הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

ZATAR לא באנו לכאן לשיחות נפש - "אלא שהגיבו מכוער בעמודים האחרונים..........."

תכתוב תכלס מה אתה מזבל את השכל?

כמו שלב תמיד אומר, צריך להביא הוכחה, אז אני רוצה הוכחה שבכרטיסי Nvidia

בלי AA ו-AF הטקסטורות נראות יותר עשירות מאשר על כרטיס של ATI.

{ואל תרשום כל פעם סיפור דבר תכלס, אתה יותר ספאמר}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבקש מההנהלה לרסן את DINO , הבלגתי , הבלגתי , הבלגתי , אבל יש גבול .

רק בדוגמא האחרונה : "תכתוב תכלס מה אתה מזבל את השכל?"

"ואל תרשום כל פעם סיפור דבר תכלס, אתה יותר ספאמר"

.

.

.

ואם ההנהלה תעבור על האשכול הזה היא תיתקל בהרבה פנינים כאלה וחמורים יותר, בן אדם תירגע , אין לי שום דבר

איתך , או נגדך , כאן אנו מנהלים דיון , ולא מלחמה , אני לא מסכים לכל מה שאתה אומר , וזה לא סיבה שאתה

צריך להגיב כמו , שאתה מגיב, ובוודאי שאתה לא עושה רושם על אף אחד.

לגבי הוכחות , אני עומד מאחורי הדברים שאני הסברתי (FSB ) לגבי מה שלב אמר (תשאל אותו על הוכחות, מה אתה רוצה ממני )

אני לא מיתכוון להוכיח שום דבר , ואני גם לא מיתכוון לקבוע מה יותר טוב , יכול להיות

ש ATI , ויכול להיות ש , כל המטרה שלי היא לאזן את התלהבות העדר , לא יותר ולא פחות , מקווה

שהבנת סוף סוף .

שם לב שבכל ההודעות שיש בהן שאלות להמלצה על כרטיס זה או אחר , לא המלצתי על שום כרטיס , זה עניין שהאדם צריך

לעשות את החשבון שלו, על פי הקריטריונים שאני ואחרים הסברנו פה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס ג'יפה 2, היום כשאני יחזור מבית הספר אני ישלח לפה סקרין שוט מפרי לאנסר כנראה על ההגדרות גרפיקה הכי גבוהות ועל רזולוציה 1024X768 (בתקווה שהכרטיס המפגר שלי לא יתפוצץ) כמובן בלי AA ו-AF ואני יראה לכם את האיכות של התמונה בלי AA (יש כל מני קווים מכוערים כאלה שזזים לי על המסך ופשוט משגעים אותי) לפי מה שאני יודע זה מה ש-AA עושה יותר יפה הוא מחליק את הקווים. אבל שוב זה ג'יפה 2 אז לקחת את הדוגמא שאני יתן בצהריים זה לא כ"כ טוב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מחסום 25FPS שכולנו גדלנו עליו מתרחש רק כאשר העין רואה

את כל התמונה בבת אחת (כמו בקולנוע)

במחשב התמונה מצוירת מלמעלה למטה ולכן המספר הזה צריך להיות גבוה

יותר אחרת נוצר במוח (העין לא רואה את זה) אפקט פסים (כמו שרואים מסכים

בתוכניות שיש עליהם פסים כאלה)

כמה יותר גבוה זה כבר תלוי בבנאדם- יש כאלה ש60 זה חלק להם (והם הרוב)

ולחלק אפילו 200 - אני אישית מסתפק ב30 כל עוד הריפרש רייט הוא 85

בטלויזיה (ריפרש רייט 50 אבל מרחק יותר גדול) 45 זה בערך הגבול שלי (במשחקי קונסולה)

ואני עדיין מחכה לסקרין שוט -בדקתי את כל המשחקים שיש לי על המחשב (לא הרבה)

ואני רוצה לראות אחד מהם שנראה יותר טוב על ניוודיה(דוגמא אחרת חוץ מספלינטר סל-

אני לא מצליח להגיע לאותו מקום כמו בסקרין אבל הוא לא נראה לי שונה בשלבים אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותשימו לב לעוד נקודה מענינית גם כרטיסי ATI ,וגם מעבדי , הרבה יותר זולים מהמתחרים שלהם , (כאשר אנו מדברים

על אותו LEVEL של איכות )

כך שקל ונוח , לומר ש ATI , ו , יותר טובים , אבל חברים בד"כ ,זה לא ככה שהיותר זול הוא יותר טוב.

ממממ....

מה עשו לך בדיוק?

במה הAthlon 1700+ שלי נופל מכל 1.6-1.8 אחר?

זעתר- אני רוצה לראות אותך משחק משחק ב30FPS. מה גם שהFPS במשחק כלשהו עוזר לנו למדוד את הביצועים שלו, כלומר, איך הוא יריץ את

המשחקים שיבואו עלינו לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו! המנוע הכי נפוץ כיום בשוק!

ועם אובדן ביצועים נמוך בשימוש בAAןAF!

המבחנים האלה מראים הרבה עדיין

מסכים שתמיכה לאחור היא שיקול אבל בעידן בו יש בקושי אמולציה של דוס (זה אפילו לא זה)

במערכות ההפעלה תמיכה לאחור של מעבר לשנתיים שלוש היא לא ריאלית

לכל הצדדים

אני כבעל R9700PRO לא הייתי רוצה שATI יבזבזו את זמנן בתמיכה לאחור של חמש

שנים אם הם יכולים לותר על כך ולהתרכז באופטימיזציה של הדור הנוכחי

שוב , אתה רואה זאת כמשהו שבה במקום - הוכיחו שלא. שהרי אתה יכול להתווכח על טיב הדרייברים של ati , אתה כמעט ולא יכול לעשות זאת בקשר לאלו של שהרי דרייבר גרוע הם לא הוציאו לאחרונה. (בטווח של יותר משנה לפחות) .

אבל השאלה היא , האם אתה כבעל 9700פרו לא הייתה רוצה שהכרטיס יחזיק מעמד במשך כ5 שנים או אפילו יותר , בהתחשב בעובדה שלא מדובר בכרטיס של 600 שח , אלא כרטיס של כ2000 שח כיום. וזו הוצעה רצינית. על אחת כמה וכמה אם מדובר ב9700פרו AIW - ששם גם לאחר שהכרטיס כבר איננו הדבר החזק ביותר בתחום המשחקים , אופצית הVIVO והTUNER שלו אמורים להיות שימושיים במשך years to come.

לדעתי , אין לי ספק כי ATI השתפרה בתחום הדרייברים שלה (והנסיון שלי עם ה8500 מראה זאת) , המבחן האמיתי שלה יהיה מבחן הזמן...

בנוסף , הסכם כמו זה של ושל EA - אין להתעלם ממנו.

הכל נכנס בשיקול , ולכל צרכן יש את הדגש שלו - זו הנקודה שלי , אז אני "פחדן" בכך שכיום אני מרגיש טוב יותר לקנות מוצר של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתווכח גם על טיב הדריברים של ניודיה

שכן צריך לעשות כל מיני טריקים בין הדריברים עד שמוצאים את המתאים

ביחוד לכרטיסים ישנים דוגמא: לפני הרדאון היה לי TNT2

מאז הXP הTV-OUT לא עובד והייתי צריך לעבור על 5 דריברים עד שמצאתי

את מה שמתאים לי

חברה שמוציאה כל כך הרבה דריברים ואחר כך אומרים לאנשים לנסות 5 דריברים שונים

כדי לנסות לפתור בעיות שמתעוררות לא נקרא דריברים איכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לך זה בעייה ספציפית שלא הייתה לאף אחד אחר.

בדרייברים קודמים של ATI יש בעיות תאימות חמורות ביותר, שמשותפות למלא משחקים, עד כדי כך שהם אפילו שמו את זה בREADME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי הנה הסקרין שוט שהבטחתי, יש לציין שהוא צולם ברזולוציה 1600X1200 ב-32BIT. אתם לא רוצים לדעת איך המשחק פעל :)

143905pic2.JPG

שימו לב לקווים המכוערים האלה שיש לי בכל משחק... התמונה אולי לא מראה אבל מסביב לכל מודל או משהו בכל משחק אני רואה את הקווים המגעילים האלה, אם אני לא טועה זה מה ש-AA מתקן, הוא מחליק את הקווים. תקנו אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי הנה הסקרין שוט שהבטחתי, יש לציין שהוא צולם ברזולוציה 1600X1200 ב-32BIT. אתם לא רוצים לדעת איך המשחק פעל :)

143905pic2.JPG

שימו לב לקווים המכוערים האלה שיש לי בכל משחק... התמונה אולי לא מראה אבל מסביב לכל מודל או משהו בכל משחק אני רואה את הקווים המגעילים האלה, אם אני לא טועה זה מה ש-AA מתקן, הוא מחליק את הקווים. תקנו אותי אם אני טועה

הקווים האלה זה כלום אתה צריך לראות איך unreal 2 נראה בלי AA וכן AA מחליק את הקווים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שיחקתי באנריל 2 אני יודע איך זה נראה! ה-SS הזה מפרילאנסר זה עוד איכות מעולה יחסית לכרטיס מסך שלי שכמעט נשרף בזמן צילום ה-SS! הקווים האלה פשוט מכוערים הם על המבנים ועל האנשים ומראים נוף יפה והקווים האלה הורסים הכל!!! מעניין עם גם בכרטיסי מסך הטובים של (סדרת ה-TI) יש כזאת איכות בלי AA ו-AF כי אם כן אז בטוח יותר שווה לקנות את הרדאון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יהיה מעניין שמישהו יעלה תמונה מכרטיס מסך של ATI ,כמובן מכרטיס שמקביל ברמתו ל 2 (מפני שהתמונה

כאן היא מכרטיס 2 )

, אין לי מושג איזה דגם של ATI זה צריך להיות (8500 ? ), חלקכם בוודאי יודעים.

התמונה צריכה להיות באותה הרזולציה(1600 על 1200 ) של אותו המשחק , וכמובן ללא AA , וללא AF , ואז

נוכל לראות אם דברי לב היו נכונים.

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוה! הנה דוגמא מצויינת! לא סתם משחק אלא משחק של מייקרוסופט!

אני רוצה לראות את המשחק נראה שונה /רע יותר על R8500

נ.ב. לא היית חייב לצטט את התמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון דר. זעתר תוריד פרופיל ומהר, ותפסיק כבר לפנות על המנהלים כאילו שאתה טלית שכולה תכלת (מזכיר ילדים בגן, אני אגיד אותך לגננת, מזה הדבר הזה ? אתה סטודנט או תינוק ?), תפסיק כבר עם "רמת הדיון" המתנשאת הזאת שלך ותתחיל לדבר תכלס!

ATI כפי שאתה יודע היום נמצאת בפסגה, וזה שאולי GF2 יותר טוב מR8500 וגם על זה אני בספק לא אומר כלום על הכרטיסים החדשים שלה, היום אנחנו בשנת 2003 לא 2001 ואנחנו לא מדברים על מה שהיה אלא על מה שיש ויהיה וכמה שקשה לך להבין משהו וזה באמת חבל... אבל היום ה9500PRO יותר טוב מהTI ומה 5600FX ה9700PRO יותר טוב מה5800FX וה9800PRO פשוט יותר טוב מכל כרטיס אחר בשוק נכון להיום, וגם איכות התמונה שלו היא לא מן העולם הזה, ולא, לNVIDIA אין איזה AA או AF מובנה אוטומתי, אתה חייב להפעיל אותו כפי שאתה צריך בATI, אני לא הולך עם שום עדר, אני הולך עם היגיון, וההיגיון שלי אומר שמה שנותן יותר ביצועים במחיר משתלם יותר, שווה יותר.

ד"א כל טסט שעושים אז מפעלים איתו דרייבר אתם יודעים... נכון להיום אני לא יודע איך הדרייברים שלהם אני פשוט יודע שהכרטיסים החדשים של החברה + הדרייבר הכי חדש מבית ATI יותר טובים מהכרטיסים החדשים של NVIDIA + הדרייבר הכי חדש שלהם וזאת עובדה שניכרת בכל מבחן אפשרי ובכל משחק. כל אתר חומרה בעולם יודע זאת והתוצאות לא משקרות.

בכלל עם כבר מדברים על NVIDIA אז חברה שחותמת על הסכמים עם חברות אחרות בשביל שיתאימו את הכרטיסים שלהם למשחקי המחשב רק מראה כמה שהחברה במצוקה ויכולות הפיתוח שלה נמוכות ורק ע"י הסכמים מלוכלכים היא יכולה להציל את עצמה...

מה אתם יכולים להגיד על זה? אין פשוט מה לומר ותפסיקו להתחכם, חומרה = מתמטיקה ומתמטיקה לא משקרת, זה מקצוע עובדתי.

למה לכם לריב ? למה אתם כותבים מגילות ? משעמם לכם ? תנו למספרים לדבר, תגשו ל ותחפשו מבחנים של הכרטיסים השונים ותגיעו למסקנה בעצמכם.

אתם סתם משפילים את עצמכם והמניעים שלכם לא ברורים בכלל, סתם - ללא סיבה, אדם קם בבוקר ומחליט שהוא נציג בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...