הפרסומות שהעלו לערוץ 2 את הסעיף - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרסומות שהעלו לערוץ 2 את הסעיף

maverick

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

הכי טוב זה שפשוט יורידו את כל הפרסומות. נמאס שברגע המתח בסרט, כל 5 דקות, יש פרסומות מטומטמות (באורך של 10 דקות) שבמילא אף אחד לא מקשיב להם!

וגם הם מאוד-מאוד-מאוד בוטות (שני גברים מתנשקים = איכס!), במיוחד לילדים קטנים בני 8 כמו אח שלי (שלמד כבר מה זה סקס ואת חלק מביטוייה למיניהן... ;D ורואים את זה לא רק בבית, אלא גם בבית ספר ועוד...).

לא רק שהם מאוד בוטות, אלא הם גם מעפנות ולא קשורות לחיים... מה קשור איזה טמבל שאונס בובת ברבי למכנסיי ג'ינס חדשים??? הם לא קולטים שאלו חלק מהדברים שגורמים לנערים לאנוס בחורות???

אז בקיצור: תעיפו את כל הפרסומות המ*ויינות האלה!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקיצור: תעיפו את כל הפרסומות המ*ויינות האלה!!!!!!!!

אז אתה תשלם לערוצים על זמן שידור ועל תוכניות שהם קונים?

כל ה"חכמים" למיניהם שדורשים להוריד את כל הפרסומות ללא יוצא מהכלל, אתם לא מבינים כלום בחיים שלכם או שיש לכם בעיות רציניות בראש?

פרסומות זאת הדרך שלך הערוצים לקבל כסף ולשלם על התוכניות והסרטים שאתם אוהבים לראות. קשה להבין את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה תשלם לערוצים על זמן שידור ועל תוכניות שהם קונים?

כל ה"חכמים" למיניהם שדורשים להוריד את כל הפרסומות ללא יוצא מהכלל, אתם לא מבינים כלום בחיים שלכם או שיש לכם בעיות רציניות בראש?

פרסומות זאת הדרך שלך הערוצים לקבל כסף ולשלם על התוכניות והסרטים שאתם אוהבים לראות. קשה להבין את זה?

אני יודע!

אז מה הבעיה שלך לשלם טיפה ולהנות הרבה-הרבה-הרבה יותר יא חתיכת פרסי קמצן מטומטם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עליתם על הנקודה.

הבעיה היא לא כמה זה מפריע או לא מפריע לנו - נערים, צעירים וסתם אנשים מהרחוב.

הבעיה היא מה חושב ילד בן 3,4,5 שרואה 2 גברים מתנשקים (מתאים לי) בטלוויזיה. איך זה משפיע עליו? מה הוא אמור לחשוב?

הרי מטבעו של עניין זה דבר לא נורמלי (לא שיש לי משהו נגד הומואים), אך כשהוא רואה דבר כזה בטלווזיה זה יוצר נורמליזצייה לאותו התמונה.

זו לדעתי שורש הבעיה. ::)

מה גם שפרסומות אלו לא מוגבלות בשעת שידור מאוחרת (ראית את חלקן גם בשעות אחה"צ).

דוגרי, זה לא בסדר שמראים בכל מקום הומואים, לא שיש יש לי משהו נגד הומוים אפילו יש לי שלושה : 1) זה סתייה מינית שלא כדרך הרבייה הטבעית, 2) אם כולם יהיו הומואים נמות, 3)אני נגד הקהילה שלהם, או שהם בני אדם רגילים או שהם לא, הם יוצרים לעצמם עולם משלהם, מזה קהילה... אתם לא חלק מהחברה ? בגדול יכולים להיות הומואים כבני אדם בסדר גמור אבל אם מראים לילדים קטנים שלא מבינים כלום הומואים כל היום שהם יגדלו זה בסוף עוד יחרמן אותם חס וחלילה והם יהיו הומואים בעצמם וכן אני מעדיף אנשים שיהיו יותר אנשים שנמשכים למין השני... פשוט לפי דעתי עדיף שיהיו יותר כאלה ורק אל תגידו שאני רוצה להרוג הומואים או לסלק אותם מהחברה - אז לא אני ממש לא בקטע הזה.

לגבי פוקס אז הילדה עם הגשר באמא שלי מפחידה משהו ... E: ! אבל הפרסומת דווקא בסדר וזה שרואים ליעל בר זוהר את הגב בלי חולצה אז ... אפשר לחשוב...

והפרסומת של TNT ממש טובה לפי דעתי... חוץ מזה כל השאר סתם זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי, זה לא בסדר שמראים בכל מקום הומואים, לא שיש יש לי משהו נגד הומוים אפילו יש לי שלושה : 1) זה סתייה מינית שלא כדרך הרבייה הטבעית, 2) אם כולם יהיו הומואים נמות, 3)אני נגד הקהילה שלהם, או שהם בני אדם רגילים או שהם לא, הם יוצרים לעצמם עולם משלהם, מזה קהילה... אתם לא חלק מהחברה ? בגדול יכולים להיות הומואים כבני אדם בסדר גמור אבל אם מראים לילדים קטנים שלא מבינים כלום הומואים כל היום שהם יגדלו זה בסוף עוד יחרמן אותם חס וחלילה והם יהיו הומואים בעצמם וכן אני מעדיף אנשים שיהיו יותר אנשים שנמשכים למין השני... פשוט לפי דעתי עדיף שיהיו יותר כאלה ורק אל תגידו שאני רוצה להרוג הומואים או לסלק אותם מהחברה - אז לא אני ממש לא בקטע הזה.

איזה 80% ממה שכתבת ממש דפוק וזה יוצר את הדעה שאתה פשוט שונא הומואים . אין לי שום דבר נגדך אבל פשוט מה שכתבת עצבן אותי .

קח באיזי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא, אני פשוט לא מקבל את הדרך המינית שהם חיים בה ואני מתנגד לה, אבל אני לא יכול או רוצה לעשות נגד זה כלום כי זוהי זוכתם וכמו שאמרתי גם אני לא בעד להוציא אותם מהחברה או משהו כזה, ממש ממש ממש לא. אני רק אומר שאם אתה לוקח ילד בבטן של אמו ושואל אותי אם אני מעדיף שהילד הזה יגדל להיות הומו או אדם שנמשך למין הנשי אז אני אגיד לך שאני רוצה שימשך למין הנשי כי אני מאמין שבטבע של יצור חי קיימת המשיכה לצד הנגדי וביחד איתו להביא דור המשך, משהו שהומואים לא עושים ובגלל זה אני מעדיף שמבחינה מינית בני אדם תמיד יעדיפו את המין השני ובכלל לא צריכה להיות בחירה כזאת לפי דעתי אלא זה אמור להיות מובנה בגנים וטבע האנושי ובכלל בטבעו של כל יצור חי ואני חושב שמי שמתנגד לדבר הזה יש לו סטייה מינית כי הוא לא רוצה להביא ילדים ולא נמשך למין האחר. מבחינת האדם עצמו וההתנהגות שלו אין לי שום בעיה עם זה והומואים הם בני אדם רגילים לכל דבר, אבל כשזה מגיע להעדפה מינית אז אני חושב את מה שאמרתי קודם ואל תגיד לי שאני שונא הומואים כי עכשיו אני אומר לך שאני לא אלא בו נגיד "סולד" מהדרך המינית שלהם ואני חושב שכל אדם צריך לעשות ככה כי כמו שאמרתי קודם זו לא דרך הטבע אלא סטייה לדעתי וזה שזה סטייה לא אומר שזה דבר רע כי גם סטייה זה משהו טבעי ואנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם ילד קטן יראה פרסומת של שני גברים מתנשקים והכל בסדר אצלו מבחינה פסיכולוגית אז לא יקרה לו כלום כי גם ככה הוא ימשך ונמשך לבנות.

אבל אם הוא הוא ירגיש על זה משהו, אז זה לא בגלל זה, כי זה משהו בתוכו שהוא לא יכול לשנות וגם ככה יגדל להיות הומו, ככה שהכל קשור לשכל, ולא למה שראית בטלויזיה בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע!

אז מה הבעיה שלך לשלם טיפה ולהנות הרבה-הרבה-הרבה יותר יא חתיכת פרסי קמצן מטומטם!!!

אתה בכח רוצה להראות עד כמה אתה מטומטם? אתה יודע כמה תצטרך לשלם בחודש בשביל להגיע לסכום שהערוצים מקבלים מפרסומות? לפחות 150 שקלים. ואני לא מוכן לשלם 150 שקלים על בקושי חצי סרט שאני רואה בערוץ שתיים פה ושם, או רק פרקים של 24 שאני רואה בערוץ 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה אנחנו כבר משלמים אגרת כל שנה, ואת זה אתה יודע למה?, זה בשביל הערוץ הראשון כי הוא לא עושה פרסומות אלא רק תשדירי חסות ועל זה לא משלמים להם, למרות שנראה לי שגם על רייטינג משלמים לערוצים כמו ערוץ 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא בא לערוצים ואומר להם "יש לכם רייטינג טוב, קחו מליון דולר". אם ערוץ 3 יביא רייטינג טוב יצטרפו אליו מהלווין.

לי אישית אין בעייה עם הפרסומות הבוטות, למרות שחלק כמו אלה של TNT ופוקס ילדים ממש לא קשורות ולא מזכירות אפילו בגדים. אבל על פוקס נשים אסור לוותר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכח רוצה להראות עד כמה אתה מטומטם? אתה יודע כמה תצטרך לשלם בחודש בשביל להגיע לסכום שהערוצים מקבלים מפרסומות? לפחות 150 שקלים. ואני לא מוכן לשלם 150 שקלים על בקושי חצי סרט שאני רואה בערוץ שתיים פה ושם, או רק פרקים של 24 שאני רואה בערוץ 10.

תרגיע, אתה סתם הולך עם הראש בקיר. מאיפה לעזאזל אתה יודע זה יעלה לנו 150 ש"ח בחודש? זה ממש לא...

וחוץ מזה, אפשר יהיה לעשות כמו ב-YES SHOW, שאתה מחליט מה אתה מזמין ומה לא.

ותאמין לי אני לא מטומטם, כי כולם פה מסכימים שנוח הרבה יותר לראות סרט בלי פרסומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיע, אתה סתם הולך עם הראש בקיר. מאיפה לעזאזל אתה יודע זה יעלה לנו 150 ש"ח בחודש? זה ממש לא...

וחוץ מזה, אפשר יהיה לעשות כמו ב-YES SHOW, שאתה מחליט מה אתה מזמין ומה לא.

ותאמין לי אני לא מטומטם, כי כולם פה מסכימים שנוח הרבה יותר לראות סרט בלי פרסומות...

חבל שזה לא מעשי. יש את האנשים שמכורים למורדים, היפים והמכוערים וכל מה שלא יהיה, אין מצב שתגרום להם לשלם 15-20 שקל לפרק.

תבינו, אתם צריכים להבין שהפרסומות זה חלק מהחיים, למרות שהם מפריעים, הם מביאים לערוצים כסף ולנו מידע על דברים חדשים או נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוח זה בהחלט, אבל זה בדיחה לחשוב שזה יקרה. אתה רוצה לשלם ל2 ו10? תשאל את ההורים שלך כמה אתם משלמים לערוץ 1 ותחשוב פעמיים. מה גם שהפרסומות כאן בHW ובוואלה מציקות, למה אתה לא משלם להם? אנשים אוהבים חינם, אנשים מקבלים חינם ואנשים שורדים את הפרסומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...