סקר: כמה קיבלתם בפסיכומטרי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: כמה קיבלתם בפסיכומטרי?

00000

מהו הציון שלכם בפסיכומטרי?  

2497 הצבעות

1. 1. מהו הציון שלכם בפסיכומטרי?

Recommended Posts

הפסיכו מהווה רף חרישה, ורף כסף. לכן אני כל כך שונא אותו.

אני עשיתי דרך הצבא, והקורס היה פשוט מזופט, חברה שלי עשתה אחרי, דרך אנקורי, והיה קורס מושקע פי 2.

אני אישית מאוד נגד זה, ואני גם רואה כמה זה מעיד על ה-"הצלחה" של שאר הסטודנטים אצלי בתואר. תאמין לי, יש לנו מספיק עם פסיכו' של +750, וואללה, הם לא... "איי יאיי איי" :P.

לא יודע, הייתי שמח אם הייתה דרך אחרת, אבל רוב הסיכויים שאין.

אני רק שמח שעברתי את זה, ללא סבל נוראי, ועכשיו אני סובל לי בשקט בתואר חח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בולשיט

למה לדבר שטויות אם אתה לא יודע?

אני עם 743 ו107 בבגרות התקבלתי לבן גוריון (סכם 773 כשהם רוצים 768). כשלתל אביב חסרות לי עשר נקודות בפסיכו (שזה טעות או שתיים) או נקודה אחת בממוצע של הבגרות כדי להתקבל. גם זה מוגזם לחלוטין לדעתי, אבל 800 ו110? לא קשור לכלום.

מה שמצחיק זה שלמדעי המחשב אני עובר את הסכם של תל אביב ביותר מ 30 נקודות.

לבן-גוריון יש שיטה קצת שונה והם נותנים גם משקל יתר לראיונות המסויטים שלהם. הנתונים שהבאתי מבוססים על אלו שהיו נכונים לפני שנתיים-שלוש, הייתי עם חברים במס"ר ובדקנו את זה אז ספציפית. מצאתי שעם הבגרות שלי (106 כאמור) גם 800 בפסיכומטרי לא היה מספיק. נתוני הקבלה שהיו בשנה שבה התקבלתי (לב"ש, ת"א וי-ם במקביל) היו (עם הבגרות שלי) - 710 בב"ש ו-750 בירושלים. יתכן שמאז שביצענו את החישוב הביקוש קצת ירד (אולי אנשים קיבלו שכל וברחו מהמקצוע). נתוני הקבלה מאוד נזילים, יכול להיות ונפלת על שנה נוחה.

כמו כן שים לב שגם עם הנתונים דהיום לא הייתי רחוק מהאמת, אם להתבסס על נתוני הקבלה שמסרת הרי עם בגרות של 104 מטה אין שום דרך להתקבל לירושלים או לת"א (לא משנה מה הפסיכומטרי).

ועוד משהו, אפילו אם קצת טעיתי, נסה להתבטא בקצת יותר מתינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבן-גוריון יש שיטה קצת שונה והם נותנים גם משקל יתר לראיונות המסויטים שלהם. הנתונים שהבאתי מבוססים על אלו שהיו נכונים לפני שנתיים-שלוש, הייתי עם חברים במס"ר ובדקנו את זה אז ספציפית. מצאתי שעם הבגרות שלי (106 כאמור) גם 800 בפסיכומטרי לא היה מספיק. נתוני הקבלה שהיו בשנה שבה התקבלתי (לב"ש, ת"א וי-ם במקביל) היו (עם הבגרות שלי) - 710 בב"ש ו-750 בירושלים. יתכן שמאז שביצענו את החישוב הביקוש קצת ירד (אולי אנשים קיבלו שכל וברחו מהמקצוע). נתוני הקבלה מאוד נזילים, יכול להיות ונפלת על שנה נוחה.

כמו כן שים לב שגם עם הנתונים דהיום לא הייתי רחוק מהאמת, אם להתבסס על נתוני הקבלה שמסרת הרי עם בגרות של 104 מטה אין שום דרך להתקבל לירושלים או לת"א (לא משנה מה הפסיכומטרי).

ועוד משהו, אפילו אם קצת טעיתי, נסה להתבטא בקצת יותר מתינות.

אהבתי.

אתה לא ממליץ ללכת לרפואה מהנסיון שלך בלימודים עד כה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממליץ ללכת לרפואה מהנסיון שלך בלימודים עד כה?

את הלימודים כבר סיימתי, גם את הסטאז'.

אני כרגע עובד בהיי-טק (אתה יכול להבין את זה לבד מזה שיש לי זמן לכתוב פה). אבל אני חושב שזה מקצוע נהדר אם אתה מסוגל להתחבר אליו ואל התנאים המחרידים, אני אישית עוד מתלבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אם כבר בנושא של פסיכומטרי ולימודים

יש בבר אילן כמו ברוב האוניברסיטאות את המערכת הזו לסיכויי קבלה ובדקתי את הנתונים שלי, בסכם עברתי למדעי המחשב אבל יש שם נתון של "מינימום פסיכומטרי" שבו חסרות לי 19 נק'..

יש סיכוי להתקבל ? כלומר הסכם יותר חשוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבר אילן תמיד אפשר להתקבל, תנסה, זה אומנם 300 שח (או משהו כזה) בשביל הערכה, אבל עדיין.

הם לרוב מאוד גמישים, במקרה הכי גרוע, הם ידרשו שתסיים את שנה א' בממצוע 70 או משהו כזה.

רק שתדע שיש לך לימודי יהדות שם, לא הכי נחמד, והמרצים בינונים יחסית (למרות שזה בכל מקום חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב את הת'רדים האלה... מזכיר לי את התקופה שעוד היה לי שכל :hat:

הפסיכומטרי אמור לשקף את רמת ההצלחה בתואר הראשון. זה הכל.

לא חשיבה ולא אינטיליגנציה.

אמור זה שם של דג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלימודים כבר סיימתי, גם את הסטאז'.

אני כרגע עובד בהיי-טק (אתה יכול להבין את זה לבד מזה שיש לי זמן לכתוב פה). אבל אני חושב שזה מקצוע נהדר אם אתה מסוגל להתחבר אליו ואל התנאים המחרידים, אני אישית עוד מתלבט.

בתור מה ?

יש לך גם רקע במדעי המחשב? אלקטרוניקה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור זה שם של דג

.

ובכן, זה לא.

ועכשיו אני מאמין שרובכם משקרים ששואלים על פסיכומטרי, איך כמעט 10% קיבלו 800? 13 אנשים חשבו שהשאלה היא "כמה אתה רוצה לקבל", ורק TopGun השכיל להבין אותה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אמור זה כן שם של דג.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9E%D7%95%D7%A8_%D7%9C%D7%91%D7%9F

ב. כן, לא מעט פה שיקרו, אבל...

ציוני פסיכו' מתפלגים לפי ממוצע נורמטיבי, בקיצ קיצ, צריך לראות פעמון, והאמצע שלו אמור להיות בסביבות ה-560

אם תסתכל טוב, ותתעלם מהאדיוטים שסימנו 800 (כי אני אהיה מאוד מופתע אם יש פה יותר מאחד עם 760+), אתה תראה שדווקא ההתפלגות דיי הגיונית, בעיקר בהתחשב שמדובר על "ילדי מחשבים" שלרוב הממוצעים שלהם יותר גבוהים.

אז שוב, חוץ מה-"800", דווקא זה נראה דיי נכון, רק שמרכז גבוה ב-30-60 נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...