איך הספק הזה נראה לכם???? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הספק הזה נראה לכם????

Be BEN

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Automatics אני לא רוצה לקבוע חד משמעי שהבעיה שלך נעוצה בספק, אבל... הספק הזה ממש לא בריא למערכת שלך.

המעבד שלך הוא בגרסת 65W או 89W ?

8800GT בסטוק זקוק ל-25A במסילת 12V לפי היצרן, ככה שעם ה-HEC400 אתה ממש על הגבול אם לא כבר מתחת לגבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שאתה פשוט מסתכל על מצב 2D.

הספק הזה מסוגל להחזיק Q6600 עם 8800GT (בלי אוברקלוק)

המערכת שלך כרגע צורכת קצת פחות מהשילוב שהוזכר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד ברשותי הוא מהדור של 65 וואט, מגיע בתדר 2.2 והעלתי ל- 2.9, כמו כן, הכרטיס כרגע בכ- 700 לליבה ו- 1000 לזכרונות ושיידרים 1800, לפעמים מעלה לליבה 720 וקצת לזכרונות יותר, אבל כן, הבנתי שהוא זקוק לסטוק לזרם של כ- 25 או 26 אמפר ובמלוא במלוא במלוא המאמץ וכולל OC מגיע לכ- 200 וואט הלא כך? אם לא קצת יותר, אחד וכ- 6 מאוררים.

אז זהו, שאני בתחושה שהמערכת יושבת ממש גבולי וכו'.

במיוחד בהפעלת משחקים כבדים, שמתי לב שהכרטיס לפעמים לא נותן ביצועים כפי המצופה,הגשתי עם המערכת הזאת, 10600, עשרת אלפים, שש מאות נקודות ב-

3DMARK 06, נראה לכם סביר התוצאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 וואט לכרטיס? אפילו 8800GTX לא צורך כ"כ הרבה. הכרטיס שלך בסטוק לוקח 90 וואט בעומס מלא לגמרי, אני מניח שעם האוברקלוק זה עומד על סביבות ה 100-110

לגבי המעבד, אני ממש לא יודע בכמה OC למעבדי AMDX2 מעלה את הצריכה שלהם, אבל זה לא אמור להיות כזה משמעותי. ל 200 וואט צריכה למעבד לא תצליח להגיע גם אם היית יכול לעשות ל 4.5GHZ.

6 מאווררים באיזה גדלים?

בעיקרון 6 מאווררי 120 מ"מ יקחו 2.5-3 אמפר ביחד.

אחרי תוספת כל הפרטים אני יכול להגיד שזה באמת קצת גבולי, אבל עדיין אמור לעבוד כמו שצריך- אין משהו שמאמץ גם את המעבד וגם את כרטיס המסך עד ל 100% בעת ובעונה אחת.

אני מציע שתשיג ספק אחר חזק יותר לבדוק אם משהו משתנה, אבל לדעתי הספק מחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה של שלך לא רעה בכלל! בסטוק או ב-OC?

לפי הנתונים של המערכת שלך, הספק שלך במאמץ יתר! אתה גם משלם סתם יותר חשמל כי היעילות שלו 75% אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, עזרת לי מאוד.

כן כנראה הייתה טעות, לא התכוונתי ל- 200 וואט למעבד, התכוונתי שביחד עם המעבד והכרטיס זה יכול להגיע, לא כך?

4 מאוררים של 120 מ"מ וו- 2 של 92 מ"מ.

ראיתי באוורסט, הערכה כמה המעבד צורך, היה משהו רשום לאחר OC כ- 80 וואט במקום 65.

כן אבל עדיין, זה קצת מטריד לחשוב שהכרטיס יושב ממש גבולי ולא בטוח שבאמת מקבל את ה- 25 אמפר או את המתח אשר לו הוא זקוק בעת הפעלת משחקים וכו'.

*** התוצאה היא לאחר OC, פעם אחת כמעט הגעתי לכ- 11,000.

זהו, מה שאני חשבתי הוא שנגיד והספק כן מחזיק, אבל זהו לא ספק של 80 אחוז נצילות, כנראה שבזמן משחקים הוא מתאמץ יתר על מידה והנצילות ויעילות יורדת ובכלל, אם הבנתי נכון, ה- 29 אמפר לשו זה ממש בפיק של דקה או שתיים, נגיד אפילו 5 כן, עדיין, כאשר כרטיס שצורך כ- 25 יציב ותמידי, זה קצת מציק לחשוב על הנתונים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך לא צורך 25 אמפר, כל המערכת- אולי, וגם זה רק בעומס מלא.

תזכור

אמפרXוולט=וואט, ומהנוסחה הזו אפשר להשתמש גם בנגזרות.

אם אתה עוסק ב OC כזה כבד, אכן כדאי להחליף ספק.

-עזוב את הנצילות, היא לא קשורה לעניין בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, השכלתי.

יש באיזושהי דרך, או על ידי ציוד כלשהו, למדוד כמה המערכת באמת צורכת במצב מנוחה ומצב חצי עומס ועומס מלא?

**** משהו שקצת לא קשור, הוספתי היום עוד כ- 2 ג'יגה זכרון, סה"כ 4 מודולים של 1 גי'גה, לוינדואוס ויסטה אולטימייט.

הקטעהוא, שאני הייתי זקוק מן הסתם בטח קודם כל לבטל את ה- OC על מנת שהמערכת תעלה, לאחר מכן, ניסיתי להחזיר את ה- Oב כמו שהיה וכו', המערכת לא עולה, הבנתי שישנה בעיה מסויימת כאשר ישנם 4 מודולים של זכרונות? אלו הם זכרונות של KINGSTON 800 CL5. מסוגלים להגיע דרך אגב גם לכ- 870 ללא כל בעיה, זכרונות איכותיים אפשר להגיד.

אם אוכל לדעת ומצטער שוב פעם על השאלה הלא קשורה כל כך, מה פשר העניין עם הזכרונות שכעת איני יכול להחזיר את ה- OC? או שזהו המחיר שצריך לשלם למעבד בהוספת עוד זכרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן למדוד את צריכת המערכת מרשת-החשמל, למשל, באמצעות התקן "רב מודד" הכולל גם מד-זרם AC. (במדידה כזו יש לזכור כי ההספק המופיע במדיד הנו מכפלת ההספק הנצרך ע"י המערכת, ב-1 חלקי מקדם-היעילות של ספק-הכוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...