איזה באסה, אני נדפקתי...GA-8SQ800 Ultra - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה באסה, אני נדפקתי...GA-8SQ800 Ultra

hero

Recommended Posts

איך ההארד דיסק קשור להעלאת מתח?

אמור הלהיות נעילה PCI\AGP..אבל עדיין אי אפשר לצפות עלבור FSB של 170 עם הלוח הנ"ל.

COM, אני לא מבין את התגובה שלך..אז הגיעו עם לוח של ג'יגה בייט- אז מה? צ'יפסט שונה ולוח שונה לגמרי

תקרא שוב, אני אמרתי אפשהו שהארד-דיסק קשור למתח? הבקר של הכונן הקשיח פועל בתדר של ה-Pci שהוא 33Mhz

אז אם התדר יותר מידי גבוה הבקר קורס. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את העניין עכשיו בצורה יותר רצינית

אחרי שהייתי צריך לאפס את הביוס עם מברג 3-4 פעמים, הגעתי למסקנה שהבעיה היא עם הזיכרון בבורד הזה

זה זיכרון PC3200 של samsung. אמור לרוץ ב-400. מה שאני לא מבין, זה למה המחשב עדיין לא עושה פוסט, אם אני מעלה את ה-fsb, אבל מוריד את המהירות של הזיכרון?

משהו בזיכרון משתנה כשאני מעלה fsb ואני לא רואה את זה?

ראיתי ב- www.asusboards.com טריק של ctrl+f1 לעוד אפשרויות למניפולציות עם הזיכרון, אבל אין לי מושג מה זה הדברים האלה, וכששיניתי... לנתק חשמל... מברג....

יש שם פורום של לוחות אם לאינטל, עם צ'יפסטים של sis. יש שם המון מידע, אבל את חלקו אני לא ממש מבין.

בבקשה תנסו לעזור לי. זה מדכא, כי זה ממש יקר וכביכול גם איכותי, אבל לא לעבור את ה-155 זה ממש עלוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה תיזמונים אתה עובד?

תעלה ל2.5-3-3-7

ותנסה

אני ממליץ גם לצרוב את הביוס הפרוץ של BigToe

הוא יוסיף לך המון אפשרויות

http://www.asusboards.com/forums/showthread.php?s=2df636f359e3a5a83a6cf4c6b3c7cf0a&threadid=37370

ודרך אגב הלוח והצ'יפסט מעולים לאוברקלוק

הם בין האוברקלוקרים הכי תותחיים לאינטל

BigToe דפק עם הSinxp1394

221 באס!

בAbit It7 Max2 הוא הביא 225 אבל הביצועים היו פחות טובים מהג'יגה....

היחס בין הביצועים/באס יותר טוב בSis655

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלאתי את התיזמונים אבל זה עדיין לא מאפשר לי לעבור את ה-155

נכון שזה צ'יפסט טוב, אבל הלוח הזה לא טוב לאוברקלוק. אני לא היחיד שנתקל בבעיות איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהבעייה היא בזכרונות זה בגלל שהם לא עומדים בבאס הגבוהה

בלוחות של גיגהבייט יש אפשרות לשינוי של המכפלה של הזכרונות איפה שאתה מעלה את הבאס יש שם מקום שכתוב את מהירות הזיכרון, תלחץ enter או shift וזה יפתח לך תפריט של מהירויות שונות של הזיכרון - תוריד למשהו יותר המוך ותעלה את הבאס עש שהזכרונות יגיעו שוב ל-400 ואז תראה שהמחשב יעבוד ויעבור את הבאס הזה

אם לא הבנת אז דבר איתי באיי סי קיו 172568796

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי יש לזכרונות מכפלה? :lol:

אתה נראה לי מדבר על התזמונים של הזכרונות שרצוי שלא יהיו נמוכים מדיי מתי שעושים . ;)

באינטל זה מחלקים אבל בAMD יש להם מכפלה בדיוק כמו למעבד! מהירות הזכרון (DDR) מוכפלת כפול הבאס כמה פעמים. ההכפלה הכי טובה שאליה מיועדים הזכרונות הם 2 אבל החל מלוחות הKT333 המכפלה עלתה (לא בהכרח תרם לביצועים כי הם הוגבלו ע"י המעבד) היא עלתה ל2.5 ובKT400 היא עלתה ל3!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...