לכל הדתיים שאמרו שאינשטיין האמין בתורה ובבריאת העולם ע"י האל כנסו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל הדתיים שאמרו שאינשטיין האמין בתורה ובבריאת העולם ע"י האל כנסו

N82

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אם היו באים לפה חייזרים הדת שלך ישר הייתה נשללת

וכל הדברים המתוכננים שאתה חופר עליהם לא מוכיחים שקיים אל שרוצה שנאמין בדת!!

חחחחחחחחח

על סמך אתה אומר את זה, רב גדול?

אתה בכלל חקרת בנושא, למדת או השכלת שאתה מדבר כמו אחד שידוע מה האל רוצה?

עשרת הדברות.

המצוות הנדרשות על ידי הנביאים הקדושים.

אז תבין.

למה ירמיהו הנביא צעק כאשר הממשלה החילונית של חזקיהו המלך כלאה אותו לאות לעג מול בית המקדש

-דיברתי אליהם והם לא שמעו

-קראתי להם והם לא ענו.

אני מבקש בכל לשון של בקשה, אל תקבע מה יהייה בעתיד כי אינך נביא, מה יהייה כאשר יגיעו אם יגיעו, חייזרים.

ואני לא חופר, אתה זה שפתח את התראד החופר והילדותי הזה.

[br]פורסם בתאריך: 16.05.2008 בשעה 20:27:54

אנחנו אקריים.

זאת הטעות.

אקראיות לא תבנה גוף אנושי שכל פרט בתוכו דואג לשני.

אלמנט התכנון ידידי, אלמנט התכנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה גם אם יבואו חייזרים שזה אומר שהדת שלך לא בשלילה?

אי אי אי

כמה אתם סותרים אחד את השני כול הדתיים האלה

לפי דעתי אתם צריכים להיפגש ולאחד דעה

אתם פשוט מגוכחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר חיים , ישנם חיים על כוכבים אחרים מיקרואורגניזמים הפרוקריוטיים בקטריות .

אין כאן פקטור של דת כי היא לא מסבירה שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה גם אם יבואו חייזרים שזה אומר שהדת שלך לא בשלילה?

אי אי אי

כמה אתם סתורים אחד את השני כול הדתיים האלה

לפי דדעתי אתם צריכים להיפגש ולאחד דעה

אתם פשוט מגוכחים

לפני שאתה מקניט את הדתיים, אני מציע שקודם כל תדע מיהם בכלל.

זה נראה קצת דיי ברור שאתה ילד שחושב ש "דתי" זה אדם שחור ומסוכן עם פאות עד לברכיים שנראה כמו שד.

לא, לא כל הדתיים

אולי כדי שתדע שזה רק זרם בודד מהדתיים ולכל מעשה שלהם יש סיבה.

יש עשרות כיתות וזרמים בדת היהודית במדינת .

דוגמה לכיתות בתוך היהדות היא הנצרות אשר החלה את דרכה כאן בארץ על ידי אדם שהוכר בישראל של אז כ"רבי ישוע בר יוסף הנצרתי", דעותיו היו משונות, סותרות את התורה ולכן נודה, אבל זה לא מנע את היווצרותם של 2 מליארד נוצרים שיחיו בכוכב זה היום.

יש יסודות ליהדות כמו עשרת הדברות, מצוות התנ''ך אשר הגיעו מנביאים,

ביהדות תנכ''ית היתה רק תורה שבכתב ללא הלכות, היו כאלה שאכלו גם בשר וחלב יחדיו.

אנשים אלה עד היום הם חלק מהיהדות, והם נקראים יהודים קראים, יש בינהם שמתלבשים גם כמו יהודים מימי התנ''ך (שרוואלים,טוניקות,בדי פשתן וכדומה)

ויש יהודים רבניים שגם בינהם יש כאלה החוזרים למסורת העתיקה (על ידי לבוש וכדומה) ואלו הרבניים שהם בעיקר קהילות אשכנזיות שממשיכות עם הגזרה שקיבלו יהודי הולנד בימי הביניים (ללכת על שטריימל וכובע שחור).

והרשימה עוד ארוכה ואני שאני סתם סוטה מהנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה שהעלתה כאן שנויה במחלוקת כבר שנים רבות, אין שום הוחכה למה יש ומה אין בכוכים אחרים, לא דרך שם אדם מעולם, וגם לווין שצילם סלע מישם צילם סתם משהו שאנו רוצים להאמין כי הוא חיים אך הוא פאק בסלע.

תעשה לי טובה, אל תנסה להחיות טענה ישנה וטפשית זו, נאס''א הצהירה כבר לפני זמן רב - נכון לעכשיו לא ידוע על קיומם של חיים (קטנים כגדולים) על ככובים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guy king

זה פשוט משעשע אותי שאתה משקר לעצמך.

אלו אינם הפרטים הבודדים.

אתה לא יכול להסביר לי, למה רצתה האבולוציה שקיזדה ופושפוש יהיו שקע ותקע :]

אתה לא יכול להסביר לי למה ליצורים אנושיים מהמין הנושי יש מראה שונה משל המי הגברי

אתה לא יכול להסביר לי למה השערות שלי בידיים לא גודלות באותה מהירות של שערות הראש

אתה לא יכול להסביר לי למה הכוכב שלנו מאופיין בתנאים אקולוגיים מושלמים לתקיימות של חיים

יש 1001 דברים שאתה לא יכול להסביר, החוכמה היא לא לחפש אותם, החוכמה היא להבין שיש כאן אלמנט של תכנון.

נפלאות האבולוציה זה התירוץ הכי שפל של אדם שיודע מלכתחילה שקשה לו לשמור מצוות.

מכיוון שאין אני פרופסור לביולוגיה, כימיה ופיזיקה - אני מניח שלא. אני גם לא יכול להסביר לך איך לבנות מטוס, ואני גם לא ללמד אותך לדבר צרפתית - אז מה?

אם אני לא מבין משהו אז אני מעדיף להודות שאני לא מבין מאשר לשקר לעצמי. נניח שאני לא מבין איך למה יורד גשם. אני יכול "להבין" שיש פה אלמנט של תכנון, ושיש כוח שאם אני אבקש ממנו הוא יוריד לי גשם, ואני יכול להודות שאני לא יודע, לעזוב את הנושא ולהמשיך הלאה. נניח שאני לא יודע למה השערות בידים לא גדלות באותה המהירות כמו השערות בראש - אני יכול לשאול פרופסורים לביולוגיה על כך (אני מניח שהם יודעים), ואם הם לא יודעים אני יכול או להודות שגם אני לא יודע, או להמציא סיפור על דמות בידיונית שחיה בחלל והחליטה לקבוע שכך יהיה. לדעתי אני אשקר לעצמי אם אני אמציא לי סיפור ואחליט להאמין בו. אם אני לא יודע איך לדבר איסלנדית - אני לא אמציא לי שפה ואחליט להאמין שהיא איסלנדית - אני פשוט אודה שאני לא יודע.

ואבולוציה זה לא תירוץ שפל לאי שמירת מצוות. נתחיל בזה שזה לא תירוץ, התירוץ הוא שאני לא רוצה לעשות דברים מוזרים שקבוצה הזויה של אנשים מכנה אותן "מצוות". שנית, עניין הקושי לא רלוונטי. גם יכול להיות שיהיה קשה לי לצום בראמדן - אז זאת הסיבה שאני לא צם? :screwy: אני לא צם כי אני לא מאמין בקוראן ואני חושב שמה שכתוב שם נכתב על ידי בני אדם מתוך כוונה לשלוט בבני אדם אחרים, ואני לא "שומר מצוות" כי אני מאמין את אותו הדבר לגבי התנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאין אני פרופסור לביולוגיה, כימיה ופיזיקה - אני מניח שלא. אני גם לא יכול להסביר לך איך לבנות מטוס, ואני גם לא ללמד אותך לדבר צרפתית - אז מה?

אם אני לא מבין משהו אז אני מעדיף להודות שאני לא מבין מאשר לשקר לעצמי. נניח שאני לא מבין איך למה יורד גשם. אני יכול "להבין" שיש פה אלמנט של תכנון, ושיש כוח שאם אני אבקש ממנו הוא יוריד לי גשם, ואני יכול להודות שאני לא יודע, לעזוב את הנושא ולהמשיך הלאה. נניח שאני לא יודע למה השערות בידים לא גדלות באותה המהירות כמו השערות בראש - אני יכול לשאול פרופסורים לביולוגיה על כך (אני מניח שהם יודעים), ואם הם לא יודעים אני יכול או להודות שגם אני לא יודע, או להמציא סיפור על דמות בידיונית שחיה בחלל והחליטה לקבוע שכך יהיה. לדעתי אני אשקר לעצמי אם אני אמציא לי סיפור ואחליט להאמין בו. אם אני לא יודע איך לדבר איסלנדית - אני לא אמציא לי שפה ואחליט להאמין שהיא איסלנדית - אני פשוט אודה שאני לא יודע.

ואבולוציה זה לא תירוץ שפל לאי שמירת מצוות. נתחיל בזה שזה לא תירוץ, התירוץ הוא שאני לא רוצה לעשות דברים מוזרים שקבוצה הזויה של אנשים מכנה אותן "מצוות". שנית, עניין הקושי לא רלוונטי. גם יכול להיות שיהיה קשה לי לצום בראמדן - אז זאת הסיבה שאני לא צם? :screwy: אני לא צם כי אני לא מאמין בקוראן ואני חושב שמה שכתוב שם נכתב על ידי בני אדם מתוך כוונה לשלוט בבני אדם אחרים, ואני לא "שומר מצוות" כי אני מאמין את אותו הדבר לגבי התנ"ך.

תעשה לי טובה, תלמד על מהות העולם על פי היהדות לפני שאתה קובע שבשביל גשם צריך להתפלל לגשם.

כמין אנושי

בו גויים, ובו עם (שנבחר לא להיות עליון, אלא לקשר בין הבורא לאנושות), עלינו לטפח את הכוכב הזה, כל החי בכל אזור שהוא בין אם זה מדבר קרח, או מדבר חול, יחיה ויעשה מה שהוא חושב לנכון, אלוהים אומר לך אני איתך בכל מקום ובכל זמן ואתה יכול לסגוד אותי על פי דרכיך (יהודי\מוסלמי) אך אל תשכח אותי לעולם בעודך יוצר פסלים ואלילי שווא.

-עליתי על סלידתך מדמוקרטיה כאשר אתה מכנה את אותה קבוצה של אנשים "הזויים" חשבתי שאתה כדמודקרט מוכן למות למען זכותם של השונים ממך לעשות כל שירצו כאשר זה לא פוגע בך או בסובבים אותם.

אני מתחנן, אם אתה מדבר תדבר בלי צביעות.

אני לא יכריח אותך ולא רוצה להכריח אותך לשמור מצוות, היהדות לימדה אותי, (יותר נכון לאמר דת משה וישראל), שאם המצווה לא באה מתוך מקום של רצון ואמונה, לא יוכרח אדם לשמור אותה.

אבל יש דברים שאני כן יטיף לך לעשות.

וזה לשמור על חוקי עשרת הדברות.

אם אינך מסכים עם המצוות הכתובות שם אז מקומך אינו בכדור הארץ, גם השפל שבאדם יסכים עם דברים האלה.

עשרת הדברות הם עשרת המצוות העומדות בראש ובראשונה.

על פי האמונה שלי, ייצור אנושי חייב לקיים אותם, וכמובן שכל מוח תקין יסכים לדברים אלו.

לא תרצח, לא תנאף, לא תחמוד בית רעיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה, תלמד על מהות העולם על פי היהדות לפני שאתה קובע שבשביל גשם צריך להתפלל לגשם.

כמין אנושי

בו גויים, ובו עם (שנבחר לא להיות עלניון, אלא לקשר בין הבורא לאנושות), עלינו לטפח את הכוכב הזה, כל החי בכל אזור שהוא בין אם זה מדבר קרח, או מדבר חול, יחיה ויעשה מה שהוא חושב לנכון, אלוהים אומר לך אני איתך בכל מקום ובכל זמן ואתה יכול לסגוד אותי על פי דרכיך (יהודי\מוסלמי) אך אל תשכח אותי לעולם בעודך יוצר פסלים ואלילי שווא.

-עליתי על סלידתך מדמוקרטיה כאשר אתה מכנה את אותה קבוצה של אנשים "הזויים" חשבתי שאתה כדמודקרט מוכן למות למען זכותם של השונים ממך לעשות כל שירצו כאשר זה לא פוגע בך או בסובבים אותם.

אני מתחנן, אם אתה מדבר תדבר בלי צביעות.

אני לא יכריח אותך ולא רוצה להכריח אותך לשמור מצוות, היהדות לימדה אותי, (יותר נכון לאמר דת משה וישראל), שאם המצווה לא באה מתוך מקום של רצון ואמונה, לא יוכרח אדם לשמור אותה.

אבל יש דברים שאני כן יטיף לך לעשות.

וזה לשמור על חוקי עשרת הדברות.

אם אינך מסכים עם המצוות הכתובות שם אז מקומך אינו בכדור הארץ, גם השפל שבאדם יסכים עם דברים האלה.

עשרת הדברות הם עשרת המצוות העומדות בראש ובראשונה.

על פי האמונה שלי, ייצור אנושי חייב לקיים אותם, וכמובן שכל מוח תקין יסכים לדברים אלו.

לא תרצח, לא תנאף, לא תחמוד בית רעיך.

אתה דמגוג. התגובה שלך לא אינטילגנטית, לא עניינית ודמגוגית בצורה כך כך שקופה וחובבנית שזה מביך. לא מעניין אותי לנהל דיון איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Aztec את זה הוא יקיים בלעדיך ובלעדי הדת שלך

מבחינתי אני לא רואה הבדל בין היהדות נצרות ואיסלם כולם גורמים רק לאסון

הנצרות היום הרבה פחות

גם השואה לא הייתה קוראת אלא אם כן היהודים לא היו "יהודים"

הם לא נרצחו ונשרפו בגלל שהם דיברנו בבית כנסת (רב אחד אמר לי את זה)

אני רואה אנשים כאיך הם מתנהגים כבני אדם לא משנה איזה דת הוא יהיה

אני לא כמו הדתיים אומר על האנשים שהם לא יהודיים "גויים" מתוך התנשאות[br]פורסם בתאריך: 16.05.2008 בשעה 21:00:11

אתה דמגוג. התגובה שלך לא אינטילגנטית, לא עניינית ודמגוגית בצורה כך כך שקופה וחובבנית שזה מביך. לא מעניין אותי לנהל דיון איתך.

תאמין לי,הכי טוב לעשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה שהעלתה כאן שנויה במחלוקת כבר שנים רבות, אין שום הוחכה למה יש ומה אין בכוכים אחרים, לא דרך שם אדם מעולם, וגם לווין שצילם סלע מישם צילם סתם משהו שאנו רוצים להאמין כי הוא חיים אך הוא פאק בסלע.

תעשה לי טובה, אל תנסה להחיות טענה ישנה וטפשית זו, נאס''א הצהירה כבר לפני זמן רב - נכון לעכשיו לא ידוע על קיומם של חיים (קטנים כגדולים) על ככובים אחרים.

Aztec קח הפסקה מהישיבות ותחזור לבית הספר.

רגע של אירוניה ציטוט :

אל תנסה להחיות טענה ישנה וטפשית
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guy king

אלו אינם הפרטים הבודדים.

אתה לא יכול להסביר לי למה ליצורים אנושיים מהמין הנושי יש מראה שונה משל המי הגברי

אתה לא יכול להסביר לי למה השערות שלי בידיים לא גודלות באותה מהירות של שערות הראש

אתה לא יכול להסביר לי למה הכוכב שלנו מאופיין בתנאים אקולוגיים מושלמים לתקיימות של חיים

את רוב הדברים כאן יכול להסביר לך תלמיד במגמת ביולוגיה תיכונית. בשביל שאלות חכמות תצטרך לפנות למרצים וחוקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משועשע מהרעיון שכל ( רוב ) המדענים והממציאים הגדולים שוללים את האל, אבל בגלל שאברהם איציק ומשה מאמינים בו עדיין יש מספר אנשים אינטיליגנטיים שמאמינים בקיומו של אלוהים.

guy king

אלו אינם הפרטים הבודדים.

יש 1001 דברים שאתה לא יכול להסביר, החוכמה היא לא לחפש אותם, החוכמה היא להבין שיש כאן אלמנט של תכנון.

אז לפי טענתך יש מישהו בשמיים שיושב על , או נמצא בכל מקום בעולם, שלפני מיליוני שנים אמר לעצמו "או! משעמם לי, אני אצור עולם משל עצמי ואני אשלוט עליו עם חוקים שאני אקבע! כן! אני צריך לחשוב אבל ולתכנן את היצורים שאני אבנה עם כוחות הקסם שלי. המממ... יש לי! אני אקרא להם בני-אדם ועם כוח המחשבה שלי אגרום לכך שבגיל 14 הם יגדלו שערות על ראשיהם, אה, ואני גם איצור אנשים שלא יאמינו בי כדי שהעולם יהיה מעניין, ומי שיאמין בי יקבל מקום בארץ מופלאה וטובה שבעצם קיימת בעולם נסתר, ושם אף פעם לא ישעמם והכל יהיה טוב! אופוריה ממש! *קליק*"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את רוב הדברים כאן יכול להסביר לך תלמיד במגמת ביולוגיה תיכונית. בשביל שאלות חכמות תצטרך לפנות למרצים וחוקרים.

חחחחח

הוא יכול להסביר לי את ההתרחשויות במילותיו הלעוזיות והמלהיטות שלו ושל הדומים לו, אבל זה לא כלכך משפיע עליי...שילך לתאר תיאורים יבשים לאיך זה קורה ואיך ההוא קורה למישהו אחר...

אני רואה את העובדות כמו שהם.

פי הטבעת מונע בריחה של צואה במהלך היום יום, ממש תודה למהסתגלות ולמקריות.

הבחור שמעליי.

אל תדאג, לא חסרים אנשים שדוחים את החוסר הגיון הזה.

אתמול דיברתי עם ערבי במשך שעתיים, הוא אמר לי, אם תהייה פלישה מהמדינות שלנו לכאן, אנחנו נמחק את כל העוול הזה שדוחה את ההגיון שבקיומו של הבורא.

הוא אמר לי במעין עברית-ערבית, אנחנו נמחק את השייטאן יא חביבי.

עניתי: זו לא הדרך, אלימות היא לא הדרך, הדיבור וההסברה היא.

והוא שתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...