עזרה| מסך מעוות , או נדלק ונכבה,נדלק ונכבה.... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| מסך מעוות , או נדלק ונכבה,נדלק ונכבה....

eliil1

Recommended Posts

טוב אני לא בדיוק יודע מה הסיבה לכך, המסך או הכרטיס מסך,או שניהם ,או אף אחד מהם, אבל כשאני מדליק את המחשב כבר בקטע של הWELCOME הוא מתעוות יעני לא מראה את כל המסך , יש פסים בכל מיני צבעים , או חלק לבן כזה, וגם כשהוא נכנס כבר לוינדוס , הוא נכבה ואז נדלק ככה, וגם האייקונים על שולחן העבודה נעלמים . אני פשוט מוציא את זה מהחשמל , בכלל , הכל, מחכה כה דקות ומדליק שוב , ואז זה בסדר..אבל יש לי תחושה שבקרוב גם זה לא יעזור , אני צריך לטפל בבעיה, רק שאני לא יודע מה בדיוק הבעיה...?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מה עשית לפני הבעיה .. ?

2) מעודכנים?

3) תבדוק את הכרטיס שלך במחשב אחר , כדי לוודא את תקינותו , אם גם במחשב השני המצב נשאר אז הבעיה בכרטיס

אבל אם הכרטיס בסדר , אתה צריך לבדוק ספק כוח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק חדש , קניתי אותו לפני חודש או משו כזה, נראלי מעודכנים...אממ לא עשיתי כלום לפני זה....או שכה...כאילו לפני הוא לא נדלק , יעני הדלקתי את המחשב והמסך לא נדלק , אז הוצאתי מהמחשב את האבק, וגם הוצאתי את הכרטיס מסך , ניקיתי אותו טוב מאבק...ואז החזרתי הכל והוא עבד . וזה לא הפעם הראשונה הייתה שהמסך לא נדלק...

ועכשיו הואנדלק , אבל...כמו שכבר הסברתי למעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם קנית לפני חודש .. אנחנו רוצים לשלול דברים ולהגיע לבעיה

כמו שאתה הסברת על מסך מעוותת ובעיות שהמסך לא עולה .. אז נראה לי שזה ספק או לוח M

אבל לא נראה לי לוח M שבמקרה הזה ..

שווה לבדוק את הספק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי למה את מתכוון להתעסק עם מחשבים, אבל כה בעיקרון כה.

אין קבלים נוזלים או נפוחים.

Field Value

Sensor Properties

Temperatures

Motherboard 41 °C (106 °F)

CPU 55 °C (131 °F)

Aux 82 °C (180 °F)

Cooling Fans

CPU 3835 RPM

זה בסדר? או שהטמ'פ גבוהה מדי? הוא דלוק כבר מהבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...