קניתי היום תatp3 - לא התלהבתי בכלל. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום תatp3 - לא התלהבתי בכלל.

asi1998

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אהבת? תמכור עכשיו. אל תחכה כמה ימים. פרסם הודעה באתר שאתה מעוניין למכור וקנית את הרמקולים היום.

אני מעריך שתוך שעות יהיו אצלך תגובות לרכישה. לא מעט מחפשים את הרמקולים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אוהב את הסיכון הזה.

למה?

לא חסר אנשים שלא אוהבים מוצרים יד 2 שהיו אצל המוכר המון זמן, כל עוד הוא ימכור את זה עוד השבוע זה כאילו הם קנו ישירות מהחנות חדש.

עד אז אולי יצאו חדשים, מי יודע?

מה הוא יעשה בנתיים עם הרמקולים? יסבול?

ולמה אתה חושב שאנשים פראיירים? שיקנו במחיר מופקע? רק בגלל הראש הנוכל הזה הוא לא יצליח למכור את הרמקולים אם הוא ילך בדרך שלך ואנשים בכלל לא יגיבו למכירה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם קשור לאיזה כרטיס קול יש לך אם יש לך מובנה אז כמובן שזה לא יהיה איכותי

מש לא נכון, כרטיסי הקול של היום (onboard) מספיקים בהחלט למערכת כזאת,

חבר'ה!!! להתעורר :kopfpatsch:

מה חשבתם? 380 שקל וזהו? אתם מסודרים?

לי יש זוג מוניטורים ששווים 7500 ש"ח ורק זוג כבלי ה pl שלהם עולה כמו ה ATP3 ,אז צאו מזה שזאת מערכת טובה,

אני לא יודע למה אתם רגילים אבל זה ממש לא זה, 380 שקל זה אולי אחד מתוק מערכת שלמה שהיא סבירה....

תחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה

אני לא אמרתי שיש לו כרטיס מובנה אמרתי שאם יש לו כרטיס מובנה אז שלא יצפה לאיכות ,

מה זה כרטיס קול מספיק ? אין דבר כזה כרטיס קול מספיק זה לא כרטיס מסך כל כרטיס קול יפעיל את הרמקולים אבל באיכות אחרת

באמת עד 400 שקל אלה רמקולים משתלמים מה חשבת שתקבל מערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מש לא נכון, כרטיסי הקול של היום (onboard) מספיקים בהחלט למערכת כזאת,

חבר'ה!!! להתעורר :kopfpatsch:

מה חשבתם? 380 שקל וזהו? אתם מסודרים?

לי יש זוג מוניטורים ששווים 7500 ש"ח ורק זוג כבלי ה pl שלהם עולה כמו ה ATP3 ,אז צאו מזה שזאת מערכת טובה,

אני לא יודע למה אתם רגילים אבל זה ממש לא זה, 380 שקל זה אולי אחד מתוק מערכת שלמה שהיא סבירה....

תחשבו על זה.

המשפט הראשון שלך היה חכם. אבל מה שבא אח"כ... ביזיון. הרסת..."השתיקה יפה לחכמים".

זו לא חוכמה, גם אני יכול לבוא עכשיו לפורום כלי ולומר.. ה"פרארי ספיידר 360 שלי עדיפה בכמה סדרי גודל על הHonda Civic שלכם, רק השסתום של המנוע מקדימה שווה את כל הCivic".

הכל יחסי, זה שאתה פריק של מערכות סטריאו/סאונד / יש לך עודף כסף , לא אומר שכולם ככה ואתה לא צריך להשוויץ בזה בצורה כזו, מה שאני מרגיש שאני רואה את התגובה שלך זה רק בוז כלפייך!

יחסית למחיר שלה הATP3 מעולה, ואין לך מה להגיד בנושא, זו עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...