Asus striker II formula Vs. Asus P5N-T - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus striker II formula Vs. Asus P5N-T

Titan777

Recommended Posts

יש לי כרגע P5N-D חדש בן כמה ימים

הסלוטים של הPCIe קרובים מידי והSLI שלי נוגעים אחד בשני וכתוצאה מכך יש הבדלי טמפ' של 10 מעלות מהכרטיס בסלוט 1 לכרטיס בסלוט 2

חשבתי אולי להחליף לאחד מלוחות האם הנ"ל כי יש להם הרבה יותר מקום וככה לא יווצר מצב שיש לי כרטיס שנוגע בכרטיס השני ואז אני מפספס פה 10 מעלות על כלום וזה בא על חשבון OC וביצועים

לדעתי אני ינסה להביא את הלוח מארה"ב, הT עולה כ250$ והפורמולה כ299$

מה אתם אומרים?

פתרונות אחרים יתקבלו בברכה, הרי הלוח אם מספיק טוב - רק בעיה של המקום לSLI

יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזאת הבעיה של ההבדלי טמפ'? לא יצא לי לשמוע משהו עם אותה בעיה. (יש הרבה עם השילוב של הלוח והכרטיסים האלה)

תנסה לחבר כל כרטיסי בנפרד ולמדוד טמפ' ותחזיר תוצאות

תנסה להחליף בין הכרטיסים,כלומר כרטיס א למעלה וב למטה ואז לשנות חזרה כדי לוודא שהבעיה בפיזור החום של הכרטיסים ולא באחד ספציפית.

אם אפשר,תן באיזה 120 מ"מ על הצד של המארז,אולי באיזה מוד קטן,כדי לשפר סירקולציה לאיזור.

אין סיבה להחליף לוח,במיוחד להביא מחול זה כאב ראש כי אם הלוח יקבל מכה קטנה ואחד הרכיבים יפגע זה כמו לזרוק לפח 100 שקל.

אם אתה סגור על החלפת לוח תפנה לחנות אני כמעט בטוח שהם יזכו אותך על הקודם ובתוספת של סכום סביר ישדרגו אותך(תקבל גם אחריות שלא תקבל מלוח מיובא אישית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שזאת הבעיה.

הכרטיס הראשון פולט את כל החום מהמאוורר שלו על גב הכרטיס השני כי הם ממש נוגעים אחד בשני.

יש לי מאוורר 360mm בצד ;D

בארץ הלוחות האלה עדיין לא הגיעו לדעתי. והמחירים גם 1400 ש"ח ובארה"ב באיזור ה800 ככה ש600 שקל לא הולכים ברגל

בגלל זה בוחרים לוח אמין מאוד כדי שלא יהיו בעיות בעתיד, אז על איזה מהם ללכת?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא מבחינת אוברקלוק? שמעתי אמור להיות אש

תומך רק בDDR3?

כמה FSB?

איך הכרטיס קול הזה שמקבלים איתו?

אפשר לחבר עליו 3WAY שכולם יתמכו ב16x?

איך הוא בהשוואה לP5N-T Deluxe?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא תומך ב- וגם אני לא חושב שיש טעם לקנות היום .

הלוח תומך עד 1333 FSB

מבחינת OC הצלחתי להגיע עם המעבד שלי ל-3.2MHZ מבלי לעלות מתח והטמפ' עלתה רק בחמש - שמונה מעלות.

הכרטיס קול פשוט מצויין, איכות אדירה!

אני חושב שהלוח תומך 3xSLi X16 אבל אני לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגיד

ראיתי בתמונה שהכרטיס קול תופס חריץ ליד הסלוטים של הכרטיסי מסך, אז עכשיו השאלה אם הוא יהיה ממש צמוד לאחד מהכרטיסים כי אני קונה את הלוח בשביל הרווח העצום שיש בין הסלוטים של הSLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם עוד סלוט שהם לא ציינו

הכרטיס קול מעל הכרטיס מסך. אני יצלם תמונה ויעלה עוד כמה דקות

אבל בנתיים:

http://img178.imageshack.us/img178/7069/1313125506qw3.jpg

יש שם סלוט שחור שלשם כרטיס הקול נכנס. זה רשום גם בחוברת של הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא שווה מאוד (אם יש תקציב לזה כמובן).

אני קניתי אותו רק בגלל שאני רוצה לקנות עוד כרטיס מסך בעתיד הקרוב, אבל אם לא הייתי רוצה לקנות הייתי לוקח את ה-Maximus Formula

שהוא ממש דומה לביצועים למפרט ולבנדאל של ה-striker II formula. היתרון שיש ל-Maximus Formula הוא ה-FSB שלו שהוא 1600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...