קניתי היום תatp3 - לא התלהבתי בכלל. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום תatp3 - לא התלהבתי בכלל.

asi1998

Recommended Posts

אתם פה...מסיקים חופשי מסקנות..

איפה ראית שהוא ציפה שהמערכת תיהיה בהספק אימתני של הZ5500?

הוא ציפה להספק גבוה יותר, מה שאין למערכת בפועל.

אתה לא מצפה לקבל מערכת מושלמת ב370 ש"ח, נכון? כי אם כן אתה הוזה.

ואתה יכול להתכחש כמה שאתה רוצה, ביחס למחיר הATP3 מעולה! אין זה פלא שהם נמכרים למעלה מ9 שנים. זה מטורף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אלייך הייתה הופנתה התגובה.

לא שמתי לב אפילו לתגובה שלך, התגובה כלפי Henz16.

אבל אם נתייחס לתגובה שלך, לא בידיוק הבנתי איך מישהו שלא שמע מעודו את הרמקולים ידע איזה איכות הוא יקבל? כי הרמקולים נחשבים לטובים ביותר ביחס למחיר שלהם, מה שאומר שהאיכות ביחס למחיר צריכה להיות עדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהרמקולים האלה לא טובים?

אמרתי דווקא שהם מעולים למחיר שלהם

הוא לא דיבר אליך :kopfpatsch:

אתה רואה שהוא כתב "איפה ראית שהוא ציפה שהמערכת תיהיה בהספק אימתני של הZ5500? " , ואתה לא כתבת על הZ5500 נכון? אז מין הסתם הוא לא פונה אליך תפעיל קצת את הראש.. :s07: ותראה ש-Henz16 הוא זה שכתב על הZ5500..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פה...מסיקים חופשי מסקנות..

איפה ראית שהוא ציפה שהמערכת תיהיה בהספק אימתני של הZ5500?

הוא ציפה להספק גבוה יותר, מה שאין למערכת בפועל.

אתה לא מצפה לקבל מערכת מושלמת ב370 ש"ח, נכון? כי אם כן אתה הוזה.

ואתה יכול להתכחש כמה שאתה רוצה, ביחס למחיר הATP3 מעולה! אין זה פלא שהם נמכרים למעלה מ9 שנים. זה מטורף!

א, אין לי עודף כסף בכלל ,אני עובד קשה בשבילו.

ב, אני לא בא להחצין שום דבר חומרי שיש לי ,ממש לא ,אני לא אדם כזה וזה לא יעזור לי בחיים,ג, באתי בסך הכל לתת איזושהי ריזיקה לגבי המציאות ,אנימתעסק בהקלטות וכו' וכו' ,לחבר שלי יש את הרמקולים האלה כבר שנתיים ,הם אכן אחלה ,אבל אני רוצה שפותח הדיון יהיה ריאלי לגבי מה שהשקיע לעומת מה שיקבל.

ז ה ה כ ל !!!!!

ואתה לא חייב לדבר ברמה כל כך "גבוהה" ,

שיהיה חג שמח, הכי חשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, העוצמה בהחלט יכולה להיות תלויה בכרטיס קול. אצלי, על אותה מערכת , הבדלי העוצמות בין ה-Realtek ALC880 ל-Audigy 2 ZS היו גדולים מאוד. אולי בשביל לשמוע הבדל באיכות היית צריך להקשיב היטב, אבל הבדלי העוצמות היו ברורים לאוזן בלתי מזוינת, כמו שאומרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עם ATP3 ועברתי עכשיו מהכרטיס קול של לוח האם (Gigabyte DS3) לכרטיס Audigy 2 value. עוצמת הקול ירדה די משמעותית.

אבל אני לא מבין למה אתם צריכים עוצמות כל כך גבוהות... חבל על האוזניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים פה על רמוקולים 2.1 קטנים ואיכותים.

מצפים שהם יהיו בעוצמה של הרמקולים שיש בהופעות רוק שכל השכנים ישמעו אתם שומעים דיכאון.

רמקולים לפני שקונים צריך לבדוק כמו עוד הרבה דברים . למישהו מסוג X נשמעים יותר חזקים ויותר איכותים ולמישהו אחר אותם נישמעים גרוע ומסוג Y נישמעות יותר טוב.

אני מבין שקניתה אותם לא מיזמן אם יש לך עדין אפשרות תחזיר ותחליף באחרים רק לפני זה הייתי ממליץ לך להקשיב ולעשות השוואה בחנות אם יש אפשרות או אצל מישהו שיש דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא דיבר אליך :kopfpatsch:

אתה רואה שהוא כתב "איפה ראית שהוא ציפה שהמערכת תיהיה בהספק אימתני של הZ5500? " , ואתה לא כתבת על הZ5500 נכון? אז מין הסתם הוא לא פונה אליך תפעיל קצת את הראש.. :s07: ותראה ש-Henz16 הוא זה שכתב על הZ5500..

מה אתה קופץ בכלל הבנתי לבד אחרי שהוא הסביר . אם אין לך משהו לכתוב לגביי הדיון אז אל תגיב סתם .

בקשר לזה שמי שקונה את הרמקולים צריך לדעת בערך איזה איכות הוא יקבל , לא התכוונתי שידע 100% אלא שידע בערך שיחשוב קצת איזה איכות אפשר לקבל ב400 שקל ,

לדוגמא שאני קניתי את הX-540 שלי לא שמעתי אותם לפני אבל ידעתי בערך למה לצפות במחיר של 650

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים פה על רמוקולים 2.1 קטנים ואיכותים.

מצפים שהם יהיו בעוצמה של הרמקולים שיש בהופעות רוק שכל השכנים ישמעו אתם שומעים דיכאון.

רמקולים לפני שקונים צריך לבדוק כמו עוד הרבה דברים . למישהו מסוג X נשמעים יותר חזקים ויותר איכותים ולמישהו אחר אותם נישמעים גרוע ומסוג Y נישמעות יותר טוב.

אני מבין שקניתה אותם לא מיזמן אם יש לך עדין אפשרות תחזיר ותחליף באחרים רק לפני זה הייתי ממליץ לך להקשיב ולעשות השוואה בחנות אם יש אפשרות או אצל מישהו שיש דומים.

לא לכולם יש אפשרות לבדוק/לשמוע את הרמקולים, ובגלל זה (ניתן לומר אצל חלק - בין היתר) פותחים כאן נושא וחווים דעת עליו.

אין דבר בעולם שכולם יהיו מרוצים ממנו, יש דבר ש99.9% יהיו בעדו/מרוצים, והשאר לא, ויש מוצר ש65% יהיו מרוצים והשאר לא. כאן נמדדת ההצלחה.

ובמקרה של הATP3 אחוז המרוצים יותר קרוב ל99.9%.

מה אתה קופץ בכלל הבנתי לבד אחרי שהוא הסביר . אם אין לך משהו לכתוב לגביי הדיון אז אל תגיב סתם .

בקשר לזה שמי שקונה את הרמקולים צריך לדעת בערך איזה איכות הוא יקבל , לא התכוונתי שידע 100% אלא שידע בערך שיחשוב קצת איזה איכות אפשר לקבל ב400 שקל ,

לדוגמא שאני קניתי את הX-540 שלי לא שמעתי אותם לפני אבל ידעתי בערך למה לצפות במחיר של 650

לא נכון לטעמי, כרגע קראתי ביקורות על הZ4 (שעולה 610 ש"ח) ולמרבה הפלא הביקורות לא היו אוהדות כלפיי הרמקולים. "המחיר שלהם גבוה מדיי לאיכות" אם ניתן לסכם את זה במשפט אחד, זה מה שמאפיין את הרמקולים. ולכן אנו שואלים פה. ובגלל זה פתחתי נושא כאן שמי שיש לו ניסיון עם הרמקולים יעזור לי, ובנתיים אף אחד לא הגיב שם.

מנגד יש כמובן את הATP3 שהם סט עם יחס עלות/תועלת מבין הטובים, אם לא הטוב ביותר שקיים בארץ. כמו במארזים, ה6A19 המארז העתיק והקשיש שלמרות גילו המופלג נותן יחס עלות/תועלת מבין הטובים שיש, אם לא הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה לפותח הת'ראד: עד איפה בערך אתה מסוב את החוגה של הווליום, שהם לא מספיק חזקים בשבילך, ומה ההגדרות של הווליום בתוכנה?

כי אני פשוט לא יכול להיות בחדר אם אני שם אותם ליותר מחצי מהווליום.

נראה לי שאתה עוד אחד מאלה שמגדיר איכות של לפי כמות הרעש שהם עושים ולא לפי איכות הסאונד... ועל זה נאמר: רק בישראל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה לפותח הת'ראד: עד איפה בערך אתה מסוב את החוגה של הווליום, שהם לא מספיק חזקים בשבילך, ומה ההגדרות של הווליום בתוכנה?

כי אני פשוט לא יכול להיות בחדר אם אני שם אותם ליותר מחצי מהווליום.

גם לי זה היה קצת מוזר, לא הגעתי אף פעם לפול ווליום עם הATP3 שלי. הרעש פשוט חזק מידי בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, העוצמה בהחלט יכולה להיות תלויה בכרטיס קול. אצלי, על אותה מערכת , הבדלי העוצמות בין ה-Realtek ALC880 ל-Audigy 2 ZS היו גדולים מאוד. אולי בשביל לשמוע הבדל באיכות היית צריך להקשיב היטב, אבל הבדלי העוצמות היו ברורים לאוזן בלתי מזוינת, כמו שאומרים.

קבל חיזוק,עם האון בורד הווליום יורד אצלי בחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...