הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

שימו לב אחד אומר שהגבול זה 45 FPS השני אומר 60 FPS , ואני למרות הדיעות שלכם מיתעקש ש 30 FPS מספיק,

ומה נובע מכאן שזה עניין אינדיבדואלי , עיקרון שכבר הזכרתי כמה פעמים , לגבי כל הנושא הזה.

שלישי טוען שאם אתה רוצה לשחק ב 1600 על 1200 וגם AA מופעל , וגם AF מופעל , אז הכרטיס הכי חזק בקושי יתן

30 FPS , והנה שוב הגענו לנקודה שזה אינדבידואלי , מפני שלא כל אחד מעוניין לשחק ברזולוציה הזאת , יש רבים וטובים

שלא אוהבים לשחק ברזולוציות כל כך גבוהות.

לכן אני מסכם ואומר:

1.ברוב המיקרים (למעט מיקרים של רזולציות מיוחדות ) כל עניין ה FPS , הוא מישני, וזאת מפני שגם בכרטיסי ATI , וגם

כרטיסי , מגיעים ל 30 -40 FPS (ויותר) בלי בעיות ולא צריך יותר.(שיהיו לנו עיניים של נץ אולי ניצטרך יותר מ - 30 FPS)

2.מי שממש רוצה לשחק ברזולציה הכי גבוהה (אין הרבה כאלה) עם AA ועם AF , אז בשבילו FPS גבוה כן חשוב , ולגביו

באמת מישתלם לקנות כרטיס ATI .(וגם זה יכול להישתנות ממש בקרוב כאשר יצא FX 5900 שעושה רושם שיהיה חזק יותק

מכל כרטיס ATI שיש היום)

ובכן שוב מגיעים לקטע שהכל אינדיבדואלי . (מפתיע לא?)

זה מה שאמרתי כבר בהודעה הראשונה לא?

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה"אינדיבידואליות" מוגדרת ע"פ יכולות הכרטיס ולא שום שיקול אחר. עקרונית הייתי שמח להריץ כל משחק על 19004245*36366662 אבל הכרטיס הגראפי כמובן מגביל אותי, וכאן זו החשיבות, הרי לא קנינו כרטיס על מנת לשחק ברמת הגרפיקה הגרועה ביותר.

אין אינדיבידואליות אלא רק פשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אתה אומר, ואתה מייצג רק את עצמך בעניין הזה.

אני חושב אחרת ,אני לא אוהב לשחק ביותר מ 1024 על 768 (גם במישחקים שיש יכולת לכרטיס שלי לשחק ברזולציות גבוהות יותר)

, ואני מכיר אפילו כאלה שאוהבים לשחק 800 על 600 (לדעתי זה מוגזם לצד השני).

לכן אני חוזר ואומר הכל אינדיבדואלי , וכמובן שיש עוד עשרות גורמים אינדיבידואלים שמשפיעים על רצונו של הפרט לקנות כרטיס

זה או אחר , את הגורמים האלה ציינתי בהודעות הקודמות שלי , בעמודים ההתחלתיים .

ולגבייך אם אתה אוהב לשחק ברזולציה הזאת 19004245*36366662 אז כן בהחלט מתאים שתקנה כרטיס ATI , וכבר

אמרתי את זה מקודם .( אם כי גם כאן יש סבירות גבוהה שבקרוב FX 5900 יהיה חזק יותר מכל כרטיס ATI שיש היום בשוק,

וכמובן שמבחינתי זה לא אומר שאז שכולם יצטרכו לקנות כרטיסי )

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התראד הזה הופך בדיוק למה שרשום בכותרת - "הגיגים" או ליתר דיוק התחכמויות.

באותה מידה אני מסוגל לומר שאני אוהב את המשחקים שלי על רזולוציה של 320*240 ובשחור לבן, אבל אז יתייחסו אלי כמשוגע. מי שקונה כרטיס גראפי מהדור חדש לא משתמש בו בשביל רזולוציות נמוכות.

לקחת נקודה אחת מבין רבות, ולטחון אותה שוב ושוב, תוך כדי התעלמות מהנתונים היבשים זה לא יותר מהתחכמות ולכן לדעתי אין צורך שהתראד הזה ימשך.

וסליחה על התקיפות בעניין, אנחנו פשוט הולכים סחור סחור בדיון הזה ולכן הוא הפך לחסר ערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחניתי אפשר לנעול כבר מזמן.

אני את המסר שלי הבהרתי:

1.הרמות דומות

2.הבחירה צריכה להיות אישית , על פי צרכים אישיים - מחיר , FPS , עריכת , היסתכלות לעתיד , התאמת דרייורים,

עבודה אם / בלי AA, AF , רעש, וכו' וכו' , הכל כבר ניכתב על ידי.

3.העיקר לא לקנות בשיטת העדר.

לשמחתי חברים רבים קראו את המסר שלי , והם יעשו את החשבון שלהם.

כל טוב

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשימו לב יש כאן הסכמה כמעט קולקטיבית שכרטיסי ATI טובים יותר מכרטיסי GEFORCE , אבל

אם תעיינו טוב בהודעות על בעיות של כרטיסי מסך , כמעט כולם קשורים לכרטיסי ATI , תעשו חיפוש , תקדישו

לכך זמן תעיינו , ותראו שאני צודק.

הרבה כאן גם מדגישים , שאפילו עם GEFORCE 2 , לא היו להם בעיות , מה שאומר דרשני.

בכל אופן אני לא מיתכוון לקבוע מה יותר טוב , ומה עדיף , כי אז יתחיל ויכוח שלא יגמר.

אני רק מבקש , שאנשים כאן לא יהיו עיוורים , ושלא יגידו באופן אוטומטי , ATI הכי טוב , כי זה קצת

מגוחך.

ותשימו לב לעוד נקודה מענינית גם כרטיסי ATI ,וגם מעבדי , הרבה יותר זולים מהמתחרים שלהם , (כאשר אנו מדברים

על אותו LEVEL של איכות )

כך שקל ונוח , לומר ש ATI , ו , יותר טובים , אבל חברים בד"כ ,זה לא ככה שהיותר זול הוא יותר טוב.

מקווה שגרמתי לכמה אנשים לחשוב.

תודה

כל זה לא קשור אפילו קצת למה שאמרת כשפתחת את הת'רד, אז מספיק עם המנטרות.

עדיין לא ענית לשאלה שלי מה קשורה .

אפילו עוד דבר, ATi לא זולה מnVidia.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YAK & YETI צודק הבעיה שכל שנייה , מישהו שואל שאלות שכבר ניתנה היתייחסות עליהן, ובכך מחייב אותי להגיב.

אז בשביל nice-1, או שיש בעיה בהבנת הניקרא או שלא עברת על כל ההודעות (והאמת זה קצת קשה לעבור על יותר ממאה הודעות)

לגבי עניין AMD , זה נאמר רק כדוגמא נוספת , הנושא העיקרי היה ATI ו NVIDIA, אז מה בדיוק אתה רוצה?

לגבי המחיר כבר ניכתב , וחבל שלא קראת , ולא אני כתבתי את זה :

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=36492;start=80

כתב את זה THE GREY MATTER , אז לך תתווכח איתו.(והוא צודק)

אם כי זה די ידוע שכרטיסי ATI זולים יותר מהכרטיסים המקבילים של .

דרך אגב אם לא מסכימים איתך , זה לא הופך אוטמטי את הדברים שלי למנטרות , ותחשוב על זה ;D

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אתה אומר, ואתה מייצג רק את עצמך בעניין הזה.

אני חושב אחרת ,אני לא אוהב לשחק ביותר מ 1024 על 768 (גם במישחקים שיש יכולת לכרטיס שלי לשחק ברזולציות גבוהות יותר)

, ואני מכיר אפילו כאלה שאוהבים לשחק 800 על 600 (לדעתי זה מוגזם לצד השני).

לכן אני חוזר ואומר הכל אינדיבדואלי , וכמובן שיש עוד עשרות גורמים אינדיבידואלים שמשפיעים על רצונו של הפרט לקנות כרטיס

זה או אחר , את הגורמים האלה ציינתי בהודעות הקודמות שלי , בעמודים ההתחלתיים .

ולגבייך אם אתה אוהב לשחק ברזולציה הזאת 19004245*36366662 אז כן בהחלט מתאים שתקנה כרטיס ATI , וכבר

אמרתי את זה מקודם .( אם כי גם כאן יש סבירות גבוהה שבקרוב FX 5900 יהיה חזק יותר מכל כרטיס ATI שיש היום בשוק,

וכמובן שמבחינתי זה לא אומר שאז שכולם יצטרכו לקנות כרטיסי )

ZATAR

תשמע, או שיש לך בעיה ואם זה המקרה אז אתה במצב קשה... הייתי פונה לטיפול מיד.

אם זה לא המקרה אז אתה בנאדם עלוב שמנסה לקבל אהדה מפורום חומרה למרות שאתה לא מבין בנושא.

ויש עוד סיכוי שהוא גם דיי מעורר רחמים שאתה פותח דיון, מגיב, ולא קורא את התגובות.

כבר אמרתי לך את זה פעמיים ! לא פעם, אלא פעמיים ! וזאת תהייה הפעם השלישית !

נגיד שאתה משחק על 1024x768. עכשיו, אם יש לך כרטיס חלש נראה לך שאחרי שנתיים תוכל לשחק בכיף במשחק FPS הכי חדש ברזולוציה הזו ? בחיים לא ! אם תקנה כרטיס חזק יותר, אולי כן תוכל, ככול שהזמן עובר הכרטיס לאט לאט נשרף (דימוי),עם כל משחק חדש שיוצא הכרטיס יכול לסחוב פחות ופחות ופחות, כשבנאדם קונה כרטיס מסך הוא רוצה שהוא יסחוב אותו יפה כמה שיותר ! והוא גם רוצה לקנות את הכרטיס במחיר טוב. מטרת הבנצ'מרקים היא לבדוק דבר אחד, איזה כרטיס יותר חזק. אם הכרטיס שלך יותר חזק מאחרים תוכל לשחק איתו בהנאה יותר זמן מהכרטיס האחר בתנאים נורמלים, ככה שזה כן משנה מי מקבל יותר FPS (ואני לא מדבר על משחק ספציפי אלא בכלל), כי אם לך יש יותר FPS מלחבר שלך הוא זה שיבכה ראשון על המחשב שלו כשהוא ימות אי שם על חופי נורמנדי...

השאלה שגיימר שואל את עצמו זה, האם אני רוצה למות ראשון ? ואם לא אז כמה אני צריך לשלם בשביל לחיות ?

עכשיו הבנת למה קונים ATI ? ולמה בכלל קונים ATI ?

תתיחס לתשובה עצמה ולא לזה שהעלבתי אותך בהתחלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא שווה תגובה. שם לב איך אתה מדבר !

המדינה הזאת עדיין חופשית ואני לא חייב לענות לך :D

דרך אגב אם תקרא טוב טוב את כל ההודעות שלי , תראה שיש תשובה לטענות שלך , אבל זה כבר עניין שלך , אם

תצליח להבין או לא.

בכל אופן כך בחשבון שאני לא חייב לענות לך , שם לב עניתי לכולם ,חוץ ממך, והמבין יבין.

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YAK & YETI צודק הבעיה שכל שנייה , מישהו שואל שאלות שכבר ניתנה היתייחסות עליהן, ובכך מחייב אותי להגיב.

אז בשביל nice-1, או שיש בעיה בהבנת הניקרא או שלא עברת על כל ההודעות (והאמת זה קצת קשה לעבור על יותר ממאה הודעות)

לגבי עניין AMD , זה נאמר רק כדוגמא נוספת , הנושא העיקרי היה ATI ו NVIDIA, אז מה בדיוק אתה רוצה?

לגבי המחיר כבר ניכתב , וחבל שלא קראת , ולא אני כתבתי את זה :

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=36492;start=80

כתב את זה THE GREY MATTER , אז לך תתווכח איתו.(והוא צודק)

אם כי זה די ידוע שכרטיסי ATI זולים יותר מהכרטיסים המקבילים של .

דרך אגב אם לא מסכימים איתך , זה לא הופך אוטמטי את הדברים שלי למנטרות , ותחשוב על זה ;D

ZATAR

כי אתה מציין בהערת אגב עובדה לא נכונה (על AMD).

ראדון9500פרו עולה כמו שטיאיי4200 עלה בזמנו, ו9700פרו עולה כמו 4600 בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתך ההערה על לא נכונה וזאת זכותך , העיקר שהבנת שזאת הערה , ולא הנושא העיקרי , ולכן

אני לא אתחיל להסביר לך למה אני חושב שאתה טועה בעניין , זה לא נושא האשכול הזה.

לגבי מחירים רצוי שתבין , אני לא מתחיל להשוות מחירים של היום למחירים של לפני שנה שנתיים, אולי תבקש גם שאני

אצמיד למדד , ולדולר, ויבדוק את הריבית , תגיד מה אתה עושה צחוק.

אני מדבר איתך קונקרטית , נכון לכל זמן נתון בו בודקים , דגם של ATI לדגם מתחרה של ,הדגם של

ATI זול יותר.

ואת זה גם אמר THE GREY MATTER , שהוא בדיעה שלך בדיון הזה , אז גם על זה אתה רוצה להיתווכח ,לא חבל, פנה

אל THE GREY MATTER , ותשמע ממנו, הוא עשה בדיקה בעניין.

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...