הגיע המודו 82+ של אנרמקס! ובמחיר סביר בהחלט - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע המודו 82+ של אנרמקס! ובמחיר סביר בהחלט

asafnn

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על האחריות לא חשבתי, אני מודה. וזה שיקול חשוב.

אבל בשביל 31 שקל לקבל ספק מודולרי שגם אמור להיות קצת יותר יעיל וגם יותר שקט במידה מורגשת (לפי SPCR) נראה לי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה לא משתלם במיוחד.

30 שקל פחות יש לך את ה 450VX

30-50 שקל יותר יש לך את ה 550VX ואת ה 500W של ZALMAN.

בנוסף יש גם את ה EPSILON 600W של FSP ואת ה DR-AT (בכל שמותיו השונים) של HEC במחירים דומים ואף זולים יותר.

כולם מספיק בעלי נצילות גבוהה מאוד ושקטים יחסית, כולם חזקים בהרבה מה MODU, ה ZALMAN גם אמור להיות מודולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מי שרוצה עוצמה אין מה לחפש עם הדגם הזה (למרות שיש גם דגמים חזקים יותר של אותה סדרה, לא זוכר בכמה) אבל לרוב המשתמשים שלא צריכים יותר מ400, המודו הוא ספק לא רק שקט יחסית אלא שקט מספיק בשביל לככב בראש הרשימה של SPCR, ויחסית לזה שהוא גם מודולרי הפרש של 30 שקל (תחשוב מה זה באחוזים מתקציב של מחשב טוב, זה לא 1%) נראה לי די זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מי שרוצה עוצמה אין מה לחפש עם הדגם הזה (למרות שיש גם דגמים חזקים יותר של אותה סדרה, לא זוכר בכמה) אבל לרוב המשתמשים שלא צריכים יותר מ400, המודו הוא ספק לא רק שקט יחסית אלא שקט מספיק בשביל לככב בראש הרשימה של SPCR, ויחסית לזה שהוא גם מודולרי הפרש של 30 שקל (תחשוב מה זה באחוזים מתקציב של מחשב טוב, זה לא 1%) נראה לי די זניח.

מצטער להגיד לך אבל זה שטויות אחי. אז אם כבר שיחסכו עוד 100 ש"ח ויקחו את הליברטי.

400W, מודולרי, שקט. מה צריך יותר מי זה?

גם בעוד 20 שקל יש את הTT TOUGHPOWER והוא מודולרי גם לא?

לא חושב, המודולרי בסדרה הזו זה מ750W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל זה שטויות אחי. אז אם כבר שיחסכו עוד 100 ש"ח ויקחו את הליברטי.

400W, מודולרי, שקט. מה צריך יותר מי זה?

שקט לעומת מה? הסאונד של היריות והפיצוצים במשחקים? אם זה כל מה שאתה עושה עם המחשב קח ליברטי. אבל זה שהוא פחות רועש מהגנריים לא עושה אותו שקט. אם אתה לא רוצה לשמוע את המחשב שלך מזמזם בסצינות שקטות של או סתם כשאתה ישן בזמן שהוא מוריד אותם, המודו עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתה סתם מתווכח.

אתה יכול לפתוח פה דיון ולשאול את כל אלו שיש להם את הליברטי 400, ויש כאן להמון , נראה לי לרוב הפורום יש את הליברטי 400.

אם הוא שקט או ששומעים אותו ונראה מה יהיו התוצאות.

וגם אם לא, נניח...(נניח...) יש את הקורסייר שב31 ש"ח פחות אתה לא יכול להתלונן שהם לא שקטים.

איך שלא תסתכל על זה, מאיזה זווית שתרצה, המודו במחיר שלהם פחות עדיפים מהמתחרים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASAF

אפשר להביא את הסוס אל השוקת

אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות :P

כאשר הספק מתהדר כספק בעל הנצילות הטובה שקיים בשוק (לא מזמן הביאו תחשיב תוך כמה זמן הוא מחזיר את ההשקעה של ה- 30 שקל)

כאשר הספק מקבל את התאר הספק השקט ביותר בשוק.

כאשר ליצרן יש וותק של 15 שנים בשוק כמפתח ויצרן (לא כספק מדבקה).

כאשר יש לספק "אבא" בארץ כבר למעלה מעשר שנים .

כאשר משווים בין אגס לתפוח (מודולארי לעומת כבלים קבועים)

כאשר משווים טמפרטורת מארז בגלל סידור והיעדר כבלים מיותרים

כאשר משווים בין יציאה אחת לבין 3 מסילות ושלש הגנות

כאשר 30 שקלים זה מה ש"מפיל" את העיסקה

אז חבל להכביר מילים, וכל גולש יעשה את החשבון לעצמו

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים אני יכול להגיד - התקנתי LIBERTY 400 ללקוח שלי ופשוט לא שומעים אותו בכלל,נקודה.

דבר שני - צביקה, ה-MODU אמנם מספק יותר נצילות אבל אינו מודולרי וזה לא משנה מה ההבדל הכספי בינו לבין ספקים אחרים - מודולריות זה השהו שכבר הפך כמעט לסטנדרט וחבל שהפיצ'ר הזה לא קיים בספק המצויין זה.

האם זה מה שיפיל עסקה - כל אחד יתן את התשובה בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני עד היום לא בעד ספקים מודולריים בהספקים נמוכים יחסית (פחות מ600)שוט אין כל כך הרבה כבלים לסדר ועם סידור נכון לא הטמפ' ולא הסירקולציה נפגעים..ברור שאם פשוט נחבר את הכבלים וניתן להם אזיקה של 3 דקות זה לא שווה אבל עם אזיקה טובה זה יוצא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...