני לא בא לחלוק עלייך אלא רק להביע את דעתי ולהסביר את עצמי

בחנות הם אמרו שהוא מעבד מצוין ל-

OC

ואני לאה הבנתי אם אתה ממליץ לכולם על ה-2100 בגלל הסטפינג למה פה לא נראה לך שאני יגיע לביצועי OC טובים

ועל סמך מה הגעת לזה שה-2400 הוא לא אוברקלוקר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסברתי לך כבר המון פעמים את הדברים הללו.

1) למה הAXP2400+ אינו אוברקלוקר טוב? כי לא קיים סטפינג ספציפי שידוע לגביו שהוא מסמן טוב ! >:(

2) אתה חושב שאני משחק בך? 600MHz מוסיפים גם ביצועים והם אינם בשביל לחזור לHWzone ולכתוב שביצעת OC !

3) הפרשי הביצועים שבברירת המחדל של שני המעבדים (AXP2400+ & 2100+) אינם כ"כ עקרוניים. אתה לא כ"כ תרגיש זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מע אני לא רוצה להרגיז אותך אבל

1) למה הAXP2400+ אינו אוברקלוקר טוב? כי לא קיים סטפינג ספציפי שידוע לגביו שהוא מסמן טוב !

הוא לא אומר פה באיזה סטפינג מדובר?!

Alex: 2400 is excellent for OC

Alex: stepping AIUHB

כלומר הוא אומר שהם מוכרים את המעבדים בסטפינג AIUHB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You're pissing me off. Let me quote myself.

שלא כמו בAXP2100+, שני מעבדי AXP2400+ בעלי סטפינג זהה עשויים להיות בעלי יכולות שונות.

Which means that no matter the stepping in the 2400's case, the overclocking potential won't be assured.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...