חברה ,האם ידעתם השארת המחשב דולק רצוף (להורדות בעיקר) עולה ¤ 20 ליום....... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה ,האם ידעתם השארת המחשב דולק רצוף (להורדות בעיקר) עולה ¤ 20 ליום.......

asta

Recommended Posts

ומה הקטע עם חשבון החשמל? אין לך מכשירי חשמל אחרים בבית? אורות? מקרר? מזגן?

בהחלט יש אורות (פלורוסנטיות ) ,מזגן (מפוצל 3/4 כוח סוס -מופעל רק בעת שרב) ומקרר (מישרדי קטן ), שניהם בדרוג אנרגטי A .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מחייב...זה משתנה בין מזגן למזגן ובנתונים שלו

לא זה לא.

כמה כוח סוס המנוע זה מה שמחייב

לא כמה BTU כמה תפוקה וכו'

במידה והוא עובד על פול על כל הזמן , אז 65 אגורות לשעה. (1.6 כוח סוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא.

כמה כוח סוס המנוע זה מה שמחייב

לא כמה BTU כמה תפוקה וכו'

במידה והוא עובד על פול על כל הזמן , אז 65 אגורות לשעה. (1.6 כוח סוס)

באמת?..

ומה עם נצילות המנוע ומקדם ההספק שלו?..לכל מנוע יש נתונים אחרים אתה סתם זרקת מספר כללי באויר,לכל מזגן תהיה צריכה שונה ממזגן אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין ,,,,,,,,,.אצלי המחשב מכובה בדרך כלל ,וגם כשהוא דולק ,מדובר בפרקי זמן קצרים

לקריאת מיילים וכותרות העיתונים. כך שבסופו של דבר ,חשבון החשמל שלי עומד על 300 ¤+- לחודשיים .

לא מאמינים? ,אני אסרוק את החשבון ואציג אותו כאן.

כמובן שזה לא מוכיח כלום מפני שיתכן שההפרש בחשבונות נגרם עקב סיבות אחרות לחלוטין,

יחד עם זאת ,לא מתקבל על הדעת פער כל כך גדול - בין 19 שח (לטענת ערוץ החדשות ) ל-3 ¤ (הטענה של החברה כאן בפורום)

ואצלי המחשב דלוק 24/7, וחשבון החשמל עומד על כ-450 ש"ח לחדשיים.

כמובן יש מקרר הרבה יותר גדול ודוד חשמל שעובד שעה ביום כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל יום אתה מדליק את הדוד שעה? אבל עכשיו יש שמש בחוץ. אהה אין לך בטח קולטי שמש. אצלי בחורף מגיע 600 650 שח אם אני מדליק כל יום בערך שעה את הדוד. בקיץ מגיע קצת פחות. שכחתם שיש תנור ומכונת כביסה זה לוקח הרבה אם משתמשים בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קולטי שמש, אבל אני מתקלח כל בוקר כשאני קם. אין מספיק מים חמים.

למשך שאר היום לא צריך.

חחח אתה מזכיר אותי בדיוק.... .... ..... לא יכול בלי מקלחת לפני שעובד או יוצא . אצלי אני יכול לעבוד מתי שאני רוצה לכן אני לא מתקלח על הבוקר אם יש שמש חלשה כמו השבוע הזה. אז רבע שעה הדלקת דוד עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב...אתה דיברת על המחשב והמסך, אני חושב מה עם הרסיבר ימאהה שדולק אצלי מודם של אלקהטל וראוטר של ליניקסיס כמה זה מוסיף לחשבון חשמל?

ולא כמו המחשב...המודם והראוטר פועלים 24 תמיד תמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...