Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

אני תקוע בשלב עם האופנוענים, שנריך למלות אזשהו מדהרג ולהגיע ל6 כוכבים, ניסיתינ כמה פעמים, עד שהצלחתי להגיע ל6 כוכבים,

ואז הוא מודיע לי שלא הצלחתי למלות את המד בזמן למרות שהצלחתי(יכול להיות בגלל שהתחלתי את המשימה עם 4 כוכבים).

למישהו יש טיפ איך לעבור את השלב הזה, גמרתי את כול המשימות חוץ מזאת.

נ.ב

ידעתם שיש מכונית קופצת. עם המכונית וודו האדומה של הכנופיות אפשר להקפיץ את המכונית בכול מיני צורות, shift מגביע את המכונית, 6,5,3,9 מקפית את המכונית קדימה אחורה לצדדים,למאלה למטה, משהו מגניב ביותר, הכי קל להשיג את המכונית ליד הבית של הזקנה השמנה ליד תחנת המוניות.

עוד נ.ב

איפה לעזאזל הטנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי טוב זה לעמוד ברחוב שבו אתה מקבל את המשימה, קח M16 ותתחיל לירות בכל דבר: מכוניות אנשים שוטרים וכו'. את הנקודות הרציניות מקבלים כאשר יורים על המסוק, אבל בשלב זה כדאי לך למצוא יותר רציני נגדו כדי שהוא לא יוריד לך הרבה חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמרתי את כול המשימות של המשחק , ויש לי את כול הנכסים.

איך לעזאזל מסיים את המשחק?

חוץ מזה ראיתי באיזשהו אתר שבמועדון חספנות אמור להיות הכנסה כנראה גם יש משימה, הבעיה שקניתי את המועדון לא היה לי שם משימה ואין שם הכנסה.

מה צריך לעשות עם האוטו גלידה, מה הפואנטה בלמכור גלידה, איך מסיימים את המשימה הזאת שתכנס לי הכנסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במועדות תכנס שם לאחד החדרים

יש איזה רקדנית

תחכה שזה יוריד לך 500$ ואז תצא משם

לגבי הגלידה כנראה שזה סמים ולא גלידה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב זה לעמוד ברחוב שבו אתה מקבל את המשימה, קח M16 ותתחיל לירות בכל דבר: מכוניות אנשים שוטרים וכו'. את הנקודות הרציניות מקבלים כאשר יורים על המסוק, אבל בשלב זה כדאי לך למצוא יותר רציני נגדו כדי שהוא לא יוריד לך הרבה חיים.

איך בורחים אח"כ... באמת לא היתה לי בעיה לסיים את המשימה אבל נראה לי שזו המשימה היחידה שכשמסיימים אותה עדיין מבוקשים ע"י המשטרה... ברגע שגמרתי אותה, עברו רק כמה שניות עד שהם הצליחו להרוג אותי והייתי מוקף בטבעת ניידות ושוטרים מטורפת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף סיימתי את המשחק, חוץ מקמה משימות צדדיות.

עוד לא יצא לי לשחק בGTA 3, כדיי לי לקנות אותו, אני יתאכזב מהמשחק? (בגלל VC הציפיות גבוהות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בורחים אח"כ... באמת לא היתה לי בעיה לסיים את המשימה אבל נראה לי שזו המשימה היחידה שכשמסיימים אותה עדיין מבוקשים ע"י המשטרה... ברגע שגמרתי אותה, עברו רק כמה שניות עד שהם הצליחו להרוג אותי והייתי מוקף בטבעת ניידות ושוטרים מטורפת...

ניסיתי עם משאית זבל - שרפו אותה

ניסיתי גם עם המסוק - שרפו אותו

הדרך היחידה היא אופנוע. אם קנית כבר את האולפן פורנו זה הכי טוב כי אז הדרך קצרה לשמירה. אצלי הם לא עזבו אותי גם אחרי ששמרתי והחלפתי חולצות ואפילו התחילו להכנס בכמויות לתוך האחוזה. אחרי ששמרתי יצאתי וחזרתי הם נעלמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור שהאחרוה של האופנוע יגע ברצפה!

סיימתי את הגלידה ואת כל המשימות וראיתי את הקרדיטס סוף סוף!

עכשיו איפה האפאצ'י????????????

כנ"ל גם אציל אין שום מסוק מזורגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אחרי שראיתם את הקרדיטס המסוק בבסיס הצבאי

הוא לא נמצא על המנחת מסוקים (H)

תכנסו מהשער הראשי וקחו ישר עד הגדר ממול

שם המסוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו בישביל האפצ'י צריך לאסוף 100 חבילות לסיים את ה RamePage (או ומשהו כזה??)

ועוד??.

או שרק צריך שהקרדיט יופי והוא כבר הופיע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...