הגיע המודו 82+ של אנרמקס! ובמחיר סביר בהחלט - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע המודו 82+ של אנרמקס! ובמחיר סביר בהחלט

asafnn

Recommended Posts

תבקש את הכבל מהחנות ושיצרו עימנו קשר.

מחיר הכבל לא יעלה מעבר ל- 10 שקלים שכן זהו מתן שירות ולא מסחר.

אנו משווקים להרבה מאוד חנויות ורשתות וזה ממש בילתי אפשרי להעלות אפילו לא עשירית מהן לאתרנו.

לא כל החנויות מחזיקות מלאי זמין לאספקה, ולכן פנייה לכל אחת מהחנויות המובילות והמוכרות כאן, תענה באספקה מהמלאי.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל

אני רוצה להגיד יישר כח על השקיפות ועל המהירות שבה אתם מודיעים על מוצרים חדשים פה , ובנוסף גם על התשובות לשאלות

אך אני חייב לציין שאם ה LIBERTY 400 נמכר ב350 , וVX450 ב410 , אני לא רואה שום סיבה למה לקחת את MODU 425 בתוספת של 40 שקל

ההבדלים ממש ממש קטנים , את הLIBERY 400 שלי אני לא שומע בכלל , והוא נמצא 20 ס"מ ממני

אני לא מאמין שהVX450 יותר רועש , או רועש בכלל , לפיכך אני לא רואה שום סיבה להוציא 40 שקל נוספים

יש לזכור כי כדי שמוצר יהיה פופולרי הוא צריך להציע משהו חדשני שיש לו ביקוש במחיר אטרקטיבי , לשני הראשונים הוא עונה , לשלישי לא

יש לשקול שוב את התמחור , כך לפחות אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מהיר מזה לא יכול להיות :)

ובאשר לשוני שבין שני המותגים.

דפדף מעט אחורה ולמד על השוני.

האחד מודולארי והשני לא. ( עלות חומרים)

האחד בעל מספר יציאות מבוקרות והשני לא.

האחד מוכן לתקן החדש 2.3 והשני לא

האחד בעל נצילות גבוהה יותר => החזר השקעה על התוספת של ה- 40 ש"ח, (בהנחה שתחזיק בספק מעבר למספר ימים) ;)

נצילות גבוהה יותר משמעותה גם פחות פליטת חום => מארז קר יותר.

האחד מוגדר כספק השקט ביותר בעולם.. והאחר במקום ה..

וזה בקיצור לפני שאני מתחיל לספר כמה אני יפה

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ראיתי איפה שהוא שגם הVX450 וגם MUDO425 נותנים 33A... ואם אני לא טועה זה מה שקובע כך שלשניהם יש אותו כוח.

לMUDO יש את היתרון של המודלריות, השקט והניצולת(והאיכות?) כך שהוא שווה לדעתי את ההפרש הקטן במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לשוני שבין שני המותגים :

האחד מודולארי והשני לא. (עלות חומרים)

האחד בעל מספר יציאות מבוקרות והשני לא.

האחד מוכן לתקן החדש 2.3 והשני לא.

האחד בעל נצילות גבוהה יותר => החזר השקעה על התוספת של ה-40 ש"ח (בהנחה שתחזיק בספק מעבר למספר ימים) ;)

נצילות גבוהה יותר משמעותה גם פחות פליטת חום => מארז קריר יותר.

האחד מוגדר כספק השקט ביותר בעולם.. והאחר במקום ה..

המודולריות איננה בעלת משמעות ניכרת במרבית המקרים (ותמיד ניתן להשתמש, למשל, באזיקוני-פלסטיק פשוטים וזולים לסידור הכבלים במארז), ומלבד העובדה שהיא עולה כסף (קרוב לכ-20% בגירסת ה-525W של ה-+Enermax 82).

בין גירסה 2.2 לגירסה 2.3 של תקן ה-ATX לספקי-כוח, אין הבדלים משמעותיים, כמדומני.

וההבדל ביעילות הטיפוסית בין 83%+ (ב- VX 450) ל-85%+ (ב-Enermax 525W) איננו משמעותי במיוחד - גם לא מבחינה תרמית. (ולצורך הדיון, 40ש"ח מהווים את שווה-הערך הכספי ל-80kW של הספק מתוצרת חברת החשמל לישראל... ולא סביר, לדעתי, שמחשב ביתי יצרוך הספק-שולי (הנובע מהפרשי-היעילות) של כ-80kW בתוך פחות מ-3 שנים בקירוב...).

היתרונות הייחודיים העיקריים של סדרת ה-+82 מתוצרת Enermax, בין ספקי-כוח איכותיים אחרים, הנם, לדעתי, בתפוקת-הקול - הנמוכה ביותר, וכעת גם באחריות ל-5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני טועה אבל,

2% הפרש במחשב שלוקח מהקיר 200W הוא 4W

ההפרש מגיע ל-70kW לאחר שנתיים שהמחשב דולק רצוף

כך שההפרש כן עשוי להחזיר את עצמו בתקופת חייו של הספק

בנוגע למודולריות, נראה לי נהדר להיפטר מכל ה-MOLEXים המיותרים.

אצלי סידרתי את הכבלים, ועדיין הייתי משלם כמה שקלים בשביל אפשרות לנתק את חלקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת כתוב שהתוצאות נמדדו במנוחה ובמצב חסכון באנרגיה, בו המעבד צורך רק כ-10W.

אם מתחשבים בקהל היעד של הספקים האלו, לדעתי הצריכה במחשבים של רובם היא יותר מ-150W מהקיר בממוצע.

ובכל זאת גם מחשב שצורך 100W יחזיר את ההשקעה לבסוף (4 שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל חברת חשמל את משלם לפי W/H (במקרה זה בגלל שמקדם ההספק שווה לאחד בגלל התיקון האקטיבי)...

כלומר במידה והמחשב דלוק ברציפות (אצל רוב הפורום אני מאמין שכן) אז תוכל לצרוך 80KW בערך ב50 יום, לא ממש חישבתי חישוב מדוייק, סתם בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת כתוב שהתוצאות נמדדו במנוחה ובמצב חסכון באנרגיה, בו המעבד צורך רק כ-10W.

אם מתחשבים בקהל היעד של הספקים האלו, לדעתי הצריכה במחשבים של רובם היא יותר מ-150W מהקיר בממוצע.

ובכל זאת גם מחשב שצורך 100W יחזיר את ההשקעה לבסוף (4 שנים).

לו רק היית טורח לדפדף קדימה באותה סקירה, היית רואה שמרבית המערכות (כאשר נתונות בעומס מירבי - כלומר לא רק על המעבד-הראשי) אינן מתקרבות בצריכת-ההספק ל-200W. לרבות אלו שבהן הותקן מעבד מרובע-ליבה (ה- Phenom X4).

והברור מאליו : מעבדי תהליך ה-65nm (הדו-ליבתיים) החדישים נמצאו כיעילים משמעותית יותר ממקביליהם מתהליך ה-90nm המיושן, ומכך ניתן אף לגזור מכך מסקנה-לכאורה לגבי התוצאות הצפויות בעבור מעבדי Penryn - המיוצרים בתהליך 45nm. וכך גם לגבי עיקר כרטיסי-התצוגה הצפויים להיות משוחררים בחודשים הקרובים ואילך - שיפורים בתכנון ובתהליך-הייצור צפויים להוביל לצריכת-הספק מוקטנת, גם ברמות הביצועים הגבוהות (ולפחות במצב-סרק ("Idle")).

מערכת שצריכת-ההספק הטיפוסית שלה הינה כ-100W, צפויה להחזיר את ההשקעה תוך כ-5 שנים בקירוב... (כך שניתן להניח שהמערכת תוחלף לפני שתוחזר התוספת למחיר ספק-הכוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לו רק היית טורח לדפדף קדימה באותה סקירה, היית רואה שמרבית המערכות (כאשר נתונות בעומס מירבי - כלומר לא רק על המעבד-הראשי) אינן מתקרבות בצריכת-ההספק ל-200W. לרבות אלו שבהן הותקן מעבד מרובע-ליבה (ה- Phenom X4).

והברור מאליו : מעבדי תהליך ה-65nm (הדו-ליבתיים) החדישים נמצאו כיעילים משמעותית יותר ממקביליהם מתהליך ה-90nm המיושן, ומכך ניתן אף לגזור מכך מסקנה-לכאורה לגבי התוצאות הצפויות בעבור מעבדי Penryn - המיוצרים בתהליך 45nm. וכך גם לגבי עיקר כרטיסי-התצוגה הצפויים להיות משוחררים בחודשים הקרובים ואילך - שיפורים בתכנון ובתהליך-הייצור מובילים לצריכת-הספק מוקטנת, גם ברמות הביצועים הגבוהות.

מערכת שצריכת-ההספק הטיפוסית שלה הינה כ-100W, צפויה להחזיר את ההשקעה תוך כ-5 שנים בקירוב... (כך שניתן להניח שהמערכת תוחלף לפני שתוחזר התוספת למחיר ספק-הכוח).

5 שנים נראה לי די דמיוני...אם אתה לוקח פשוט את ההפרש בהספקים בין הנצילויות השונות יכול להיות שתגיע לשנה/שנה+ אני מאמין

תיקון: זה יגיע ליותר משנה עכשיו שמתי לב שההבדל בנצילויות הוא רק 2 אחוז מה שמביא אותנו ל4.5 שנים בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבר מ-65nm ל-45nm נתן שיפור של כ-10 אחוז בצריכת החשמל הכוללת של מערכת מחשב בינונית לדוגמא:

http://www.silentpcreview.com/forums/viewtopic.php?t=47871

ועדיין, גם במערכת מחשב בינונית עם כרטיס מסך חלש קיימת צריכה של 100W עד 140W במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם נמצא בהתלבטות כרגע האים ללכת על ספק של 500W ומעלה עד מחיר 600 ש"ח..או ללכת על ספק 400W שזול יותר אבל אני צריך ספק שיחזיק לי כמה שנים טובות עים כרטיסי המסך החדשים שיוצאים.. אז מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...