Philips 190P7EG - מסך 19' זול מבוסס MVA? עלול להיות גם TN - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Philips 190P7EG - מסך 19' זול מבוסס MVA? עלול להיות גם TN

tmpusr

Recommended Posts

יאיר - תודה רבה!

מבירור עם היבואן הרשמי (איסטרוניקס) הם מתחייבים שלא מדובר בפאנל TN באף אחת מהסדרות שצויינו.

עם זאת, נשאר מלאי מצומצם מאוד (כמה עשרות) ולא נראה שייובאו מסכים דומים בהמשך.

ז"א אפשר לסמוך שבכל מקרה 190P7EG הינו MVA

כלומר מסך איכותי למדיי ?

מישהו יודע איפה הכי זול למצוא אותו ?

מה מדיניות פיליפס בנוגע לפיקסלים שרופים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הייתי אומר את זה, כמו שכתבתי קודם, תגובה מפנדה:

"המסך של הוא מדגם עם פאנל TN

דגם 940T יש עדיין בסניף הראשי, אבל זה האחרון אז רצוי לוודא טלפונית 04-6274005, ולא יהיה אותו יותר

ועוד דגם אחד עם פאנל זה 971P של , אבל הוא יקר יותר מאחרים

חג שמח"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאם זה היה MVA פנדה היו בכיף כותבים את זה.

הם לא היו ממהרים לדעתי לכתוב לי שזה TN, במיוחד שכתבתי במייל ששלחתי להם שאני מעוניין רק בVA.

אי לכך ובהתאם לזו, כמו שכתבתי קודם לשאלה של ronin התשובה היא לא.

מעניין מה קרה עם הנציג של IQPC, הוא הבטיח לעדכן כאן וטרם קיבלנו עידכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ! סורי על העיכוב.... המסך מגיע בגרסת 00. נכנסה כמות מוגבלת למלאי. לגבי תנאי האחריות - בשבוע הראשון - התחייבות ללא פיקסלים שרופים. לאחר מכן, החלפה מעל 3 פיקסלים. תודה !נ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ! סורי על העיכוב.... המסך מגיע בגרסת 00. נכנסה כמות מוגבלת למלאי. לגבי תנאי האחריות - בשבוע הראשון - התחייבות ללא פיקסלים שרופים. לאחר מכן, החלפה מעל 3 פיקסלים. תודה !נ

זה אומר פאנל MVA בוודאות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העדכון יאיר! אם כך מדובר בוודאות על פאנל MVA ויחד עם המידע מאיסטרוניקס אני חושב שזו קניה בטוחה ומשתלמת מאוד.

שאלה: אם אני צריך את המסך בעיקר בשביל וזה התקציב שיש לי האם שווה לקנות מסך רחב TN ו את המסך הזה בכל זאת?

בשביל 90% צפיה ישירה מול המסך בסרטים ו/או גיימינג ה-22' מבוססי TN אכן מומלצים בזכות הגודל, הרזולוציה ובעיקר האספקט הרחב.

הפיליפס הנ"ל מומלץ בעיקר לשימושי טקסט וגרפיקה בתקציב מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העדכון יאיר! אם כך מדובר בוודאות על פאנל MVA ויחד עם המידע מאיסטרוניקס אני חושב שזו קניה בטוחה ומשתלמת מאוד.

בשביל 90% צפיה ישירה מול המסך בסרטים ו/או גיימינג ה-22' מבוססי TN אכן מומלצים בזכות הגודל, הרזולוציה ובעיקר האספקט הרחב.

הפיליפס הנ"ל מומלץ בעיקר לשימושי טקסט וגרפיקה בתקציב מוגבל.

1.אבל התקציב שלי הוא בסביבות ה1200 שקל יש מסכי 22" במחיר כזה?

2. המסך ישמש אותי גם כטלויזיה( דרך כרטיס) האם זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן שאלתי אם המסך הזה עדיף..... :kopfpatsch:

לזה קוראים "גנבת ת'רד" :nono:

פתח ת'רד נפרד בפורום מסכי LCD בנושא ותקבל חוות דעת ממומחים נוספים.

אני אתן לך זמן להעתיק לשם את המידע מפה ואח"כ אמחוק את הפוסטים הלא רלוונטיים. שים לב להבא בבקשה.

אין משמעות לקבוע ש "המסך עדיף"... צריך לשאול "האם המסך עדיף לשימוש X" ועל זה כבר קיבלת תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...