Philips 190P7EG - מסך 19' זול מבוסס MVA? עלול להיות גם TN - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Philips 190P7EG - מסך 19' זול מבוסס MVA? עלול להיות גם TN

tmpusr

Recommended Posts

מה כבר יכול להיות איכותי ב22''?

אם אתה קונה מסך 22'' לטעמי אין טעם להשקיע יותר מהמחיר הזה

דגמים של החברות האלו מתומחרות ב1350 ש"ח +- :

BENQ,CHIMEI,MAG,ASUS

אגב, proview אני אף פעם לא ממליץ לך לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש פה קצת בלבול מצד איסטרוניקס...

הם מציעים למכירה באתר מכירות די מוכר, את הדגם הזה ה-190P7EG, והם רושמים שזה פאנל IPS לא MVA.

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1MF190P7EG

אז אתם אומרים שוודאי שדגם הנ"ל שהם מוכרים בארץ הוא MVA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו בלינק בעמוד הראשון - הם אכן מתבלבלים.

יש את ה-190P7ES שהוא זהה לחלוטין רק בצבע כסף (S) ולא אפור (G).

בדגם ה-ES אכן יש "הגרלת פאנלים" - TN, MVA או בתלות בסיומת.

אני מבקש ממי שקנה את הדגם ליצור קשר ונעשה בדיקה פשוטה מאוד כדי לקבוע את סוג הפאנל:

1. שב/י מול המסך עם רקע בהיר. במעבר לעמידה (צפיה מלמעלה), אם המסך "מחשיך" באופן דרסטי - מדובר בפאנל TN ללא ספק.

2. התבוננו מהצד במסך עם רקע שחור בחדר חשוך. אם מתקבל גוון סגול - מדובר בפאנל בוודאות.

3. אחרת - מדובר בפאנל כלשהו.

לנציגי החנויות שמחזיקים את המסך במלאי - אנא ערכו את הבדיקה וחזרו עם תוצאות ;)

היתרון לקנות בלינק שנתת הוא בהתחייבות על סוג הפאנל - אם תקבלי בפועל מסך מבוסס TN תוכלי לבטל את העסקה ללא חשש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מאיסטרוניקס צילום של המדבקה של המסך - מדובר בפאנל P-MVA מדגם M190EG01 כפי שמופיע ב-TFTCENTRAL ו-FLATPANELS

m190eg01yz7.th.png

הבנתי שיש בחנויות דגמים עם פאנלים אחרים שאינם מופיעים במאגר הנ"ל - תבקשו שיקריאו לכם את מספר הדגם מהמדבקה.

אם קיבלתם דגם אחר - העלו אותו לכאן וננסה לברר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שלי בדיוק נפטר..ורציתי לדעת אם אכן כדאי לקנות את המסך מסוג פנאל MVA..והאם הוא יתאים למשחקים,בעיקר משחקי FPS ולכן הסיכוי למריחות גדול יותר ,או שפשוט לקנות איזה מסך פאנל TN,או VP930 מTMS וזהו..?

התקציב המקסימלי הוא כ-1800ש"ח.. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא פתח ת'רד נפרד - זה לא המקום!

בתקציב הזה ולגיימיג בלבד (ולא לשימושי טקסט ממושכים!!!), קח 22' רחב בסביבות 1600 ש"ח כמו האסוס או הסמסונג המצויינים.

מבוסס TN אך בגיימינג זה מורגש הרבה פחות והגודל, הרזולוציה הגבוהה והאספקט הרחב מפצים מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שלי בדיוק נפטר..ורציתי לדעת אם אכן כדאי לקנות את המסך מסוג פנאל MVA..והאם הוא יתאים למשחקים,בעיקר משחקי FPS ולכן הסיכוי למריחות גדול יותר ,או שפשוט לקנות איזה מסך פאנל TN,או VP930 מTMS וזהו..?

התקציב המקסימלי הוא כ-1800ש"ח.. תודה

תראה מבירורים על המסך הזה הבנתי שאם הוא בא אם פאנל MVA אז מדובר באותו פאנל בדיוק כמו VP 930 כך שביניהם הפיליפס לוקח בגלל המחיר (גם אם יהיה קצת נחות בארגונומיה, תאורה וכ"ו למרות שלדעתי הוא לא יפול ממנו בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה פיזית של מסך עם פאנל מדגם HNP7190T מדובר בפאנל TN ללא צל של ספק (המסך המדובר מסוג 190P7EG/10). על פי איסטרוניקס ה-190P7EG/00 ככל הנראה לא ישווק לציבור (פאנל MVA בוודאות).

את דגם הפאנל ניתן למצוא על האריזה - Model No

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בIQPC הבטיחו שהשבוע יגיע 00.והדגם אף מופיע באתר.למעוניינים שווה לבדוק.

בסופו של דבר מסתבר שהדגם אותו מוכרים ב-IQPC הוא 190P7EG/10, דהיינו הוא מגיע עם פאנל TN:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2137

כנראה שאין מציאות פראיות (נוכח המחיר הנמוך יחסית), ומסתבר שכפי שסברתי קודם ואף נמסר לי בעבר (מחנות מסוימת)- כל המסכים מדגם זה הנמכרים בארץ לצרכנים פרטיים הינם בעלי פאנל TN (אם כי אני לא שולל שיש יוצאי דופן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי איסטרוניקס ה-190P7EG/00 ככל הנראה לא ישווק לציבור (פאנל MVA בוודאות).

באתר של איסטרוניקס מצויינים נתונים אשר עשויים, במצטבר, להוות בסיס לתביעה חוזית בעילות של חוסר תום-לב במו"מ ו/או הטעיה : זמן-תגובה (G2G) של 8ms, ומאידך הדגם הכללי 190P7EG (אם וכאשר לקוח כלשהו יגלה שקנה צג עם לוח-תצוגה מסוג TN - במקום מסוג VA).

לפיכך, עצתי לאיסטרוניקס, היא, לדייק בפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...