(ערוך)צריך מפרט לאובר קלוק עם הצעות חדשות במעבד יותר מושקע - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(ערוך)צריך מפרט לאובר קלוק עם הצעות חדשות במעבד יותר מושקע

Mister-G

Recommended Posts

שני סטיקים של זיכרון ידפקו לך את כל האוברקלוק, ולא, 256MB הם לא מספקים, בעיקרון, למרות שזה תלוי בשימושים שלך מלבד OCing.

נגיד והזכרונות שלך יעבדו בCAS2. התדרים של שני הסטיקים רחוקים וידרשו יותר זמן. כשאתה מעמיד את מערכת המחשב שלך בתנאים קשים יותר מהתנאים שהם תוכננו לעמוד בהם. עכשיו, נראה לך שהמערכת תעמוד בזה? יהיו לך קראשים ורק בגלל התזמונים של הזכרונות. הפרמטרים שנתת אודות הזיכרון בונים את הCMX256-3200LL, אבל קח את הCMX512-3200LL.

אין שום צורך בXaser3 ובזבוז הענקי הזה ברכיבים בסיסיים שכאלו לאוברקלוקינג. מה שתעשה הוא לקחת את הCS-3181L, להוסיף לו מאווררים, לקחת SK-7 ולהוסיף לו SmartFan2, ואחרון חביב, ה-300AR-T של Heroichi. אם הרעש לא יפריע לך אז גם Delta הוא טוב, אבל שניהם יציגו טמפרטורות דיי טובות ויעשו עבודה נלאה מאוד. אם התקציב מרשה, גם אחד מספקי הTruePower של ישרתו אותך נאותה. בכל מקרה, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Again I ask you to change your title to something more informative or the thread will be locked, there won't be another warning.

Two modules of RAM won't always ruin the overclock, that only applies to very high FSB and not always either, he could buy a set of GeiL PC3500 or Twin PC3200LL Synced modules for Dual , They are guarenteed to work at 433 and 400 mhz respectively at dual channel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי מה לכתוב בכותרת אז כתבתי את כל מה שאני צריך בקצרה מלאה.

בכול זאת יש לי עוד כמה שאלות.....

נייק מה יותר טוב (מבחינת ביצועים לא שקט ועדיפות נוחות!!!!) SK-7 With Delta FAN 80x80x38 80CFM 5700RPM

או SMART FAN2....

SMART FAN2 לא ניראה לי שווה לו, ורעש לא מעניין אותי :) אז אל תיקח בחשבון את הרע שאלא רק הבדל ביצועים.

אוקיי ויש לי עוד כמה שאלות:

למארז שהצעתם לי הזול והזה שניראה כמו של ילדים קטנים ;D נו איך קוראים לו, המארז ב 371 ש"ח בחנות כולשהי שכולנו מכירים :/ קיצר אתם יודעים על מה אני מדבר אז המארז הזה יכול להחזיק בפנים שאני אכניס עוד 5 מאווררים 80mm?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלתא נחשב למאוורר טוב יותר אך לא בצורה ניכרת (דלתא דוחף 80 CFM ואילו ה-SF2 דוחף 75) והוא רועש בצורה בלתי נסבלת. אני לא מבין איך אתה יכול להגיד שהרעש לא מפריע שכן אנשים צריכים לעבוד מול המחשב ועם דלתא/SF2 במהירות המקסימלית הרעש בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למארז 5 מקומות למאוררים יש לו 2 אחורים 1 למעלה 1 צדדי שמקבלים אם המארז (תלוי איפה אתה קונה לפעמים מקבלים אם יותר...)ו1 מקדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הENERMAX CS-3181L-BBS CASE הוא באמת מארז מצויין וגם קיבל לאחרונה ציון 9 (מקום שני) במבחן "פוטנציאל קירור" בסקירת המארזים האחרונה בTom's Hardware ואני ממש לא מתפלא עם מקום למאוורר 92MM בחזית, שני 80MM מאחור, עוד 80MM למעלה ועוד אחד שקוף בצד.

ובנוסף הוא גם נראה מדהים!

(וממש לא יקר ביחס לתקציב שלך ולמארזים האחרים)

אם אני לא טועה האנרמקס כבר בא עם 2 מאווררים עליו ו-2 מפלטים כאלה

מוסיפים

Smart Fan אחד למעבד ועוד אחד למארז ואתה מסודר.

הנה בשביל לחסוך עבודה הראתי לך את המחיר ... רשמתי את הזכרונות שראיתי שהמליצו פה אז אולי זה קצת יקר

CORSAIR DDR-RAM 512MB 3200 Low Latency CAS2 Memory [ ¤ 1155.08 ]

CPU Cooling : Thermalright SK-7 Cooler for [ ¤ 154.26 ] 1

Cases : Enermax CS-3181L-BBS Case w/Neon Lighting (P/S not included) [ ¤ 379.96 ] 1

Cooling / Modding : 80mm Smart Fan 2 [ ¤ 81.15 ] 2

Power Supplies : HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply [ ¤ 182.82 ] 1

שתמש ב-

SF אחד ל- Heatsonk יחד עם ה- CPU Cooler ואת השני תוסיף למארז

יהיה לך יופי של . אם אתה רוצה אתה יכול להוסיף עוד מאוורר ג'נרי או 2 הם עולים קצת ועושים ת'עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Armageddon, זה ידוע שהוא מצפה לOC הגדול ביותר ובאותה מידה שקולה, גם היציב ביותר שהוא יוכל להשיג. אם כך, למה שהוא יקנה רכיבים תו"כ הנחה שהוא יבצע OC עם FSB נמוך יחסית? אין טעם לשלם יותר בשביל הזיכרון שהבאת, אם כי הביצועים יהיו דיי זהים גם עם גרסאת המודול הבודד של . ובכלל, זה לא בהכרח מהירות הFSB אלא בעיקרון כמה שהמערכת תתאמץ יותר בגנרליות, בעיקרון, מהירות הליבה של המעבד לאחר הOC.

לדעתי, הSF2 משתלם יותר מכיוון ושהוא מאפשר את כיוון העוצמה שלו והיא לא קבועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע שתקפיא את רעיון רכישת המחשב עד לזמן בו ישהו בצורה חזקה יותר מעבדים ולוחות אם אשר עובדים בFSB של 800MHz. (מצד שתי החברות.) אמנם נכנסו מעט מעבדים של אינטל, אבל בכל מקרה הP4-1.8GHz משתלם יותר. כשהם יגיעו כבר נראה מספר ביקורות, כך גם לגבי לוחות אם ונראה מה הוא הטוב ביותר לרכישה. מה שכן, זה בא גם מצד , אז פשוט נחכה (לוחות האם), אם אתה מעוניין לשמוע לעצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...