מפרט עם Raid עד 6000¤ לאינטרנט,Office, קצת משחקים ו-Video Capure - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עם Raid עד 6000¤ לאינטרנט,Office, קצת משחקים ו-Video Capure

Gico

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני אשמח לשמוע את הערותיכם למפרט המחשב הבא המיועד בעיקר לאינטרנט, ישומי Office, וקצת למשחקים (בעיקר RTS) ו-Video Capure. לא מתוכנן OC.

חסר לי מארז ו\או אוורור היות ואני לא כל כך מכיר מארזים. מאוד חשוב שהמחשב יהיה שקט ככל האפשר היות ואני מתכנן להשאירו עובד גם בלילה.

Raid 1 נכלל במפרט היות ויש חשיבות קריטית למסמכים על הדיסק. לאחר ששמעתי אזהרות ממספר אנשים לגבי איכות בקרי ה-Raid על לוחות האם החלטתי לקנות בקר בנפרד.

[ 655 ] NF7 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) Ver 2.0

[ 858 ] (Athlon XP 2500 (Barton 512

[ 580 ] 2*Geil 256Mhz PC3200 400Mhz SDRAM

[ 1198] 2*Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

[ 354 ] Promise Controller IDE ATA/133

[ 725 ] GVR-9200VIVO

[ 259 ] BENQ 16x48

[ 260 ] Logitech MX500 Optical Mouse

[ 127 ] Logitech Navigator

[ 54 ] Mitsumi 3.5" 1.44M Floppy Disk Driver

סה"כ: 5070 ¤

תודה מראש לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך לקחת את ג'יל יש להם בעיות עם ואם אתה לא מתכנן OC אז עדיף לך לקחת במהירות 333MHZ ובקשר למעבד עדיף את ה-2400 אין הבדל משמעותי בביצועים אבל יש במחיר מארז הייתי מציע לך את ה-COMPUCASE שבאים אם ספק של HEC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך קח את הרדאון 9100.

זיכרונות הללו הם בזבוז מפני שלא מתוכנן OC , זיכרונות 2700 יהיו עדיפים {333 מג"ה}

מארז+ספק:

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front 300W Case

6a19b.jpg

או אם אתה רוצה משהו גדול יותר:

Compucase-HEC Midi Tower CI-6919 BLACK Front 300W Case

ci-6919b.jpg

המארזים כוללים ספק 300W של HEC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Raid 1 נכלל במפרט היות ויש חשיבות קריטית למסמכים על הדיסק. לאחר ששמעתי אזהרות ממספר אנשים לגבי איכות בקרי ה-Raid על לוחות האם החלטתי לקנות בקר בנפרד.

{צוטט מההודעה הראשונה}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העצה בדבר הזכרונות קיבלתי.

בענין המארז: חיפשתי ומצאתי את ה- Sonata ב-747¤ אומנם אך הוא היחיד בארץ המתייחס לנושא הרעש. לא מצאתי ייבוא של ה-6070 של Lian Li.

כרטיס מסך: 9100 אני לא מוצא או AIW. אני חושב שה-9200 נותן תמורה מאוד יפה לכסף לעת עתה עם ה- וה-DVI בהתחשב בזה שאין לי דרישות גבוהות מדי, ושבדרך כלל כרטיסי ה- באים ב-AIW והם הרבה יותר יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן רציתי להוסיף, שאני גם קונה מחשב לאותם צרכים, בעיקר וידאו וגרפיקה והבנתי שלINTEL יש יתרון בתחום,

אולי כדאי לך לשקול קניית מעבד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע מצלמת וידאו רגילה ואיני רואה את עצמי משתמש ב-FireWire בעתיד הנראה לעין.

בנושא היתרון שיש למעבדי אינטל בתחום הוידאו: דרישות המינימום של ATI ליצירת קבצי MPEG2 מדגימת וידאו ברזולוציה הגבוהה ביותר של הכרטיס מדברות על מינימום של P-III 500. למעבד ה- שבחרתי לא תהיה בעייה עם זה. גם בניגון קטעי וידאו ו- לא תהיה בעיית ביצועים. נשארו נושאי עיבוד והמרת פורמטים של קבצי וידאו בהם אכן יש יתרון לאינטל, אך איני מתכוון לעשות זאת הרבה, וגם אז לא יפריע לי אם זה יקח קצת יותר זמן מאשר עם מעבד . ענין המחיר, יחס מחיר/תמורה וענינים אידאולוגיים מדברים אלי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען רוב השימושים שלך, הAXP2500+ של יהיה טוב יותר מהP4-2.53GHz של Intel, למעט מספר מקרים בהם הP4 הוא טוב יותר, כשגם אז הוא בפירוש לא משתלם. הפרשי המחירים כ"כ גדולים לעומת הפרשי הביצועים, כך שהייתי מצפה גם מאחד שלא כ"כ מתמצא בתחום להבין שהמעבד של משתלם וטוב יותר לרכישה. לכל סוג של שימוש, לכל תקציב וכמעט ולא מצב אפשרי.

נ.ב.- לא שמעתי על בעיות עם בקרי RAID מובנים על לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...