מה ההבדלים בין האיפוד דור 5 ל דור 5.5 (מבחינת רוקבוקס) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדלים בין האיפוד דור 5 ל דור 5.5 (מבחינת רוקבוקס)

shibby15

Recommended Posts

אני רוצה לקנות איפוד יד שניה. תאכלס מה שחשוב לי במיוחד זה הזמן בטריה שגם ככה סובל עם הרוקבוקס.

מה ההבדלים המשמעותיים בינהם, ובמיוחד בשימוש ברוקבוקס?

תודה

רום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נימי, אם אתה מדבר על הנגן שלי אז זו לא הדוגמה הכי טובה, בדרך כלל הם לא מתפרקים ככה :P

אבל בלי קשר, הנגן באמת גדול וגם כבר בקושי יש חלקי חילוף לקנות במקרה שמשהו נשבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר a2 והיה לי בעבר איריבר h120 שהתקלקל...

מה שהכי משך אותי באייפוד זה המראה, והגודל שתמיד היו קטנים בהרבה מהמתחרים. ומה שדחה אותי זה כל הבכנוכו :) ולכן הלכתי לקנות נגנים טובים בזכות עצמם של חברות אחרות.

עם הרוקבוקס אני מקבל נגן מעולה (וOGG) במחיק ממש נמוך של יד שניה וקיבולת דיי גבוהה בעטיפה קטנטנה.

וזה למה דווקא איפוד :)

עכשיו לגבי ההבדלים, מישה מכיר או התנסה?

מה עדיף אני יודע שדגמי ה30 דור 5 מדורגים בבערך 14 שעות, ודגמי ה 60 וה 80 מדורגים בחיי בטריה של 20 שעות. ה80 הם דור 5.5 ואמורים להיות מעט טובים יותר השאלה אם שווה להשקיע בהם מלבד ייתרון הנפח שפחות רלוונטי כרגע.

האם הקושחה של רוקבוקס מנצלת את הייתרונות של 5.5 בצורה שונה מאשר 5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם דור 5.5, מעט מאוד אנשים עוברים את ה10 שעות (ותזכור שהמבחנים האלה לא באמת משקפים את הזמן שזה יחזיק בשימוש אמיתי).

http://www.rockbox.org/twiki/bin/view/Main/IpodRuntime

תעשה את השיקולים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית 10 שעות זה בסדר מבחינתי...הייתי רוצה הרבה יותר אבל כרגע אני לא רואה אלטרנטיבה אחרת לנגן קטן עם נפח גדול ואפשרות לניווט דרך מערכת קבצים ולא ID3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כדי כך גרוע? ירידה של יותר מ50 אחוז?

בהנחה ואני מנגן רוב הזמן רנדומלי, מידי פעם בוחר שיר, אבל רוב הזמן רנדומלי. מה לדעתכם יהיו חיי הבטריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**מוציא את כדור הבדולח** נו באמת...

אולי מתישהו אני אתקין על האיפוד שלי את זה [ההתקנה פשוטה בטירוף] ואבדוק, קודם צריך לראות אם יש מצב ושמרתי את פיוצ'רמה בפורמט המקורי :hat:

עד אז, תבדוק את IPODLINUX, הם טיפה יותר מתקדמים מבחינת התמיכה [רוב הדריברים ROCKVOX העתיקו מהם] אז אולי הם הצליחו להגיע למצב יותר טוב מבחינת הסוללה ואם לא, תריץ SSH מהאיפוד :P

כמה גיגה אתה בערך צריך? יש לך את הZENים למניהם או את הסנסה VIEW במפחים סבירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...