מפרט סופי AMD ( קנייה ביום ראשון ), 7000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט סופי AMD ( קנייה ביום ראשון ), 7000 ש"ח

VolTAge

Recommended Posts

שלום לכולם. אז זה המפרט שאני הולך לקנות ביום ראשון, ואני כבר דיי משוכנע שסיימתי אותו, אבל עדיף תמיד לשאול מאשר להתבאס אח"כ, אז.. ;)

המפרט הוא לאוברקלוק ולמשחקים כבדים, בעקרון ביצועים נטו ;D

אז דבר ראשון, המעבד שלי הוא AthlonXP 1700+ B JIUHB DLT3C 0310 שקיבלתי היום יושב כבר כאן לידי, מתגרה בי עד שאני יכניס אותו לסוקט שלו ;D

אז הנה שאר המפרט ללא המעבד:

ABIT NF7-SL ver 2.0

CORSAIR CMX512-3500C2 / PT

WD 80GB-8MB-7200RPM ATA100

Gigabyte GV-R9700 PRO

BENQ 1648A

MITSUMI 3.5 FLOPPY DISK DRIVE - 1.44

CHIEFTEC DX-01BLD

ENERMAX EG365P-VE

Logitech navigator keyboard- usb/ps2

Thermalright SK-7 + SMART CASE FAN II

עכבר יש לי כבר. בעקרון המארז בא עם מאוורר אחד, אז אני יקנה עוד 4 SF2 ובעתיד אולי גם פאנבאס שיקל עלי על שינוי המהירות והכל.

אז אם יש לכם רעיונות, דעות, עצות, בבקשה.. :)

תשמע אפילו שההבנה שלי במחשבים שנחשבת לסבירה וממש נחותה לאומת התותחים פה בפורום אני בכול זאת אייעץ לך אם אפשר :)

Corsair3200Low Latency 512 הרבה יותר עדיף מה PT של 433 לפי דעתי :)

ובקשר לאובר קלוק, עם 433 לא יהיו לך כמעט בכלל הבדלים מ 400, רוב מה שאתה צריך לדעת זה שבעיות רוב הזמן עושות את הבעיות והזיכרונות, והזיכרונות שלך מצויינים אז רק הקירור יכול לעצור אותך. (ואם אתה לוקח LOW LATENCY אז זה עדיף על 433 מדגם ה PT נידמה לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים AXP2100+ עם סטפינג JIUHB אבל הוא מאוד לא מומלץ ומצליח בתור אוברקלוקר. הAIUHB מבטיח הרבה יותר.

קח את הCMX512-3200LL. מודול הזיכרון הזה יהיה טוב יותר מהאחד שבחרת. התזמונים שלו יהיו מוכנים מבעוד מועד. אין טעם במארז וספק הכח הזה. קח את הCS-3181L של Enermax (שיאפשר יותר מאווררים) ואת ה300AR-T של Heroichi ותקבל את אותם ביצועים ואף טובים מהם. קח את הR9700 ובתוספת IceBerq תוכל להאיץ אותו מעבר לביצועי הR9700P. זה יהיה חיסכון גדול ומשתלם מאוד. לא הייתי ממליץ לרכוש את הR9700P. כלל וכלל לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...