חברה ,האם ידעתם השארת המחשב דולק רצוף (להורדות בעיקר) עולה ¤ 20 ליום....... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה ,האם ידעתם השארת המחשב דולק רצוף (להורדות בעיקר) עולה ¤ 20 ליום.......

asta

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול להגיד לי כמה שלי לוקח בערך?

יש לי פנטיום 4 3.0 גיגה הרץ 478(המחשב שלי ישן ומעפן.. אבל הוא בסדר בשבילי כי יש לי אחד חדש שאני משתמש בו בחדר אחר..)

כרטיס מסך 5500FX

לוח אם P4P800E DELUXE

יש לי 2 מאווררי 120 מ"מ ואחד של80..

הארד דיסק barracude 120gb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד לי שאני טועה בלי להביא גיבוי לטענות שלך...אני מכיר את הנושא הזה טוב מאוד

כנראה שלא מספיק טוב, או שאתה מכיר אותו רק מהזוית של סוכן המכירות..

PFC, אקטיבי או פסיבי, זו שנועדה אך ורק על מנת "לעזור" לחברות החשמל ברחבי העולם, והסיבה היחידה שיש אותה בכל הספקים שנמכרים באירופה (ואולי בעוד מקומות בעולם, אני לא בטוח) היא בגלל שהם חייבים - מבחינת תקנים (regulations).

אם תבדוק, אתה תראה שיש חברות רבות שמוכרות את אותו הספק בדיוק, פעם אחת עם PFC ופעם אחת בלי, פשוט בהתאם למדינה שאליה הספק משווק.

לדעתי הצנועה, הידע שלך נובע מאותו מקור שמבלבל אנשים רבים ברחבי העולם - הייפ תקשורתי ופשוט מוטעה, המלא בחצי-עובדות והסברים לא מדוייקים.

זה לחלוטין חסר טעם לנסות ולהסביר את כל התיאוריה מאחורי זה למישהו ללא רקע בחשמל (לא אישית כלפיך, אלא כלפי כל הקוראים שפה), אבל אם אתה רוצה אתה מוזמן לקרוא את המאמר של דן בנושא:

http://www.dansdata.com/gz028.htm

Active PFC, your friendly shiny-suited salesman will explain, is more efficient. He may or may not also say that it'll save you money on your electricity bill.

Either way, he's full of crap.

אבל היי.. לא לקחת קשה, לפחות הוא לא עושה את זה בכוונה:

The difference between car salesmen and computer salesman is that car salesmen know when they're lying, so someone who tells you Active PFC makes a more efficient is not necessarily trying to pull the wool over your eyes. You'd still probably do well to buy from someone else, though.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא מספיק טוב, או שאתה מכיר אותו רק מהזוית של סוכן המכירות..

PFC, אקטיבי או פסיבי, זו שנועדה אך ורק על מנת "לעזור" לחברות החשמל ברחבי העולם, והסיבה היחידה שיש אותה בכל הספקים שנמכרים באירופה (ואולי בעוד מקומות בעולם, אני לא בטוח) היא בגלל שהם חייבים - מבחינת תקנים (regulations).

אם תבדוק, אתה תראה שיש חברות רבות שמוכרות את אותו הספק בדיוק, פעם אחת עם PFC ופעם אחת בלי, פשוט בהתאם למדינה שאליה הספק משווק.

לדעתי הצנועה, הידע שלך נובע מאותו מקור שמבלבל אנשים רבים ברחבי העולם - הייפ תקשורתי ופשוט מוטעה, המלא בחצי-עובדות והסברים לא מדוייקים.

זה לחלוטין חסר טעם לנסות ולהסביר את כל התיאוריה מאחורי זה למישהו ללא רקע בחשמל (לא אישית כלפיך, אלא כלפי כל הקוראים שפה), אבל אם אתה רוצה אתה מוזמן לקרוא את המאמר של דן בנושא:

אבל היי.. לא לקחת קשה, לפחות הוא לא עושה את זה בכוונה:

:)

עם כל הכבוד ידע בנושא יש לי,אני במקצועי גם הנדסאי חשמל בין השאר...מקדם ההספק הדבר היחיד שהוא יכול לגרום זה לחיסכון בחשמל אבל אך ורק אצל צרכנים גדולים (מפעלים,חברות גדולות) אצל צרכנים ביתיים לא מתייחסים לנושא בכלל...בכל אופן התקן הישראלי קובע שמקדם ההספק חייב להיות 0.92 (ומעלה) במידה ומקדם ההספק נמוך מ0.92 חברת החשמל קונסת את הצרכן עד שיתקן את מקדם ההספק ישנם די הרבה שיטות לתקן אותו השיטה המקובלת היא הצבת סוללת קבלים עם בקר שיתקן את מקדם ההספק בעצמו...

ותיקון PFC בא "לעזור" לפי הגדרתך לחברות החשמל בדבר אחד...אני לא יודע כמה אתה בקיא בתחום החשמל אבל אתה כצרכן משלם על ההספק בKVA ולא בW ישנו דבר שנקרא משולש הספקים אנחנו בעצם מתקנים את הזוית עצמה שבין S-KVA לבין P-W בעזרת הורדת ההספק הריאקטבי במעגל Q-KVAR וכך בעצם אנו מקרבים את הS לP ולכן חברת החשמל חוסכת ביצירת החשמל משום שהיא כעת צריכה לייצר פחות חשמל בשביל לספק את אותו הספק.

אבל כמו שאמרתי לצרכנים ביתיים אין שום בעיה עם מקדם הספק זה לא משפיע על חשבון החשמל שלהם בשום אופן...

אני מצרף לך פה איור של תיקון מקדם ההספק ואיך הוא משפיע כדי שתוכל להבין טוב יותר את מה שאמרתי

http://i23.photobucket.com/albums/b387/kobi1972/m1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז אתה בעצם מסכים איתי.

לך כצרכן סופי זה לא חוסך כלום, ורק עולה יותר כי היעילות של הספק יורדת.

שוב,

אין לי כרגע זמן לקרוא את כל המאמר שכתוב שם..מאוחר יותר אני ישב ויקרא אותו...

בעקרון נכון להיום יש כבר ספקים בעלי מקדמי הספק גבוהים יחסית וגם נצילות גבוה לדוגמה ספקי הקורסאייר שיצא לי לבדוק במעבדת חשמל והראו נצילות גבוה וגם תיקון מקדם הספק גבוה...השימוש הספקים כאלו במפעלים למשל גורר אחריו עליה במקדם ההספק הכללי של המיתקן וכל יצטרכו להרכיב סוללת קבלים קטנה יותר אם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון, מעבר לעובדה שזה מחייב אותך להשתמש באל פסק הרבה יותר יקר? :-[

לא מחייב...זה תלוי במערכת...אם הנצילות של הספק למשל תהיה 70 אחוז אבל עם מקדם הספק 0.98 הוא יצרוך פחות חשמל מאשר ספק עם נצילות 0.8 ומקדם הספק 0.8...ככה שזה יוצא טוב...השאלה כמובן באיזה ספק מדובר כי לכל ספק יהיו נתונים אחרים...וכבר היום כמו שאמרתי יש ספקים שמספקים נצילות גבוהה במיוחד ביחד עם מקדם הספק גבוה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין ,,,,,,,,,.אצלי המחשב מכובה בדרך כלל ,וגם כשהוא דולק ,מדובר בפרקי זמן קצרים

לקריאת מיילים וכותרות העיתונים. כך שבסופו של דבר ,חשבון החשמל שלי עומד על 300 ¤+- לחודשיים .

לא מאמינים? ,אני אסרוק את החשבון ואציג אותו כאן.

כמובן שזה לא מוכיח כלום מפני שיתכן שההפרש בחשבונות נגרם עקב סיבות אחרות לחלוטין,

יחד עם זאת ,לא מתקבל על הדעת פער כל כך גדול - בין 19 שח (לטענת ערוץ החדשות ) ל-3 ¤ (הטענה של החברה כאן בפורום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...