הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

אחד האנשים היותר חוצפנים בפורומים...

אתה בא מהעיתונות ? מזה הסגנון דיבור הזה שלך ?

איך אתה מנפח כל דבר ?!

אז ככה:

כרטיס המסך של NVIDIA, יותר נכון ספינת הדגל שלה ה FX 5800 Ultra הוא כרטיס שתופס מקום PCI בנוסף לAGP, נתחיל מזה... אחר כך הוא נציין גם את העובדה שאם יש אנשים בעולם הזה שמנסים לעשות OVERCLOCK ויש להם בעיות עם רעש אז עוד לא קם המאוורר שעושה רעש כמו כרטיס המסך הזה, אחר כך אתה בא ובודק ביצועים ? הRADEON9700PRO יותר טוב ממנו כשאתה מפעיל AA ו AF וגם לפעמים בלי (והוא לא מתקרב בכלל בכלל לדברים שציינתי על ה FX), עכשיו לגבי הנושא הכי חשוב, מקביל לביצועים אפילו זה המחיר.

FX 5800 ULTRA בארצנו ובימינו אלה אדון נכבד שלי עולה יותר מ3 אלף שקלים חדשים, לעומת הR9700PRO שעולה פחות מ2 אלף שקלים חדשים (באמת מעניין מה נבחר).

עכשיו לגבי ה9800PRO, עוד כרטיס מנציח מATI, מחיר קצת גבוה בהתחלה אבל עדיין הרבה יותר נמוך מהFX ועוד פעם נותן ביצועים הרבה יותר טובים ומשתלמים ובכלל לא מפריע מבחינת רעש, תופס מקום AGP וזהו כפי שכרטיס מסך צריך.

עוד פעם באמת שאלה מעניינת במה נבחר...

הNV35 ? מזה? אין דבר כזה עכשיו וזה בכלל לא הנושא כאן, למען האמת אין לי כלום נגד , אני דיי מחבב את החברה למען האמת ויש לה מוצרים דיי מוצלחים, אני מאוד מקווה שהחברה תוציא כזה כרטיס שיהיה פי מליון יותר טוב מה9800PRO, אני רוצה תחרות ואני רוצה שיפור ביצועים.

אני לא יודע עם "המוח" שאמר את הדברים האלה מודע לעובדה שיש היום סדרת ULTRA FX , שהדגמים המיתקדמים שלה

לא יורדים משום כרטיס של ATI , אלא להיפך , הם חזקים יותר. (אני לא יודע אם במוח הזה שלך זז משהו כשכתבת את זה, כי אצלי כן ואני זה שבדקתי וקראתי וקראתי וקראתי עוד קצת ועשיתי השוואות ובדיקות מחירים בעשרות אתרים ואלפי כתבות)

אני חשבתי שאתה מדבר על הTI כי אם דברת על הFX כנראה שאתה באמת לא מבין הרבה... וזאת בגלל הדברים שציינתי קודם.

דרך אגב, אף אחד לא מזכיר עכשיו את ה9800PRO כל כך כי דבר ראשון הוא מחוץ לתקציב בימים פורחים אלו... ודבר שני המחיר שלו ביחס לביצועים עדיין לא מצדיק קנייה וה9700PRO שנותן ביצועים לא הרבה פחות טובים ומחירו טוב.

חוץ מזה, אמרת שאתה לא רוצה להיכנס לויכוח נכון ? מסכים איתך איש, אמרתי - נכון, אני גם לא רוצה להיכנס לויכוח ואף אחד גם לא מתוכח עם עובדות והן שהכרטיסים מבית ATI כרגע שולטים בשוק, זה מה יש.

יש לך עוד שאלות מר. יפה נפש ? (סליחה פשוט הייתי חייב מתנצל מראש מכובדי)

הציניות שלך פשוט נוזלת לך מהפה.

נ.ב

Dino תודה על התמיכה וההבנה.

עוד נ.ב קטן

כתבתי את ההודעה הזאת לפני שהגבת עוד פעם, עכשיו עצבנת אותי כפליים, אתה שונא בני נוער או משהו ? יש לך בעיה אם ילדים מתחת לגיל 18 ? אני מקווה שהיית מתבטא ברמה של דינו בגיל שלך היום, לא בגיל 13.

וכן אני בן 16 ואני לא יודע בן כמה אתה אבל בן כמה שלא תהייה לא נראה שההעלבות שלך מזיזות למישהו וגם נראה לי שאני כותב בצורה הרבה יותר בוגרת ממך בעוד שאתה כותב כמו איזה ילד מתלהב שחושב שהוא מבין משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ישנו דבר נוסף ששכחתי לציין:

והוא כרטיסי VIVO , ב , אתה יכול למצוא את הכרטיסים האלה בקלות , וכמעט שאין תוספת מחיר.

לגבי ATI , בארץ קשה מאוד למצוא 9500 , 9700- AIW , ואם כבר מוצאים (זה קשה מאוד) , אז יש

תוספת מחיר רצינית .

סתם עוד נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים ניסיתי לא להיתווכח , רמת העוינות כאן גבוהה מדיי , וחבל.

בכל אופן לא אוסיף דברים נוספים , מפני שאמרתי את כל מה שהיה לי , ואם למישהו יש שאלות , אז כל התשובות שלי כבר

נתונות , בהודעות הקודמות.

לסיכום אומר:

מי שיותר חשוב לו רעש , שיבדוק ויראה מה יותר טוב לו

מי שיותר חשוב לו ביצועים , שיבדוק ויראה מה יותר טוב לו

מי שחשוב לו VIDEO IN , שיבדוק ויראה מה יותר טוב לו

מי שחשוב לו המחיר , שיבדוק ויראה מה יותר טוב לו

מי שחשוב לו תאימות של כרטיס עם כל סוגי החומרה , והתוכנה , שיבדוק ויראה מה יותר טוב לו

מי שיותר חשוב לו להמתין ולראות מה הכרטיס הבא שיהיה הכי טוב , שיבדוק ויראה מה יותר טוב לו

וכו' וכו'

מי שחשוב לו ללכת בשיטת העדר , שלא יבדוק כלום , ופשוט יקנה ATI .

מי שיבדוק אחד לאחד את כל הצדדים ,יוכל לבחור או ב ATI או ב , בהתאם לצרכיו.

הערה אין לי שום דבר נגד נוער , רק שטבעי שילד בגיל 16 יגיב בהיתלהמות , ובצורה שהוא חושב שהוא יודע הכל ,

בדיוק כמו שתינוק בגיל שנה עושה קקי בחיתול , אלא דברים טבעיים , לעומת זאת אם הבן אדם כבר הגיע לגיל מבוגר יותר,

ועדיין מיתנהג בצורה של ילד בגיל 16 , אז יש לנו כאן בעייה.

תודה

מבחינתי אפשר לנעול את האשכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אין לך מה לומר, אתה ? הצחקת אותי עכשיו.

אתה יוצא מזה עוד יותר מגעיל משנכנסת, שתוכל להגיד את המילה האחרונה אה ?

כאילו, אם אתם מגניבים ורוצים למרוד כמוני כי אני הולך נגד כולם אז תקנו FX, תצאו פריירים מפגרים ותקבלו פחות.

ואם אתם רוצים ללכת עם העדר כמו מטומטמים אז תקנו ATI כי זה מה שיש לכולם.

[ירידות צונזרו]

מצידי אפשר לפתוח את הדיון הזה לעוד אנשים שכולם יגידו לך מה הם חושבים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להמשיך לנסות להיתווכח , אבל אני לא אשתף פעולה, הכל כבר נאמר , וכל אחד יעשה את החשבון שלו.

אגב אני מתכנת מחשבים , ועכשיו לומד מינהל עסקים באוניבסיטה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זעתר, אני כבר מנסה להחדיר פה לאנשים מה שאתה אומר כבר לא מעט זמן, ובתור מישהו שהוא בעל כרטיס ATI RADEON 9500 PRO אני יכול להגיד לך שהדיעה שלי אובייקטיבית. יש פה המון אנשים שמאמינים במשהו בצורה עוורת. אז אני מסכים איתך, אבל רק רוצה לתקן אותך מעט.

כרטיסי AIW של ATI כוללים הרבה יותר מאשר הVIVO של NVIDIA, לכן המחיר גבוה יותר, כמובן שהמוצר טוב יותר, בוא נגיד שבין VIVO של ATI לשל NVIDIA באמת ממש אין מה להשוות, וככה זה היה תמיד, מאז ומעולם, ה AIW של ATI, אפילו בגירסאת הMAGNUM שלו הוא אחלה.

בתקציב של RADEON 9500 PRO אין לו מתחרים. במחיר של 1100 שקל אתה מקבל חתיכת ביצועיסט במיוחד בAA ו AF, הביצועים צונחים אולי ב 5% מהרגיל לעומת סדרת 4ti 4x00 שפשוט צונחים, והיה לי וויכוח על זה כבר פה בפורום ומה אני אגיד לך, טעיתי מסתבר שהכרטיס מלך. זה שיש לאנשים בעיות זה נובע מדברים אחרים, למשל אומרים פה שמשחקים לא עולים, אולי כדאי להסיר דרייברים להתקין מחדש, אני בכלל עם כל הבאת חומרה חדשה למחשב עושה פורמאט (כ. מסך, מעבד, לוח אם), והכי כדאי לדעתי (אם המשחק מקורי כמובן) להציץ באתר של חברת המשחק ולחפש פאצ'ים ותיקונים, כי באמת יש מצב לחוסר תאימות, אבל בגלל שחברות המשחקים רואות שמה לעשות הRADEONים תופסים תאוצה, מוציאים תיקוני תאימות דוגמה של max payne, splinter cell ו generals CnC.

עוד דבר שאהבתי בכרטיסי ATI, שלא משנה על איזו רזולוציה אתה עובד הביצועים נשארים כמעט זהים לחלוטין, תעבוד עם 640X480 או על 1024X1280 ביצועים מאוד דומים, וזה ממש טוב, כי אז זה נותן לך להוסיף עוד דברים כמו AA ו AF ששוב, כשאתה נותן ל 4ti משימה דומה, ב 1024X768 אתה כבר סוחט אותו שלא נדבר על רזולוציות גבוהות יותר.

עכשיו, אומרים שהכרטיסים של NVIDIA תופסים שני סלוטים, אני רוצה לראות את הפסיכופת שישים RADEON 9500 PRO ומתחתיו ובSLOT הPCI הפנוי שיש מתחתיו ישים איזה כרטיס קול או משהו בסגנון. וחוץ מזה היום יש הכל ONBOARD! כרטיס רשת, קול, USB, RAID, SCSI, SERIAL ATA, אז מי צריך בכלל PCI? לי למשל אין אף כרטיס PCI במחשב, וכשהיה לי כרטיס TV PCI אז לא שמתי אותו בדיוק מתחת לRADEON אלא הכי למטה, בPCI הכי נמוך.

עוד דבר בקשר לרעש, נכון לעכשיו כרטיסי fx5800 ultra מיוצרים ע"י לידטק עם קירור שקט למדי והוא עולה 3000 שקל, כרטיס RADEON 9800 PRO עולה 2600, עכשיו, נניח נכון לעכשיו בביצועים במשחקים מאוד חשובים כמו quake 3 וdave 3 הוא באמת מנצח מבחינת ביצועים (שוב, לא בהפרש רב) וגם לא בAA ובAF. אבל לדעתי לאורך זמן במשחקים העתידיים הייתרון של ה fx 5800 ultra יהיה בולט הרבה יותר וגם בביצועי aa af.

מה שNVIDIA הייתה צריכה לעשות עכשיו, במקום לקחת כיוון שונה גמרי בארכיטקטורה שלה ולחזור שלב אחד אחורה מבחינתה, הייתה צריכה לתת קצת 256BIT לזכרונות של ה FX 5800 ULTRA ולייעל מספר באגים שנתגלו, להחזיר לדרייברים שלה את ה AA X16 שהכרטיס תומך בו, וזהו, אבל היא החליטה לרדת רמה ולהתחיל להתחרות, אז אני חושב שלאורך זמן, ה 9800 pro יעלה בביצועיו על ה5900 בעוד שה geforce fx 5800 ultra יעבור את שניהם, אם יישופר וגם אם לא, עדיין יהיה שווה (אני לוקח בחשבון ירידת מחירים).

שוב גם צריך לקחת בחשבון את ה R400 המסתורי, אבל זה צריך לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה 9500 פרו הוא הקלף המנצח של ATI

הוא מכיל את הציפ היוקרתי של ספינת הדגל של ATI אבל במחיר שמאפשר אותו להרבה יותר.

עבור משתמשים שמספיק להם 1024 על 768 עם 32 ביט ו AA AF אתה מקבל ביצועים של כרטיס באלפיים שקל והרחק צפונה

זה דבר שלא היה קיים ב , או ששילמת הרבה וקיבלת הרבה או הסתפקת ב MX

ATI חתכה מחירים על ה 9500 פרו ונאלצה להגביל את המהירות של הכרטיס כדי שלא יגלו שבעצם קיבלת 9700

יש כאן קלף מנצח והראיה שיש ביקוש כלל עולמי שלא מצליחים להתגבר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שNVIDIA הייתה צריכה לעשות עכשיו, במקום לקחת כיוון שונה גמרי בארכיטקטורה שלה ולחזור שלב אחד אחורה מבחינתה, הייתה צריכה לתת קצת 256BIT לזכרונות של ה FX 5800 ULTRA ולייעל מספר באגים שנתגלו, להחזיר לדרייברים שלה את ה AA X16 שהכרטיס תומך בו, וזהו, אבל היא החליטה לרדת רמה ולהתחיל להתחרות, אז אני חושב שלאורך זמן, ה radeon 9800 pro יעלה בביצועיו על ה5900 בעוד שה fx 5800 ultra יעבור את שניהם, אם יישופר וגם אם לא, עדיין יהיה שווה (אני לוקח בחשבון ירידת מחירים).

שוב גם צריך לקחת בחשבון את ה R400 המסתורי, אבל זה צריך לראות.

לא הבנתי ממש מה שאמרת, ה- 5900U יש לו רוחב פס של 256BIT לזכרונות ו-8 צינורות עיבוד

ולפי שמועות הוא משתמש במאורר רגיל ולא במפלצת כמו של ה-FX5800U, יכול להיות שזה יהיה קלף מנצח,

אבל לדעתי לא כי כל הנתונים של הכרטיס כבר נמצאים ב-R9800P של ATI ונראה לי שעדין ה-9800פרו של ATI

יהיה יותר זול ככה שלא נראה לי שזה מה שיציל את .

Nvidia צריכה להוציא כרטיס לשוק ה-"בינוני" שיתחרו בכרטיסי ה-9500פרו וה-9600פרו וה-9700 לא פרו.

כי בתכלס אין לה סיכוי בשוק ה-HIGH END בשנה הקרובה, אני בטוח שה-FX5900U לא יעבור את ה-R9800Pro,

במיוחד לא ב-AA ו-AF, והאיכות תמונה שלו תהיה יותר נמוכה, ה-TV/OUT שלו לא יהיה איכותי כמו בכרטיסי ATI,

ככה שאני לא רואה עתיד ורוד ל- בשוק הגבוה, ועוד ש-ATI תוציא את ה-R400 אז בכלל.............

דעתי האישית {תזכרו שזו דעתי אז לא להתחיל להתווכח}: ATI תשלוט בשוק כרטיסי המסך לפחות עוד שנה וחצי.

אם בודקים בתכלס לא מצליחה לפתח דברים שיש בכרטיסים של ATI, הכוונה ביצועים יותר טובים ב-AA ו-AF,

מערכות יותר נורמליות שיתנו ביצועים טובים, איכות תמונה כמו של ATI ב-AA ו-AF, ואיכות TV/OUT,

ולא באוקוספוקוס הוא יקבלו את כל זה, הם יצטרכו לעבוד קשה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתם יודעים ששוק כרטיסי המסך הביתי הוא לא העיסוק היחיד של נבידיה כך שגם אם היא לא תצליח בזה יש לה את שוק כרטיסי המסך המקצועיים והצ'יפים שלה למעבדים (NFORCE) ואני בטוח שעוד כמה דברים. נבידיה מכוסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בכרטיסי המסך שלה היא מכוסה, רוב המשחקים היום בנויים על שיידרים ורנדרים של חברות כמו INFOGRAMES, UBI-SOFT וEA GAMES עובדים צמוד אליה, ומפתחים משחקים על בסיס השיידרים שלהם, ולא רק בPC אלא גם בXBOX, נווידיה מייצרת גם צ'יפים גראפיים לXBOX, ככה שהיא מרחוק מלפשוט רגל ואולי אפילו יותר רחוקה מATI.

אבל עזבו, אתם גם ככה מסתמכים רק על הFPS באתר של טום וזה האלוהים שלכם, מנחה הדרך.

אתם מתעלמים מהרבה עובדות בשטח שבעצם כן נותנות לNVIDIA את הייתרון העתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA משחקת משחק מלוכלך בזה שהיא עושה את זה

אבל למרות זאת ATI מצליחה לעלות על המיחשולים!!!

אתה נראה לי אשכרה איזה עובד של ATI או סוכן מכירות שלהם או משהו... כבר כתבת איזה 20 הודעות על כמה ש-ATI מעולים ו- הם חרא. (לא שיש לי משהו נגד ATI אני אוהב את שתי החברות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...