איך הספק הזה נראה לכם???? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הספק הזה נראה לכם????

Be BEN

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חברה הכי מוכרת, הוא נראה סבבה האמת, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה איתו,

מה אתה רוצה להחזיקה איתו?

מפרט??

שלום, מבל להעליב או לפגוע בך או שמך הטוב או בכללי לפגוע בך, אני רק ואמר שמצפיהי בתגובותייך, אינך עקבי בכלל, לא מבין כל כך הרבה בעול םהחומרה, ומושפע מתגובות של אחרים.

כך למשל כאשר ראיתי אותך בכתבה מסויימ על ספק, שאמרת כי הוא אינו טוב, לא יחזק ולא איכותי, אך כאשר מנישהו בעל נסיון ומומחה בתחום האחראי על אותו פורום, שינית את דעתך ואמרת כי זהו ספק מעולה וכו' וכו'. לא עקבי בכלל. ישנן דוגמאות רבות נוספות.

אנא אל תעלב, זוהי רק ביקורת בונה, לא התכוונתי להעליב אותך בפניי אף אחד, אלה לבקש כי אם תוכל, לחקור טיפה יותר על אותו נשוא כשאתה לא כל כך מתמצא לפניי התגובה. :xyxthumbs: קבל את התנצלותי אם נעלבת.

אני אומר זאת מכיוון, ש- HEC קודם כל, ה- חברה הכי מוכרת בעולם , וה- פופולארית, ארגונים שלמים שאני מכיר בארץ וכמה מקומות לפעמים רובם רק מרושתים בספקים הללו.

אלו ספקים מעולים, עומדים בתקנים הכי חדישים וכמו כן מספקים את הסחורה ולא ג'נרי בכלל.

לי יש ספק HEC 400 וואט מהחדשים, אם תראו במפרט כולל OC מכובד למעבד וכרטיס מסך וכל המערכת, מחזיק ללא מאמץ. (מספק 29 אמפר ושתי מסילות). היית מאמין מספק כזה ב- 180 שקל?

לגבי הפרסום של השרשור, הספק שהבאת הוא מהסדרה היוקרתית יותר, בעלי סידור כבלים עצמי.

סדרה מעולה כמו כן איכותית.

אך כמובן שבמחירים הללו ישנם ספקים אחרי בעל הספקים גבוהיים יותר, מהכיוון של למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בשבילי זה בשביל דוד שלי Q6600 בOC

לוח אם STRIKER 680 בOC

שני 8800GTX בOC

פתחתי ת'רד לפני זה שרשמתי שמה שנשרף לו TT600 ובגלל זה אני מנסה לבדוק בשבילו

אבל משום מה לא נתנו לי את הHEC רשמו שמה רק את הCORSAIR 750W שעולה 900 שח

אני עשיתי בדיקה ומצאתי את הHEC שאפשר למצוא ב600 שח

לגבי TT אני ממש לא שקט לגביהם היה לדוד שלי TT600 עם אותה המערכת והוא נשרף למרות שאמרו לי שהוא יחזיק את המערכת

אני לא מכיר את החברה הזאת ולכן שאלתי אם למישהו יש מוצר מהחברה הזאת

ואולי גם לקבל חוות דעת ממישהו שיש לו את הדגם הזה ספציפית????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת על הקוגר בלי דאגות.

אגב, Automatics, הספק לך לא נותן 29 אמפר, רק ב PEAK. אם הוא היה מסוגל לתת 29 אמפר סדיר ב MAX, הוא היה מסוגל להחזיק 9800GX2 עם Q6600 (ולפני שתשאל- לא, הוא לא מסוגל....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guitarsuite על מה אתה מדבר לא מוכר

זה של חברת HEC הסידרה הגבוה שלהם ספק חזק וטוב

אבל מה המפרט שלך \ תקציב אולי נתאים לך משהו טוב יותר

וואוו חחחחחחחחח :o

אפילו לא שמתי לב שזה HEC ,SORRY

ו- Automatics

אניל אנפגע, זכותך לחשוב ככה ,אני יודע במה אני מבין ובמה לא, וכן, אני פה בשביל ללמוד וכל יום אני לומד הרבה והרבה, זה לא אומר שאני משנה את דעתי בעקבות אחרים, מכל אחד יש מה ללמוד.

אבל מה שבטוח, לא אתה זה שיאמר מה אני מבין ומה לא.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רוצה להציע חלופה הבאה http://tms.co.il/product/3226

לי אישית יש גרסה קצת שונה אבל החברה הזו היא מעולה (אגב יש פה ביקורת על הסדרה שלי) והספקים EPSILON הם עוד יותר מצויינים יש להם חדשה סוג של פטנט שנותן ביצועים ואמינות. אגב הספקים שלהם שקטים מאוד אמינים ונראים טוב ובחנות הזו הם במחירים די טובים ולסיכום למי שזה חשוב החוטים של הספק ממש ארוכים ככה שיש מספיק אורך למארזים הגדולים וכל מני קליפסים שנכנסים בקלות לHD ושאר החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד אנשים שחושבים שהספק הזה יחזיק

אולי עוד הצעות על ספקים אחרים????

נ.ב. אין סיכוי שאני ימליץ לו על ספק 600 אז בבקשה מנימום 750W-700W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת על הקוגר בלי דאגות.

אגב, Automatics, הספק לך לא נותן 29 אמפר, רק ב PEAK. אם הוא היה מסוגל לתת 29 אמפר סדיר ב MAX, הוא היה מסוגל להחזיק 9800GX2 עם Q6600 (ולפני שתשאל- לא, הוא לא מסוגל....)

אז זהו, שהוא כן יכול, אני מוכן להביא לך אותו תביא תכרטיס והמעבד ונבדוק :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

29 אמפר= 348 וואט

איפה נראה לך שאר המסילות ישבו בדיוק? על הראש שלך?

הגבול העליון של הספק הזה הוא איפושהו בסביבות ה 22 אמפר.

עם HEC400 TRT לא ניסיתי עדיין, עם HEC 450TDT כן.

מחשב עם 9800GX2 נדלק, אבל מודיע מיידית שהוא דורש ספק חזק יותר.

ולמקרה שאתה תוהה, ה 450TDT חזק יותר מה 400TRT.

אם הטענה שלך הייתה נכונה, היה אפשר להחזיק 8800GT על הספק שלך.

הרבה כבר ניסו ונכשלו.

אין ספק 400 וואט בעולם שמסוגל לתת 29 אמפר על ה 12 וולט, וזו עובדה. ריכוז אדיר שכזה של ההספק ימנע מהספק להיות בעל מסילות 3.3 ו 5 וולט שמפעילות משהו.

תסתכל בבקשה על פירט המסילות שלך, ותראה שזה יוצא הרבה יותר מ 400 וואט- כי מדובר ב PEAK של כל מסילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...