זכרונות ווינבונד 3200 לא עובדים טוב עם 8RGA+ ! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות ווינבונד 3200 לא עובדים טוב עם 8RGA+ !

NuXeR

Recommended Posts

יש לי לוח 8RGA+ שאני חושב שהוא פגום...(כמה סיבות)

אחד הפגמים שאני חושב שיש לו זה הבקר זכרון...(ודרך אגב אין עדכון ביוס עדיין!)

הזכרונות ווינבונד 512MB DDR400 PC3200 .

סטיק אחד.

עכשיו הם בהתחלה עבוד על 266 ועל 333 טוב ועל 400 לא טוב ריסטים וכל מיני בעית מוזרות כאלה.

הלכתי החלפתי סטיק זיכרון...הוא גם עושה אותו דבר.

הלכתי בדקתי אותו על מחשב אחר עם לוח גיגהביט עבד מצוין על 400 והרצתי PCMARK עבר יפה.

במחשב שלי חזרתי ושוב אותה בעיה..

אני נותן לו מתח של 2.77 וזה לא עוזר!

דרך אגב מה המתח ה-DEFAULT שלו מישהו יודע ?

אז אני מניח שזה בלוח...יכול להיות שהספק קשור ?!

תודה.

עדכון :

החנות שממנה קניתי את הלוח לא מסכימה להחליף אותו , הם אומרים שחיבור שבור אני שברתי זאת דעתם .

ובקשר לזכרון הם אומרים שהוא עובד טוב (אבל הם לא מוכנים להראות לי שזה עובד טוב) הם פשוט אומרים לי ככה.

אני הגשתי נגדם תביעה .

המשפט עוד חודשיים ככה שאז אני ידרוש את הכסף של הלוח ולא לוח אחר כי הערך שלו ירד..ביינתים אני מנסה לסדר את זה איכשהו למישהו יש רעיונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האופציות האלה יפעילו את הזכרון על מהירות נמוכה יותר (ואז הוא עובד טוב) אלא אם כן אני יעלה את ה-FSB וכאשר אני עושה זאת הבעיה חוזרת :)

חנות נורמלית ?

אני ישמח אם תפנה אותי לאחת עם מחירים סבירים...שמעתי סיפורים דומים על PCH ועל עוד מקומות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש איתם בעיות אבל אתה לא יכול לצפות מהם להחליף לוח שבור (היבואן לא יחליף אותו בחיים)

בכל מקרה בהצלחה

חנות נורמלי? בכל חנות יש בעיות כאלה לא נראה לי שתמצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בדובים?! יש להם את המכירים הכי טובים ומשלוחים מהירים.... חנות נורמלית?! מה PCH גם להם יש חרא שירות... לחבר שלי נשרף הביוס (לא בגלל אלא בגלל שהכניסו את זה הפוך) והם לא רצו לתקן את זה לא באחריות ולא בתשלום!!! עד ששוב הוא דיבר איתם והם הסכימו והם אמרו שהם יעשו הצעת מכיר לתיקון אחרי בדיקה... (ביום ראשון נדע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לאופציה השלישית בביוס

יש שם מהירות הבאס של הזכרון, אם הוא עומד על BY SPD

תחליף את זה ל AUTO או ל 100%.

ממש לא ,תקבע מחלק עצמאית .

מתח 2.5 וולט

וגם התיזמונים אל תעשה SPD תעשה 2.5 3 3 6 .

הלוחות האלה לא עובדים על SPD בשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בדובים?! יש להם את המכירים הכי טובים ומשלוחים מהירים.... חנות נורמלית?! מה PCH גם להם יש חרא שירות... לחבר שלי נשרף הביוס (לא בגלל אלא בגלל שהכניסו את זה הפוך) והם לא רצו לתקן את זה לא באחריות ולא בתשלום!!! עד ששוב הוא דיבר איתם והם הסכימו והם אמרו שהם יעשו הצעת מכיר לתיקון אחרי בדיקה... (ביום ראשון נדע)

אתה חצוף ברמה בינלאומית (נו, לקוח ישראלי). הרסתם את הלוח (נזק לקוח), ניסו בכל דרך אפשרית לממש לכם אחריות אצל היצרן ואתם עוד מתלוננים? מה ציפית אחרי שדפקת את הלוח בעקבות פעולה מצידך? שיתנו לך לוח חדש במקום? נראה לך טיפה הגיוני?

בכל מקום אחר היו שולחים אותך אחר כבוד לאלף עזאזל (מה כ"כ קשה להבין את ההיגיון שנזק לקוח - ז"א נזק שאתה גרמת למוצר - לא מכוסה בשום אחריות בשום מקום?!), פה ניסו לעזור לך בכל דרך אפשרית!

פשוט מדהים מה שעובר בראש של הצרכן הישראלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כתב "הכניסו" ולא "הם הכניסו".

האמת לא ברור למי הוא התכוון, אבל בגלל ש-Huber הגיב בצורה עניינית ונחושה (והוא עובד ב-PCH), אני מניח שהוא יודע על מה הוא מדבר.

לכן, למיטב הבנתי, הלקוח הוא זה שהכניס את הביוס הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה מחשב חדש (ויקר) לפני חודשיים שלוש אצל פלונטר.

נשרף לו הלוח והמעבד לפני חודש, ופלונטר פשטו רגל כל הזין.

אני גם נכוותי מפלונטר שקניתי את המחשב הנוכחי, הזמנתי לוח A7V133, והם הביאו לי A7E.

אמרתי להם שיחליפו לי את הלוח כי זה לא משהזמנתי, הם אמרו לי זה אותו לוח זה לא ממש משנה.

רק שקרעתי אותם בצעקות הם החליפו לי את הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל בדרך כלל מחירים טובים ושירות טוב לא הולכים יחד

ברגע שהמחירים טובים החברה מרוויחה פחות והיא לא יכולה להרשות לעצמה מה שחברה שמרוויחה הרבה יכול להרשות לעצמה מבחינת שירות לקוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי כולם מתלהבים מזכרונות ווינבונד

יש לי אותם ואני בכלל בכלל לא מרוצה מהזכרונות האלו

הם משקפים את מה שאתה משלם עבורם

הראי אין מצב שמוצר טוב ואיכותי יהיה זול

ואני לא מבין למה כולם ממליצים עליהם כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...