(ערוך)צריך מפרט לאובר קלוק עם הצעות חדשות במעבד יותר מושקע - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(ערוך)צריך מפרט לאובר קלוק עם הצעות חדשות במעבד יותר מושקע

Mister-G

Recommended Posts

טוב אני לא רוצה סתם לקחת מעבד לאובר קלוק, בסוף כל ה*** שאני מבזבז על האובר קלוק גם עם מעבד של 2500MHz (AMD) זה יעבוד בערך כמו 2200MHz ולא כמו בתיאוריה של AXP 3100+ or 2900+ :| בגלל שהאובר קלוק בכול זאת לא מביא 100% ביצועים :/ לא משנה קיצר.. אני רוצה מפרט חדש ב3200 ש"ח.

אני אקח את המארז הזה של ה ENERMEX כי גם הציעו לי הצעת מחיר גם כי הוא קר ומצוין גדול כמו שאני רוצה וגם מתאים לחדר החדש בבית החדש שלי (BTW U ALL WELCOME :saint:)

אוקיי אז זה יהיה מבוסס צ'יפסט איי אמ די והמעבד הוא לאובר קלוק שאני אוכל לפחות להעלות ב 500MHz על מאה אחוז(לא למעל אני רק מבקש שיגיע ל 500MHz בלי בעיות).

למעבד אני אוסיף SF-7 With Delta FAN 80x80x38 80CFM 5700RPM וביחד עם המארז שאמרתי.

אז אני רק צריך את המעבד הניבחר ביחד עם הסטפינג הכי מומלץ כולל ל OC.

2)שהמעבד יהיה מעל ל AXP 2400+ אפשר כל אחד אבל שיתאים למחיר.

3)זיכרונות 400MHz אני רוצה כבר אבל אני לא יודע איזה, למה כולם יקרים :| , בקיצור להביא זיכרונות שיוכלו לעמוד בעליית הבאס עד ל 500MHz וכמובן עם CAS Latency 2.

4)MainBoard אני עדיין מתלבט בין EPOX ל לא משנה תחליטו בעצמכם זהל מה אני מביא לכם את המפרט.

5)ספק כוח-אני רוצה 400W או מאנטק או מENERMEX תודה(פשוט להביא דגם).

ואם אפשר אז גם תעשו חשבון כמה זה עולה כל רכיב ובכמה זה מסתכם בסוף .

בתודה ג'י,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז וספק ב2000 ש"ח, LOL....

אם באמת אתה רוצה להשקיע כך את הXASER 3 של TT יש בו 7 מאוררים והוא FULL-TOWER והוא יפה.....

לגבי ספק... 350 W של HEC יהיה סבבה, אתה יכול גם לקחת ENEMARX/ANTEC, אבל הם טיפה יקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XASER 3!??!?!

נפלתם על הראש הוא לא עולה 1000 ש"ח?!?!

בלאט......

עריכה:סוקה נחוי גם :x

מה נפל לך בורג? אתה אומר "עכשיו נשאר לי 2000 ש"ח, אני רוצה מארז מאוורר...." אז הבאתי לך את הכי טוב.....

עריכה:סוקה נחוי גם :x

WTF?????????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ לך בחום על

Enermax CS-3181L-BBS Case w/Neon Lighting (P/S not included)

הוא עולה 320 שקלים מגיע עם 2 מאווררים ו-2 מאווררים מפלטים

תוסיף לו עוד מאוורר אחד של 80 מ"מ וספק 300 WAT של HEC

ויש לך כל מה שצריך מארז לאוברקלוק.

זה כמובן בגלל שאתה מתלונן על ה-

XASER

שהוא יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולל לא רק מאוורר וספק!! :x

(זכרונות פנימיים RAM)

וד"א מה אתם אומרים על המאווררים של 3R System או איך שקוראים להם?? (זה השחור עם החלון בפנדס)

לדעתכם הם יכולים להחזיק 7 מאווררים בפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הENERMAX CS-3181L-BBS CASE הוא באמת מארז מצויין וגם קיבל לאחרונה ציון 9 (מקום שני) במבחן "פוטנציאל קירור" בסקירת המארזים האחרונה בTom's Hardware ואני ממש לא מתפלא עם מקום למאוורר 92MM בחזית, שני 80MM מאחור, עוד 80MM למעלה ועוד אחד שקוף בצד.

ובנוסף הוא גם נראה מדהים! :)

(וממש לא יקר ביחס לתקציב שלך ולמארזים האחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 350 של אנרמקס או אנטק, הכרחי! הHEC טובים אבל לפעמים לא מספיקים בשביל אובר קלוק רציני בהחלט.

והמאורר ה"מקורי" של הSK-7 הוא בכלל מאורר 70 שלא נמכר בארץ ביחד איתו! תקנה SF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הENERMAX CS-3181L-BBS CASE הוא באמת מארז מצויין וגם קיבל לאחרונה ציון 9 (מקום שני) במבחן "פוטנציאל קירור" בסקירת המארזים האחרונה בTom's Hardware ואני ממש לא מתפלא עם מקום למאוורר 92MM בחזית, שני 80MM מאחור, עוד 80MM למעלה ועוד אחד שקוף בצד.

ובנוסף הוא גם נראה מדהים! :)

(וממש לא יקר ביחס לתקציב שלך ולמארזים האחרים)

מקומות זה טוב , אך המאווררים באים עם המארז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובר כמובן על

"פוטנציאל קירור"
.

עד כמה שידוע לי המאוורר היחידי שמגיע עם המארז הוא מאוורר Enermax 80MM שקוף בצד הדלת (עם גריל מוזהב).

אבל מאווררים 80MM ג'נרים שעושים את העבודה לא ממש עסק יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...