אתם קובעים איך יראה מדור המפרטים המומלצים הבא! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם קובעים איך יראה מדור המפרטים המומלצים הבא!

Dr. n00b

Recommended Posts

DUET קיים רק בנעה במחיר מופקע - 515 שקל. אבל ראיתי אותו IN PERSON והוא יפהפה. חבל.

רציתי מארז זול לHTPC שתומך בFULL ATX כי רציתי לכלול לוחות P35 בלי פשרות בHTPC חזקים במיוחד - כמו אלו שיש היום במאגר.

עושה רושם שאני פשוט אסיר את הדואט, אכניס את הבאך או הטנור למרות מחירם הגבוה יותר, אבל אעדיף להשתמש בלוחות G33 מיקרו עם , עם הNSK2400 המעולה שכבר נמצא במאגר.

לגבי לוחות 780G אני צריך דגמים ספציפיים וביקורות, אם יש - לפי ההעדפה שלך, TMPUSR.

אני הולך לוותר על 690G לחלוטין.

בקרוב אני אפרסם את המסקנות שלי מהדיון הזה - ומחר יתחיל העדכון, בתקווה שעד יום שני יהיה לנו מאגר חדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למחשבי HTPC ישנם המעבדים BE2XXX של שהם קרים,זולים ולוקחים מינימום חשמל.

רצוי לקחת הארדיסק של 500+. פחות קריטי הסוג.

כרטיס מסך: אני חושב שלASUS יש גרסא שקטה ה3650HD שתתן ביצועים טובים מאוד בהאצת HD.

ספק כוח חרישי יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא רואה שום סיבה להשתמש ב-G33. הם במחיר מופקע ובעלי ביצועים נחותים, ודאי ביחס ל-780G למשל.

אם אתה צריך HORSE POWER ל-HTPC מאיזושהי סיבה - שים פנום חזק עם 780G או עם 690V/G + כרטיס מסך לבחירתך.

2. אם אתה רוצה HTPC מבוסס אינטל, קח לוח מיקרו של NVIDIA כמו GA-73PVM-S2H למשל.

ג'ו לא אוהב אותם בגלל שהם לא תומכים בדואל צ'אנל אבל זה ממילא חסר חשיבות ב-95% מהמקרים - ודאי ל-HTPC. הם כוללים רק

שני סלוטים של זיכרון, אבל עם מחירי הרצפה של 2X2G היום זו לא בעיה כלל. הם מפוצ'רים לעייפה, זולים מאוד ובעלי ליבה גרפית חזקה.

3. לגבי לוחות 780G וגם לגבי הפנום בסעיף (1), קרא סקירה בלינק שנתתי קודם: http://tinyurl.com/225473

4. אל תוותר על 690G! הם בחירה מעולה ל-HTPC תקציבי שלא מיועד ל-FULL HD כי עם 720P הם עוד מסתדרים ואפילו עם משחקים קלים.

ה-690V זול מאוד ויכול להוות בסיס מצויין לכל מפרט AMD בו יש צורך לחסוך - למשל בגיימינג תקציבי בו צריך להשאיר מקסימום תקציב

לכרטיס מסך. 4800 עם 690V ו-9600GT למשל הם שילוב עצבני וזול מאוד לגיימינג תקציבי.

למחשבי HTPC ישנם המעבדים BE2XXX של AMD שהם קרים,זולים ולוקחים מינימום חשמל.

רצוי לקחת הארדיסק של 500+. פחות קריטי הסוג.

כרטיס מסך: אני חושב שלASUS יש גרסא שקטה ה3650HD שתתן ביצועים טובים מאוד בהאצת HD.

ספק כוח חרישי יספיק.

מסכים מאוד - חשוב לתת משקל לבחירת רכיבים לחובבי שקט, שקט שנגזר גם מצריכת ההספק של המפרט.

לתכני HD גם HD3450 ואפילו ה-HD2400 מספקים מעל ומעבר...

ל-HTPC ובכלל למפרטים שקטים מומלץ מאוד לקחת HDD גדול ככל האפשר כדי לחסוך את תוספת הרעש/חום/הספק שבהוספת HDD שני ושלישי.

במיוחד כשמגיעים לתכני HD שמסוגלים לסתום גם HDD של 1T תוך כמה חודשים. ההמלצה החמה שלי היא על ה-WD7500AACS בעל נפח אדיר, מחיר טוב והוא שקט וקריר במיוחד.

הנה סקירה מעולה מ-SPCR של גרסת ה-5400 שלו (שמספקת מעל ומעבר ל-HTPC) אך יש גם גרסת 7200 למי שזה חשוב לו:

http://www.silentpcreview.com/article786-page1.html

ובכלל אני ממליץ להיעזר באתר הזה לכל מי ששקט בראש מעייניו:

http://www.silentpcreview.com/article29-page2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתת פה לינק לקוגר, סדרת הספקים הכי יקרה של HEC. זה לא זה

ה DR-AT אלו Zephyr ללא מדבקת "SLI/CF Certified" ובצבע שונה/בלי לדים.

הנתונים שלהם זהים ל ZEPHYR, לא לקוגר. מדובר בזפיר בגרסת OEM.

Pika007, אם תספק הסבר או אסמכתאות כלשהם לטענתך הנ"ל, ייתכן כי ניתן יהיה לקבלה.

ועד אז, אלו הנתונים מדף המוצר שאליו הפניתי באתר היצרן (של סדרת ה-Cougar) :

HEC-PSU-1.png

ואלו הנתונים מדף המוצר של סדרת ה-Zephyr :

HEC-PSU-2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני מוסיף את המעט שלי, רציתי לציין לטובה את היוזמה המבורכת של להכניס את המשתמשים פה לתהליך יצירת המפרטים :xyxthumbs: .

עכשיו למעט שלי: לגבי מארז מעולה ויפה אני רוצה להמליץ על silverstone LC17 שרכשתי היום.

הנ"ל הוא מארז יפיפיה עם איוורור סביר וגודל קטן וכל זה תוך התחשבות בגודל ATX ואפילו אפשרות להתקין בו כרטיסים משוגעים כמו הGTX שברשותי (אם מסירים CAGE אחד של , מה שעדיין משאיר מקום ל3 כוננים שכאלו)

אני רוצה לחזק את ההצעה להשקיע קצת יותר ולקנות שמגיעים עם טוב (נכוותי תרתי משמע מהGTX שלי שעדיין לא מצאתי לו פיתרון).

ועכשיו לטיפה OFF-TOPIC : אני מציע לערוך תחרות מפרטים ! ראש בראש ! נגריל מספר רנדומלי שיהיה התקציב והתחרות תהיה להציע את המפרט הטוב ביותר בתקציב הזה עם הוכחות (למשל להביא מתוך הDB של מישהו עם מפרט זהה ואת הניקוד שהוא השיג) ליכולות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תפנה אותי לפוסט- פספסתי אותו כנראה. אם הייתי רואה שכתבת דבר שכזה, הייתי רץ מיידית לאתר של HEC.....

בכל מקרה, על דבר אחד אנחנו בטח מסכימים:

זה אחלה ספק באחלה מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OEM.

קח זפיר/קוגר, תוריד מהם את הצבע/לדים/מדבקות SLI/CF Certified, תפשיט מהם באנדל ותתקע אותם בקופסת קרטון חומה, ופרסטו.

זה בנוסף לעובדה שהייבוא לארץ של ספקי HEC סדיר ומאוד קל, ככה שגם היבואן וגם מי שרוכש מהיבואן מקבל מחירים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תפנה אותי לפוסט- פספסתי אותו כנראה. אם הייתי רואה שכתבת דבר שכזה, הייתי רץ מיידית לאתר של HEC...

בכל מקרה, על דבר אחד אנחנו בטח מסכימים: זה אחלה ספק באחלה מחיר.

זוהי ההודעה שפיספסת : http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=331023.30#msg2862029 .

ואכן, ספקי HEC הנם מומלצים ביותר, ודגם מסויים זה מציע יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד.

נ.ב. : לא בהכרח קיים קשר בין מחיר המוצר להיותו מיובא בייבוא סדיר; ר' למשל את ספקי-הכוח מתוצרת Enermax, שביבואן הרשמי העיקרי שלהם בארץ החליטו לא לייבא את הדגמים המוזלים (סדרת ה-Noisetaker בהספקים של פחות מ-425W) - כנראה משום שזה צפוי לפגוע במכירות של ספקי-הכוח מהתוצרת הנוספת (והלא-איכותית) שהם מייבאים - אשר מן הסתם רווחיות יותר בעבורם (תחשיב כלכלי טהור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...