פיטורים, מבחן אישיות וסיינטולוגיה(סקס סמים ורוקנרול?) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיטורים, מבחן אישיות וסיינטולוגיה(סקס סמים ורוקנרול?)

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לגרפולוגיה:

יש לי את הכתב הכי מכוער בארץ, באמת, כתב ממש מבולגן ולא ברור, שורות קצרות ולפעמים ארוכות, למטה למעלה וכאלה.. הוער לי המון שקשה לקרוא דברים שכתבתי. בקיצור אני מאלו שיעשנו ציאניד אחרי ביקור אצל גרפולוג מומחה. :silly:

הכתב שלך הכי מכוער בארץ הא?

לא ראית את שלי. אין לך סיכוי מולי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התכתבתי עם המעסיק בדוא"ל על מנת להסדיר את תשלום השכר שמגיע לי, כנ.ב, כתבתי לו את הדברים הבאים:

"אני יודע שאין זה ממקומי לשאול זאת, שכן זה העסק שלך ואין לי זכות להתערב בדרך בה אתה מנהל אותו, אך בכל זאת אינני מצליח להבין מדוע פוטרתי - גם אם תוצאות השאלון שלי היו זוועתיות לחלוטין, הרי שההתרשמות האישית שלך ממני הייתה חיובית מאוד, וכך גם של שאר הצוות המקצועי ואת מעט העבודה שכן ביצעתי(לתועלתך האישית בעניין המיחשוב וכן ללקוחות) ביצעתי על הצד הטוב ביותר.

אינני מבין מה הקשר בין העבודה שלי לכך שאני אוכל לאט ולכך שאינני אוהב להסתכל להנאתי בספרי טלפונים ולוחות זמנים של רכבות"

התשובה שלו:

אני מבין לליבך יקירי וזה לא אישי

זאת פשוט מדיניות החברה ואני לא יכול לסטות ממנה, יש לי עוד שותפים כאן ןהשאלון הזה הוא חלק בלתי נפרד ואינני יכול להעסיק מי שהשאלון מראה שהוא לא מתאים לתפקיד

אתה בעל יכולת רבה ואני בטוח שתצליח בכל אשר תפנה !

הערכה

מעסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט שלח לו קישור לדיון הזה, אולי משו ישתנו ביחס שלו אחרי זה

לא ישתנה במילימטר.

Judas Iscariot,פשוט שכח ממנו.

אי אפשר להבין אנשים כאלה.

עובדה שיש רופאים שרצחו את האחות שלהם בגלל ענייני כבוד במשפחה(האחות שכבה עם מישהו לפני החתונה או משהו כזה) ולא חסר משכילים אחרים שתומכים בפיגועים.

ולדעתי גם עדיף שהוא פיטר אותך על פני נסיון להכניס אותך לכת בכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מקסימום תנקר לו ת'גלגלים או משו :silly:

ואם הוא תופס אותך בשעת מעשה, תסביר שהרגשת שנכלאו לו תטאנים בצמיגים, פחדת שהוא יעשה תאונה, ואחרי תחקור קצר והתגלות העובדה שהצמיגים לא מעיינים בספרי טלפונים ולוחות זמנים של רכבות בזמנם הפנוי, נאלצת להוציא את התטאנים המסוכנים בדרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הוא תופס אותך בשעת מעשה, תסביר שהרגשת שנכלאו לו תטאנים בצמיגים, פחדת שהוא יעשה תאונה, ואחרי תחקור קצר והתגלות העובדה שהצמיגים לא מעיינים בספרי טלפונים ולוחות זמנים של רכבות בזמנם הפנוי, נאלצת להוציא את התטאנים המסוכנים בדרך אחרת.

חחח בדיוק.

Judas Iscariot, לך על זה. בדוק ככה הוא מחזיר אותך לעבודה באותה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...