פיטורים, מבחן אישיות וסיינטולוגיה(סקס סמים ורוקנרול?) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיטורים, מבחן אישיות וסיינטולוגיה(סקס סמים ורוקנרול?)

Judas Iscariot

Recommended Posts

לא פלא שהוא דוחה עשרות מועמדים (לפי דעתי-100% מהם)

המבחן הזה נועד למטרה היחידה שהיא להביא אנשים לכת בגלל שהם "מדוכאים" או בקיצור "בעלי כמות טטן גבוהה (אני לא יודע בדיוק איך כותבים את זה בעברית)"

בתכלס יש את המבחן עם השאלות המטומטמות

ויש את הבוחנים עם הרפרנס כדי לבדוק את התשובות. העניין הוא, ש99% אחוז מהנשאלים בעצם יכנסו לקטגוריה של "בעלי טטן" וכנראה זו הסיבה שמעסיקים גם לא לוקחים איתם (לפי הסיינטולוגיה הטטן,נשמות של חייזרים אסירים שנשרפו בהרי הגעש, הם אלה שגורמים למחשבות שליליות.

עכשיו, איזה מעסיק מאמין ירצה מישהו עם מחשבות שליליות?

בכל מקרה צריך להתרחק מהמקומות האלה ולהודיע לרשויות כי בתכלס זו הפליה (כמו שלא יקחו ערבים)

יש משהו במה שאתה אומר לגבי האפליה אבל זה יכול להיות נתון שהמעביד רוצה שיהיה לך אז יהיה קשה לטעון כנגד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי הם צודקים,הסיינטולוגים.... :nixweiss:.....הרבה אנשים מצליחים הם סיינטולוגים: טום קרוז,ג'ון טרבולטה,ג'נה אלפמן (דארמה וגרג),מימי רוג'רס (אשתו הראשונה של קרוז), ניקול קידמן היתה ועזבה,המוזיקאי צ'יק קוריאה ועוד ועוד...אז מה כולם כאלו אהבלים שמאמינים שהצרות שלהם זה נשמות של חייזרים?...אולי זה הפוך? אולי דווקא מתנגדי הסיינטולוגיה הם אלו שמפיצים את השטויות האלו על זנו והחייזרים בכוונה?

למי שתוהה,אני לא סיינטולוג,ממש לא. כל הידע שלי על הנושא הוא מויקיפדיה ומהפרק של סאות'פארק שהיה מצחיק נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טום קרוז וכל ההזויים למיניהם נהיו סיינטולוגים אחרי שהם נהיו "מצליחנים". בעיקר בשביל לצרף עוד קצת כותרות לתקשורת.

חוץ מזה, טום קרוז טיפש כמו נעל, אתה רוצה להיות כמוהו? X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפני זמן רב, ניסתי להתקבל לבית ספר צבאי בחיפה, שלוחה של פיקוד העורף.

ומתוך נעשה לנו מבחן במקום שנקרא "תיל אינטרנשונל" (מכתב שקיבלתי הביתה)

היה בו שאלות במתמטיקה, לשון, ואנגלית.

לפי מכתב שנשלך אלי הביתה, דוגתי ב-5 הרשונים, ואני מוזמן לבוא לגיבוש,

לעוד שבוע.

הגיבוש היה בעיקר לבדוק את הכושר, ואיך אני מתסדר עם אנשים,

ומכוון שאני מתאמן הרבה בחדר , לא היתה לי שום בעיה.

אני גם על חוש הומור בריא, הכרתי משם אנשים, ושני קצינים שהיו שם,

אמרו שהם התרשמו ממני מאד לטובה.

בסוף הגיבוש הודיע לי שנשאר לי לעשות עוד מבחן אחד,

אצל גרפולוג, להבחון של כתב היד.

אחרי 3 ימים הגיע אלי שוב מכתב, שלא התקבלתי. בלי סיבה מנומקת.

אני אומנם לא מבין כל-כך בנושא הגרפולוגיה, אבל אני בטוח שהוא הפיל אותי.

עד כמה אפשר לגלות שם דברים משמעותיים?

ואם זה יכול לדבר כנגד הצייטנות לימודית, גופנית וחברתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפחיד אותי מאוד לשמוע שכתות פאתטיות כאלו פועלות גם פה. ועוד חברות כוח-אדם שמשתמשות בבחינה? >:(

בקשר לגרפולוגיה:

יש לי את הכתב הכי מכוער בארץ, באמת, כתב ממש מבולגן ולא ברור, שורות קצרות ולפעמים ארוכות, למטה למעלה וכאלה.. הוער לי המון שקשה לקרוא דברים שכתבתי. בקיצור אני מאלו שיעשנו ציאניד אחרי ביקור אצל גרפולוג מומחה. :silly:

..אבל באמת שהכל אצלי אחלה :)

בעבודה, בחיים, עם החברה.. טפו טפו טפו. שיבואו "אנשי-מקצוע" ויגידו מה שבא להם, מבחני אישיות וכו', הכל בכיף.

אל תתנו לאנשים כאלו להוריד אתכם! ומעסיק שמודד ומכמת עובדים לפי שיטות אלו - אני לא הייתי רוצה לחיות תחת שרביטו, בדוק.

שיעשו את המבחן שלהם בעצמם - ויזללו כדור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פסול בלנהל כת למטרות רווח?

חרדים ויהודים בכלל, המנסים להחזיר בתשובה, לפחות עושים זאת על פני השטח, באופן גלוי וברור. רוצה או לא רוצה זאת בחירה שלך, אבל הם באים אליך מהדלת הקדמית. סיינטולוגים - לפי מה שקראתי עד עכשיו, ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה בדרך בה הם מגייסים אנשים לתוך הכת.. שטיפת מוח ומניפולציות.

אבל זה שהם מרוויחים על חשבון הטיפשים שמסכימים זה כבר דבר אחר.

כל הדתות מבוססות על שקרים..

וכל דת בעצם מוכרת לוקשים ומשלמים יפה מאוד בשביל זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרדים ויהודים בכלל, המנסים להחזיר בתשובה, לפחות עושים זאת על פני השטח, באופן גלוי וברור. רוצה או לא רוצה זאת בחירה שלך, אבל הם באים אליך מהדלת הקדמית. סיינטולוגים - לפי מה שקראתי עד עכשיו, ממש לא.

סינטולוגים באים אליך מאחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ידעתי שהרמתי להנחתה כאן :lol:

ההבדל בין סיינטולוגיה לדת "מבוססת" אחרת כגון היהדות למשל, היא שסיינטולוגיה זאת הפלצה בידיונית שאיזה סופר חולה רוח תקע לפני כשישים שנה, למטרות רווח או סתם הפגת שעמום. חסידי הכת משתמשים בתחבולות ו"סוכנים" במדינות שונות כדי למשוך אנשים לקבוצה, מה שגורם לממסד לראות בהם כארגון אפור.

קראתי על מקרה אמיתי, שבתו הצעירה של חבר פרלמנט מנורווגיה, איכשהו הגיעה לסניף מוסווה של סיינטולוגים, שמשכו אותה לעשות את המבחן המדובר בשרשור ("מבחן אוקספורד").

שעות לאחר שעברה את המבחן (וקיבלה הרצאה פסיכומניפולטיבית מהסיינטולוג התורן), הנערה נטלה אקדח והתאבדה, בהשאירה מכתב האומר "סליחה שאני כזאת גרועה בכל תחום בחיי".

חבריה של הנערה ציינו שהיא הייתה בחורה נורמלית לחלוטין, בעלת שמחת חיים ועתיד מזהיר. מה כבר סיפרו לה??

..לא חבל???? ::)

Ballo lost his daughter in 2008. His daughter committed suicide on March 28, 2008. This happened some hours after she had taken a Scientology personality test.

http://en.wikipedia.org/wiki/Olav_Gunnar_Ballo

מאז הנורווגים מתייחסים לכתות מעין אלו ברצינות ובתקיפות, ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...