עזרה!!!{מחשב לא נדלק} - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה!!!{מחשב לא נדלק}

DarK_NaF

Recommended Posts

לא משנה מה הוא עושה אני לא חושב שזה מה שכדאי לעשות כאשר המחשב ניתקע :nono:

אצלו זה רק מה יהיה אם זה יהיה מעבד או משהו מסובך כזה :smoke:

ולמלקק _ פשוט תנקה את המגעים עם ספריי או משהו אחר כי ע"י הליקוק

שלך אתה עלול ליגרום לקצר בין המגעים ובינתיים ליקוק נעים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אני מלקק לו קצת את הזיכרון תוקע אותו מחדש והוא עובד..

אתה עושה מה???

מלקק!

כמו שאתה עושה לגלידה (או לדברים אחרים שלא יצוינו פה!)- רק לזיכרון!

לא משנה מה הוא עושה אני לא חושב שזה מה שכדאי לעשות כאשר המחשב ניתקע :nono:

אצלו זה רק מה יהיה אם זה יהיה מעבד או משהו מסובך כזה :smoke:

ולמלקק _ פשוט תנקה את המגעים עם ספריי או משהו אחר כי ע"י הליקוק

שלך אתה עלול ליגרום לקצר בין המגעים ובינתיים ליקוק נעים :lol:

אבל הוא לא נתקע- הוא לא עולה.

יכול להיות שהזיכרון לא תקוע טוב או שמהגעים לא טובים אז הוא לא יעלה לה..............

אם זה משהוא יותר מסובך אפשר ללק גם אותו, או לנסות אם אחד אחר..

אל תדאג למגעים- אני לקלקן מקצועי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

btw, זה 1..

ציפיתי שמישהו יגיד את זה.....

אני יודעת שפנטיום II לא יכול להיות 166MHZ....כי הוא מתחיל רק מ-233MHZ (נראה לי - לא בטוחה)....

אבל מסתבר שהמחשב שלי

pentium II wanna be........

מסתבר שישחקו לו לא נכון עם ההגדרות....

כי זה מה שהוא טוען שהוא.....

נווווווווווווווווווווווו ?

אז מה הפלא שהוא לא נדלק ? אני מניח שזסהו לוח עם ג'מפרים, והג'מפרים לא מכוונים נכון ! הכי טוב תמצאי את ספר ההפעלה של הלוח, ותמצאי מה צריך לכוון ואיפה. לפי דעתי זה ייפתור לך את בעיית ההדלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש במחשב SDRAM???

יש לי אחד כזה ושהוא מסרב לעלות (בדיוק כמו מה שתיארת..) אז אני מלקק לו קצת את הזיכרון תוקע אותו מחדש והוא עובד..

תגיד לי, יא מתלקק, כל דבר שלא עובד אתה מלקק ? אם המדיח לא עובד גם אותו אתה מלקק ? אם המכונת גילוח לא עובדת, גם אותה אתה מלקק ?

מה זה החרטא הזה ללקק משהו שלא עובד ?? זו ממש סטייה ! אני במקומך הייתי הולך לחפש מישהו ממש מקצועי שייתן לך כדורים נגד הדחף הזה שלך ללקק דברים דוממים (בניגוד לדברים זזים ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אחי האם יש לך כפתור מאחורי המחשב שכתוב עליו 1-0 אם כן

תלחץ על אפס ואחר כך על אחד ותדליק את המחשב זה יעבוד לך

ולא אז המסך שלך נסרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על אפס ואחר כך על אחד ותדליק את המחשב אם זה לא יעבוד לך אז המסך שלך נשרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על אפס ואחר כך על אחד ותדליק את המחשב זה יעבוד לך

ולא אז המסך שלך נסרף

המסך עובד טוב מאוד!

עובדה שהוא רושם לה NO SIGNAL... הבעיה היא אחרת...

יכול להיות שחיברת את כבל ה IDE לכונן הקשיח הפוך? זה גם גורם למחשב לא להידלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט אבקש מידיד שלי שיבוא ויבדוק לי את כל החיבורים.....

אז או שבאמת יש בעיה....

או שיצחקו עליי כל החיים בגלל שפישלתי באחד החיבורים....

אחזיר לכם תשובה בקשר לנושא......

תודה על הניסיון לעזור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש במחשב SDRAM???

יש לי אחד כזה ושהוא מסרב לעלות (בדיוק כמו מה שתיארת..) אז אני מלקק לו קצת את הזיכרון תוקע אותו מחדש והוא עובד..

תגיד לי, יא מתלקק, כל דבר שלא עובד אתה מלקק ? אם המדיח לא עובד גם אותו אתה מלקק ? אם המכונת גילוח לא עובדת, גם אותה אתה מלקק ?

מה זה החרטא הזה ללקק משהו שלא עובד ?? זו ממש סטייה ! אני במקומך הייתי הולך לחפש מישהו ממש מקצועי שייתן לך כדורים נגד הדחף הזה שלך ללקק דברים דוממים (בניגוד לדברים זזים ;D )

אני מלקק אותו כי אין מגע טוב!!

אתה חושב שאני ממש דפוק אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מלקק אותו כי אין מגע טוב!!

גם אם הבעיה היא במגעים של הזיכרון - עד כמה שאני מעריכה את כל העצות שניתנות לי.....

[glow=blue, 2, 300]אני לא הולכת ללקק כלום.....[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא חייבת ללקק מספיק שתקחי כוס מיים תמיסי בפנים מלח כשי שלמיים תהיה מוליכות טובה יותר ואז את יכולה עם מטלית לחה להרטיב את המגעים של הזיכרון!!!

הפיתרון שנתתי עכשיו לא מומלץ בכלל! לדעתי זה סתם יכול לגרום לקצרים בים הפינים השונים של הזיכרון אבל לא את זה באתי לומר!!! ;D

בקשר לחיבורים...תראי שבכל כבל DATA במחשב יש באחד הצדדים שלו צבע אדום או אדומ מקווקו (לא עקרוני - יש צבע סימון) אותו צד צריך להיות לכיוון כבל המתח!!!

בדרך כלל כל הכוננים המחשה כבל המתח שלהם נמצא בכיוון שלך רק בכונן ה floppy הוא הפוך כלומר בצד הרחוק ממך

בכל מקרה הסימן שנתתי לך הוא

אדום לכיוון החשמל!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא חייבת ללקק מספיק שתקחי כוס מיים תמיסי בפנים מלח כשי שלמיים תהיה מוליכות טובה יותר ואז את יכולה עם מטלית לחה להרטיב את המגעים של הזיכרון!!!

הפיתרון שנתתי עכשיו לא מומלץ בכלל! לדעתי זה סתם יכול לגרום לקצרים בים הפינים השונים של הזיכרון אבל לא את זה באתי לומר!!! ;D

בקשר לחיבורים...תראי שבכל כבל DATA במחשב יש באחד הצדדים שלו צבע אדום או אדומ מקווקו (לא עקרוני - יש צבע סימון) אותו צד צריך להיות לכיוון כבל המתח!!!

בדרך כלל כל הכוננים המחשה כבל המתח שלהם נמצא בכיוון שלך רק בכונן ה floppy הוא הפוך כלומר בצד הרחוק ממך

אדום לכיוון החשמל!!!!

לא הבנתי כמה דברים:

*למה אתה מציע פיתרון לא מומלץ בכלל??? חשבתי שאמורים להציע פה דברים מומלצים....טוב אולי טעיתי....קורה....

*אם אתה יכול....תסביר לי בבקשה מה זה כיוון כבל המתח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך ללקק שום דבר בתוך המחשב ??? ... :)

אפשר לנקות את המגעים עם מחק (בדוק, זה עובד, זה יכול ללהחזיר לחיים כרטיס).

אם המחשב לא עולה ולא מצפצף זה יכול ליהיות כל מיני דברים, לא בהכרך כ.מסך, (סביר להניח שזה לא,אם כבר אז תנסי כבל IDE ).

אין שום סיבה שיצחקו עליך בגלל אחד החיבורים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדום לכיוון החשמל!!!!

לא הבנתי כמה דברים:

*למה אתה מציע פיתרון לא מומלץ בכלל??? חשבתי שאמורים להציע פה דברים מומלצים....טוב אולי טעיתי....קורה....

*אם אתה יכול....תסביר לי בבקשה מה זה כיוון כבל המתח?

זה לא שהצעתי את הפיתרון!!! פשוט צחקתי על ההוא שהציע לך ללקק את הזיכרון!!!

בקשר לכבלים אני אסביר שוב!

לכל פריט (דיסק קשיק וכדומה) מתחברים אליו 2 כבלים 1. כבל DATA (האפור) 2. כבל מתח (4 גידים 2 שחורים אחד צהוב ואחד אדום עם ראש לבן)

עכשיו את מחברת את כבל המתח למקומו לוקחת את כבל הנתונים ומסתכלת על אחד הצדדים שלו (הצדדים ברוחב לא באורך!)

ורואה שאחד מהם מסומן באדום (בדרך כלל אדום)

הצד הזה של הכבל צריך להיות לכיוון כבל המתח! נכון שיש שגמים שלא מאפשרים לך לחבר הפוך אבל לפעמים נתקלים בכבלים שאין להם את השגמים

דיסק קשיח במבט מחלקו האחורי

מתח גמפרים כבל DATA

כבל מתח ||| ||||||||||||||||||||

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...